PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37632}

Anioł ciemności

Angel
7,2 8 839
ocen
7,2 10 1 8839
Anioł ciemności
powrót do forum serialu Anioł ciemności

Nie znalazłam podobnego tematu więc postanowiłam założyć własny.

Który sezon Angela lubicie najbardziej a który najmniej?


Mój ranking sezonów:


Mój ulubiony to 1.
Wiem jestem dziwna ale uwielbiam rodziny klimat pomiędzy Angelem Cordy i Weslayem (Doylem) w tym sezonie. Również wiele potencjalnie słabych odcinków w tym sezonie ma mnóstwo scen które uwielbiam.


Minimalnie niżej sezon 2. Uwielbiam jego mroczny klimat i beige Angel jak amerykańscy fani nazywają fabułę głównego bohatera w tym sezonie. Bardzo podoba mi się też że reszta A.I kontynuuje swoją misję po wyrzuceniu z pracy.
Plus trio Lilah, Lindsey, Holland Manners, uwielbiam ich. Moim zdaniem są idealnymi ludzkimi złoczyńcami, odpowiednio groźni ale jednocześnie zabawni.

Następnie remis sezony 4i 5. Obydwa mają swoje wady ale również wiele rzeczy które uwielbiam.

W sezonie czwartym kocham związek Wesleya i Lilah. Dziękuje twórcom że nie poszli w stronę banału dając Lilah fabułę wykupu, to że ona do końca była zła czyni dla mnie ten związek tak fascynującym. Plus Faith i Angelus są fenomenalni , ich fabuła jest jedną z najlepszych części tego sezonu.

W sezonie pięć najbardziej lubię to że odkupił dla mnie trzy postacie Cordy, Connora i Spike'a.
Cordy uwielbiam do połowy trzeciego sezonu, ale gdy wraca z wakacji z Groo dla mnie to całkowicie inna osoba. Miałam wrażenie że straciła wszystkie swoje najlepsze cechy i stała się zbyt Mary Sue. O sezonie czwartym wolę nie wspominać. W odcinku "You're Welcome" odzyskała wszystko co w niej uwielbiałam, jej sarkastyczne komentarze i to że dba o swoich przyjaciół często mówiąc im niewygodną prawdę. Naprawdę płakałam na tym odcinku i chciałam by została na dłużej.
Spike'a, nie lubię w sezonach 5-7 btvs głownie dlatego że nie cierpię typowej fabuły zły chłopiec zmieniony przez miłość do dobrej kobiety. W tym sezonie wreszcie jego świat przestał się kręcić wokół kobiet co sprawiło że jego postać jest dla mnie dużo ciekawsza.
Connor w sezonie czwartym jest irytującym nastolatkiem którego świat kręci się wokół zemsty na swoim ojcu. Uwielbiam go w Origin, scena na końcu odcinka jest jedną z moich ulubionych i sprawia że za każdym razem gdy ją oglądam czuje ciepło na sercu.
Plus uwielbiam fabułę Gunna i jest to jedyny sezon w którym lubię Fred, wcześniej była mi obojętna.

Sezon trzy jest moim najmniej ulubionym, oprócz fabuły Wesleya i Lilah nie ma w nim nic co by mi się podobało.

beksi

Moim ulubionym jest sezon 5 (pewnie to ze względu na Spike'a). Mimo tego wszystkie uważam za świetne i naprawdę trudno było wybrać.

beksi

5y sezon.
-Angel jako boss Wofram&Hart
-świetny duet Spike /Angel
-Illyria
-świetny pomysł na postać Gunna (lubię go jako prawnika)
-kapitalna Harmony i jej relacja z Angelem
-Hamilton
-bezwzględny plan Angela na koniec
-pogłębienie postaci Spike'a
No miodzio :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones