PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648292}
7,0 10 608
ocen
7,0 10 1 10608
Anna German
powrót do forum serialu Anna German

NUDA

ocenił(a) serial na 1

jednym slowem NUDA mogli to zrobic lepiej

ocenił(a) serial na 10
jasiek2014

co się czepiasz ten film jest super, mam 19 lat dobrze że zrobili film o Annie German lubię biograficzne filmy. Mam nadzieje że po filmie o Annie German zrobią film o takich piosenkarzach/ piosenkarkach jak : Anna Jantar, Irena Jarocka, Irena Santor, Krzysztof Krawczyk, Kasia Sobczyk, Zbigniew Wodecki, Małgorzata Ostrowska, Jerzy Połomski,Ewa Demarczyk, Marek Grechuta,Karin Stanek. Nie wyobrażam sobie filmu o Zdzisławie Sośnickiej

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

Żebys sie nie zdziwiła...

ocenił(a) serial na 2
lukasz010793

Nuda straszna a po drugie J.Moro jest słabą aktorką jak większości aktorów którzy tam grają.

ocenił(a) serial na 10
jasiek2014

Bardzo fajny serial i dobrze dobrani aktorzy :) takie moje zdanie którego nie zmienicie :)

ocenił(a) serial na 10
Natalia333_filmweb

zgadzam się z tobą. Lubię ten serial nie tylko dlatego że gra tam Moro ale dlatego że tam jest piękna muzyka, chciałabym żeby też zrobili film o Santorce, i o tych artystach co wymieniłam, nie wyobrażam sobie filmu czy serialu o Maryli Rodowicz, Dodzie, czy Edycie Górniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones