PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105260}
6,5 130
ocen
6,5 10 1 130
Anna Karenina
powrót do forum serialu Anna Karenina

Najbrzydsza Anna Karenina!!

użytkownik usunięty

Powieść Tołstoja należy do moich ukochanych a Annę wyobrażałam sobie jako przepiękną kobietę. Do roli tej doskonale pasowała Sophie Marceau- piękna alabastrowa cera, krągłe ramiona, niesamowite oczy- to była Anna. Kto wogóle mógł taką aktorkę obsadzić w tej roli? To znaczy...nie jest to może brzydka kobieta ale żeby zagrać Anne Kareninę??

użytkownik usunięty

Mnie też nie pasuje, nie tyle co chodzi o brzydotę, ale o jest jakaś nieprzyjemna i odpychająca. Podobnie zresztą było z Sophie Marceau..Bardzo lubię tę książkę, ale ekranizacje mi jak narazie wszystko psują;P

nie czytałam powieści, ale mam zamiar. Z opisu stwierdziłam że akrtorka to młoda kobieta. Nie spodziewałam się i wielkie było moje zdziwienie , kiedy zobaczyłam na ekranie osobę która wygląda na 40 lat. Przy Wrońskim wyglądała prawie jak jego matka. No cóż może lektura rozwieje moje wątpliwości co do wieku tych postaci.

Z tego powodu nigdy nie obejrzę tej wersji :-( cała obsada kompletnie nie "trafiona"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones