PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541885}

Archer

8,1 9 859
ocen
8,1 10 1 9859
Archer
powrót do forum serialu Archer

Polski dubbing

użytkownik usunięty

Dzisiaj Netflix dodał polski dubbing. Osobiście jakoś nie mogę się do niego przekonać.

ocenił(a) serial na 8

Chyba nie chcę tego sprawdzać... :D

jak dla mnie okropne, ale to pewnie zawsze tak jest jak się najpierw obejrzy oryginał

oczywiście oglądam z napisami, sprawdziłem fragment z dubbingiem, fakt jest nie do przyjęcia, wszyscy mówią jakby mieli kluchy w gębie, szczególnie beznadziejnie wypada głos Archera. po raz kolejny NIE dla polskiego dubbingu!

ocenił(a) serial na 10

Ja oglądnęłam najpierw w oryginale, potem z dubbingiem i mi się dubbing podoba. Uważam, że Netflix ogólnie ma dobre dubbingi, dobrane do postaci tak jak BoJacku.

ocenił(a) serial na 9

Moim zdaniem Polska dużo lepsza, a oglądałem obie. Śmieszniejsza i nie wszyscy nie krzyczą przy mówieniu. Szczególnie główny bohater dobrze dopasowany, najlepsze jak mówi "Morda!" :D

ocenił(a) serial na 9

Zacząłem oglądać na Netflixie, oczywiście z polskim dubbingiem, i tak mi się spodobał pierwszy sezon, że zwariowałem kiedy zorientowałem się, że każdy następny jest z napisami. Czekam na dubbing, bo wg mnie dużo lepszy!

ocenił(a) serial na 8

Dla mnie wersja z dubbingiem wypada słabo pod względem doboru głosu do postaci.
Nie wiem czy tłumaczenie będzie 1:1, na pewno zlokalizują niektóre dowcipy na polskie realia co poniekąd jest ok.
Niestety dubbing jak i lektor spłycają postacie przez co serial może być gorzej oceniany,
a co by było dla niego wielką szkodą bo jest świetny.

ocenił(a) serial na 7

Które odcinki są z dubbingiem, bo sprawdziłem 1 i 2 sezon i mam tylko oryginalny dubbing i niemiecki

ocenił(a) serial na 8
AleksandreoPL

ja tez nie moge znalezc dubbingu

Co mnie to gówno obchodzi....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones