PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 165
ocen
7,3 10 1 63165
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Wyszedł zwiastun nowego sezonu, nowe sceny pojawiają się po pierwszej minucie, enjoy ;)
https://www.youtube.com/watch?v=DfgthhsuUb8

ocenił(a) serial na 6
jakeziom

Pocharatają Felicity hmm czyżby miał stać się "Wyrocznią"

piekielny84

O co chodzi z Wyrocznią? To odnośnie komiksu? ;)

ocenił(a) serial na 6
jakeziom

Wyrocznia, ang. Oracle. W uniwersum DC, wyrocznią była córka Jima Gordona, Barbara Gordon, która była Batgirl, lecz została postrzelona, i jeździła na wózku. Miała dla Batmana taką rolę jaką właśnie Felicity dla Olivera. Tylko że oczywiście o flircie nie było mowy.

ocenił(a) serial na 4
jakeziom

Mam nadzieję, że te rany zadane Felicity okażą się śmiertelne i fani serialu wrócą na prawidłowe tory.

HankMoody

Zaprosił ją w końcu na obiad, wiec Team Ollicity znowu zaszaleje xd

jakeziom

Świętowanie już się zaczęło :P Spoilery. Zwłaszcza, że Felicity będzie jedyną kobietą w życiu Olivera w 3 sezonie. Nawet, jeśli przy niej będzie Barry czy Ray Palmer.

HankMoody

Właśnie ona ma żyć bo jest ciekawą postacią..

kaziulla17

Nie zabiją jej. Producenci są podekscytowani nowym torem serialu, w tym wątkiem Felicity.

ocenił(a) serial na 6
jakeziom

Widać że coś się rusza , i pomału strzała z tyłka Amella jest wyciągana. Liczę że pod koniec sezonu dostaniemy jakąś zapowiedź prawdziwego GA.

ocenił(a) serial na 6
Bartonson12

Ta prawdziwego GA ja,bym wolał prawdziwego BC.

ocenił(a) serial na 6
piekielny84

Sara przypomina oryginalną komiksową BC. Arrow z pierwowzorem wspólnego akurat nic nie ma.

ocenił(a) serial na 6
Bartonson12

No tak ,ale miałem na myśli BC taką z drogi komiksu a nie pokrętnego umysłu scenarzysty.Co ja gadam ważne że z rodziny Lance-ów.

ocenił(a) serial na 10
jakeziom

Fajnie,pożyjemy,zobaczymy.Wszystkim się wydawało,że strasznie długo przyjdzie czekać,a tu zleci nam jak z górki.Październik już tuż tuż,chciało by się powiedzieć.

ocenił(a) serial na 10
jakeziom

Uff Sara będzie , i to mi się podoba :D

ocenił(a) serial na 9
Raister

Teraz tylko wywalić z serialu Laurel i będzie git :)

ocenił(a) serial na 4
LukC

Na 100% jej nie wywalą. Twórcy mówią, że Laurel podąży nową ścieżką w tym sezonie związaną + pojawienie się Teda Granta aka Wildcat z którym będzie powiązana i parę innych informacji sugerują, że w tym sezonie zobaczymy przemianę Laurel w Black Canary.

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Na Comic Conie subtelnie zwracała na to uwagę. Poza tematem, odcinek 8 ma roboczy tytuł Arrow vs. Flash :)

ocenił(a) serial na 9
BluRay2012

Wiem o tym, ale zawsze można mieć nadzieję, bo nie trawię postaci i aktorki. Mamy już super BC, po co na siłę Laurel w BC przekształcać, sensu to nie ma w ogóle :/

ocenił(a) serial na 10
LukC

dokładnie Sara mogła by na stałe Zostać BC :-)

ocenił(a) serial na 10
MagdaLena121

No mogłaby mogła , ale pewnie Wildcat zacznie szkolić Laurel i trudno się mówi ;/

ocenił(a) serial na 10
LukC

ciągle liczę na to że producenci się opamiętają i w 3 sezonie pożegnamy Laurel :-)

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena121

Aktor gra tak jak mu każą. Pamiętam Katie Cassidy jako Ruby w 3 sezonie Supernatural. Gdyby producenci/reżyserowie kazali jej grać w Arrow tak jak grała w SPN na pewno nie byłaby tak hejtowaną postacią.

ocenił(a) serial na 9
Divine

Nie wiem, może ale aktorka z niej przeciętna do bólu i z wiekiem ładniejsza też się nie robi. Poza tym ciężko mi zaakceptować 30 letnią płaczkę-pijaczkę jako BC lol

ocenił(a) serial na 8
LukC

Z tym się zgadzam. Nie chciałabym, aby nagle zrobili z niej BC. Trochę treningu z Wildcat i >bach< superhero? To byłoby tragiczne. Sarah jako BC to najlepszy zabieg twórców tego serialu, szkoda aby to zmarnowali.

ocenił(a) serial na 10
Divine

mądrze piszesz:-) Sara jest prawdziwą BC a Laurel ewentualnie może być jej kiepską podróbką choć mam nadzije ze to się nie stanie :-)

ocenił(a) serial na 6
LukC

Nie wydaje się być wcale złą aktorką, prawda jest niestety taka, że postać Laurel jest tragicznie napisana - najgorzej z całej serii. Trochę to wygląda tak jakby producenci nie wiedzieli co z nią zrobić do końca. Ogólnie jej rola sprowadza sie do tego, że albo się we wszystko idiotycznie wtrąca, albo wszystkich dookoła moralizuje. Do tego to postać całkowicie bezbarwna, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jej problemy, które przy problemach dosłownie wszystkich bohaterów z serialu wydają się tak miałkie i błahe, że aż śmieszne. Myślę, że to właśnie sprawia , że jest tak denerwująca.
Thea np. też bywa irytująca, ale w jej przypadku jest to całkiem uzasadnione - mamy rozpieszczoną nastolatkę z dobrego domu, której świat przestaje być takim jak jej się wydawał na początku, że jest. To jest prowadzone bardzo konsekwentnie i jej wybuchy focha są tutaj zupełnie na miejscu.
Laurel zaś mota się po planie jakby miała poważne zaburzenia osobowości ( no chyba, że do tego jeszcze dojdziemy).

ocenił(a) serial na 9
Raister

Wiecie może coś czy Sara jest partnerką Olivera? Bo jak czytałem to Black Canary ma zdolność zwaną płacz kanarka-wysokiej mocy krzyk a z tego co widzę tak moc ma Sara tylko zamiast głosu zastąpili zabawką rozbijającą szyby więc już sam nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
Idanox

Partnerką jest Black Canary , pytanie tylko kto nią finalnie będzie. Osobiście trzymam kciuki za Sarę ;)

ocenił(a) serial na 9
Raister

Moim zdaniem to właśnie Sara jest i będzie Black Canary bo w 2 sezonie odcinek 22 ok. 21 min Sara wypowiada imię które nadała jej liga zabójców "Kanarek". Więc mi się wydaje że Sara jest Black Canary a Laurel będzie kimś innym.

Idanox

Teoretycznie one dzielą postać. Dla DC w tym momencie Sara jest Black Canary, bo tak ja nazywają przy różnych okazjach. Oliver Queen jest Green Arrow, chociaż w serialu na razie mówią tylko The Arrow, a na Sarę The Canary. Do postaci Green Arrow nie widać w serialu konkurencji, zawsze będzie nim Oliver Queen. Gdyby komuś przyszedł do głowy taki pomysł. :P W przypadku Black Canary niby wszystko jest jasne, bo na początku mówiono tylko o Laurel jako tej, która ma być BC. Pojawienie się Sary, jej popularność u widzów i krytyków sprawiła, że już nic nie jest takie łatwe. Twórcy serialu grają tym wątkiem. Jakiekolwiek ma być rozwiązanie ma być wiadomo na koniec tego sezonu. Wtedy widzowie mają poznać przeznaczenie postaci Laurel.

Piszecie o hejtowaniu Laurel czy aktorki, że to nie wina Katie, bo scenarzyści tak jej pisali rolę. Ale to nie jest do końca prawda. Ludzie, którzy w internecie piszą coś przeciwko postaci Laurel mogą czuć brak sympatii do postaci, zdarza się. Mogą nie lubić sposobu gry aktorki, też tak może być. Ale jak ktoś czyta czy ogląda wywiady z Katie wie, że ona wcale nie pomaga swojemu wizerunkowi w tym serialu. Mówi rzeczy, które później okazują się jedynie jej życzeniami co do postaci, a nie stanem faktycznym. Czy wręcz producenci czy inni aktorzy w swoich wypowiedziach zaprzeczają jej słowom. Ona jest jedyną aktorką z obsady, która wydaj się nie mieć pojęcia, jaki jest końcowy efekt produkcji, być może nie ogląda odcinków. Często nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dotyczące jej postaci, a co dopiero co dzieje się u innych bohaterów. Ten brak zaangażowania w serial jest także czynnikiem, że niektórzy widzowie nie lubią aktorki. Nie tylko postać ma minusy u widzów, to jak Katie gra, a w dodatku nie pomaga fakt, że nie jest tak zżyta z widzami jak inni aktorzy. Ktoś może napisać, że jakie to ma znaczenie, ma grać, a nie podlizywać się fanom. Jednak we współczesnym odbiorze seriali wszystko ma znaczenie. To dlatego widzowie czy to w internecie czy na spotkaniach z fanami lubią Amella, bo każdy czuje, że on angażuje się w serial. Można go zapytać o jakąś scenę, a on powie w dokładnie którym to było odcinku. Powie co działo się u jakiejś postaci i co może się wydarzyć. W dodatku jak coś mu się nie podoba w jego postaci idzie do producentów i mówi im o tym. Po wątku z Sarą nie chciał kolejnych przewijających się ciągle kobiet w życiu Olivera i mówił o tym z twórcami serialu. W dodatku on sam wymyśla pomysły do wątków, ten z dzieckiem Olivera jest jego. Po prostu jemu zależy, aby serial był dobry. Tymczasem Katie, która ma drugie nazwisko w czołówce od początku zachowywała się jakby ten fakt miał jej zapewnić sympatię dla postaci i jej samej w serialu.

użytkownik usunięty
bambi_8

Na samym początku scenarzyści i producenci przyjęli jako założenie, że pokażą proces przekształcenia się Olivera i Laurel w Green Arrow i Black Canary. Miejsca nazwisk w czołówce, początkowe wspólne wywiady itd. wskazywały, że Cassidy będzie główną postacią żeńską. Sądzę, że brak "chemii" pomiędzy aktorami grającymi te postacie coraz bardziej rzutował na odbiór "Laurel" przez widzów. Po prostu nie została "kupiona", a każdy serial potrzebuje tak samo wyrazistej postaci kobiecej jak i męskiej. Postacie "Sary" i "Felicity" , myślę że w trzecim sezonie "Theii" czynią zadość tym oczekiwaniom.
Laurel może być bardzo interesującą postacią: wykształcona, inteligentna kobieta po przejściach, która potrafi walczyć o sprawiedliwość wykorzystując środki prawne a nie tylko siłę fizyczną. Tyle, że widząc grę aktorską Cassidy trudno mi jest uwierzyć w tę bohaterkę, brakuje mi odrobiny temperamentu/zadziorności. Jeśli Amell potrafi wywalczyć dla siebie zmiany w scenariuszu, to czemu Cassidy nie może. Tym bardziej, że mam wrażenie iż producenci chcą uratować tę postać i temu mają służyć zapowiadane zmiany w trzecim sezonie.

ocenił(a) serial na 8
jakeziom

Zwiastun super!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones