PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 203
oceny
7,3 10 1 63203
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Nie widziałam tutaj takiej gry, więc serdecznie zapraszam do udziału :)

Gra polega na tym, że codziennie każdy może przyznać kolejno 1,2,3,4 i 5 pkt poszczególnym
bohaterom. Co kilka dni będę robiła podsumowania i trzy postacie z najmniejszą liczbą pkt będą
zagrożone, a spośród nich wybierzemy dwie, które opadną. Jednak na początek z powodu dużej
liczby bohaterów zagrożonych będzie po pięć postaci, a odpadać będą 3.


UDZIAŁ BIORĄ:
1. Oliver Queen
2 .John Diggle
3. Moira Queen
4. Dinah "Laurel" Lance
5. Tommy Merlyn
6. Walter Steele
7. Detektyw Quentin Lance
8. Thea Queen
9. Felicity Smoak
10. Roy Harper
11. Malcolm Merlyn
12. Isabel Rochev
13. Edward Fyers
14. Carly Diggle
15. Yao Fei
16. Shado
17. Slade Wilson
18. Sebastian Blood
19. Sara Lance
20. Barry Allen
21. Deadshot
22. China White
23. Helena Bertinelli
24. Kate Spencer
25. Hrabia Vertigo
26. Frank Bertinelli
27. Dinah Lance
28. Sin
29. Amanda Waller
30. Cisco Ramon

Miłej Zabawy!!!! :)

Africaa_2

Roy, China

ocenił(a) serial na 1
Africaa_2

Roy, Thea

ocenił(a) serial na 10
Kingslayer_2

Oliver, Roy

ocenił(a) serial na 9
SapphireBlue

Oliver, China

ocenił(a) serial na 10
Grzybek_22

Roy,Oliver

ocenił(a) serial na 8
beldzio89

Thea, China White

Sajmonnn

China, Thea

ocenił(a) serial na 9
i_love_taylor_momsen

Thea Queen, China White

ocenił(a) serial na 8
Africaa_2

Oliver, Thea

powerfuljedi

China, Thea

carolineforbes

Thea, China

nattya88

Roy, China

gucio89

China White , Thea

Africaa_2

Thea Oliver

matteusss

Roy, Oliver

ocenił(a) serial na 1
Kitty_77

Roy, Thea

Kingslayer_2

Roy, Thea

ocenił(a) serial na 1
CharliePace

Thea, Roy

jedrus500

Roy i Thea

ocenił(a) serial na 10
beldzio89

Poniżej wyniki głosowania półfinałowego (przypominam, że głosowanie było pozytywne):

Roy Harper - 31 głosów
Oliver Queen - 23 głosy
Thea Queen - 33 głosy
China White - 33 głosy

Najwięcej pozytywnych głosów zdobyły: Thea Queen i China White i to one dołączają do Felicity w Wielkim Finale.

Poniżej przedstawiam zestawienie bohaterów w kolejności od miejsca 30 - ten, który odpadł jako pierwszy, tabela będzie uzupełniania aż do miejsca 1 :)

1. ...?
2. ...?
3. ...?
4. Roy Harper
5. Oliver Queen
6. Laurel Lance
7. Barry Allen
8. John Diggle
9. Helena Bertinelli
10. Sin
11. Hrabia Vertigo
12. Detektyw Quentin Lance
13. Sara Lance
14. Deadshot
15. Slade Wilson
16. Amanda Waller
17. Moira Queen
18. Isabel Rochev
19. Shado
20. Malcolm Merlyn
21. Walter Steele
22. Tommy Merlyn
23. Sebastian Blood
24. Yao Fei
25. Edward Fyers
26. Kate Spencer
27. Carly Diggle
28. Frank Bertinelli
29. Dinah Lance
30. Cisco Ramon

OGŁASZAM GŁOSOWANIE FINAŁOWE I MAŁA ZMIANA W ZASADACH!

Każdy raz dziennie głosuje wskazując swojego ulubieńca spośród trzech finalistów. Każdy głos musi być krótko uzasadniony (jak ktoś uzasadni swój wybór pierwszego dnia głosowania - kolejno wystarczy wpisywac imię bohatera, głosy bez uzasadnienia będą anulowane). Bohater/-ka, który/-a uzyska najwięcej głosów wygrywa.

A oto nasze finalistki:

Thea Queen

Felicity Smoak

China White



Miłej zabawy :)

beldzio89

Thea - moja ulubienica od poczatku, zaradna, uczuciowa, ladna, odwazna, podziwiam sile Thei ktora w sobie ma po tylu przejsciach

ocenił(a) serial na 10
matteusss

Felicity - Najzabawniejsza, najinteligentniejsza poprostu najlepsza!!!! :)

ocenił(a) serial na 8
beldzio89

@beldzio89 - podziwiam Twój wkład w przeprowadzenie tej zabawy, ale zdajesz sobie sprawę że w ostatnim zakończonym etapie najprawdopodobniej większość głosujących sądziła że to głosowanie negatywne? niestety niepotrzebna zmiana zasa.

ocenił(a) serial na 7
powerfuljedi

Felicity- za każdym razem, gdy się pojawia od razu powoduje uśmiech na mej twarzy :D. Ma w sobie coś takiego co przyciąga widza. Uwielbiam, gdy najpierw powie, a dopiero potem pomyśli i próbuje to odkręcić. Krótko mówiąc głos oddaje na nią za urodę i inteligencję.:)

ocenił(a) serial na 9
Reose

Felicity - zdecydowanie najlepsza aktorka w całym serialu ;) Jej gra w serialu dodaje uroku temu serialu jej teksty i niektóre zachowania powodują że pojawia się uśmiech na mojej twarzy ;) To ona najbardziej pomogła Oliverowi w staniu się bohaterem ;)

ocenił(a) serial na 8
Grzybek_22

Felicity - najinteligentniejsza, sprytna, odwazna :-) przyciaga widza swoja osoba, zabawna, jej teksty, przemyslenia sa rewelacyjne, po prostu doskonala :-)

Sajmonnn

Felicity - najfajniejsza postać w arrow, uwielbiamta aktorkę i rolę jaką gra w arrow ;)

ocenił(a) serial na 10
gucio89

Felicity - najlepsza i najmilsza bohaterka całego serialu, która ma najzabawniejsze teksty ;)

ocenił(a) serial na 9
SapphireBlue

China White - moja ulubienica w kategorii łotrów w Arrow :D a czym ze bylby ten serial gdyby nie łotry... ;-)

ocenił(a) serial na 10
powerfuljedi

W poprzednim podsumowaniu było jasno napisane jak bedzię wyglądała walka o finał i ze wybieramy tych których chcemy w nim widzieć...wystarczyło przeczytać ;) i tak o wiele prościej było mi wyłonić finalistów... Uważam że było to jasno i klarownie wytłumaczone nawet drukowanymi literami;)

ocenił(a) serial na 10
beldzio89

Felicity

ocenił(a) serial na 9
beldzio89

Felicity - kocham ją za jej teksty i inteligencję :)

Vakme

Felicity - uwielbiam ja po prostu, dodaje serialowi uroku, ladna, bystra, madra:)

Natty

Felicity – najsympatyczniejsza bohaterka, z postaci epizodycznej przekształciła się w postać pierwszoplanową ;)

Kitty_77

Thea Queen - fantastyczna dziewczyna po przejsciach, piekna, madra, zaradna, moja idolka z Arrow :-)

ocenił(a) serial na 7
nattya88

Felicity

nattya88

Felicity - genialna postać, pełna dobrego humoru i pozytywnej energii, najlepsza i tyle! ;)

ocenił(a) serial na 9
nattya88

Felicity - zdecydowanie najlepsza aktorka w całym serialu ;) Jej gra w serialu dodaje uroku temu serialu jej teksty i niektóre zachowania powodują że pojawia się uśmiech na mojej twarzy ;) To ona najbardziej pomogła Oliverowi w staniu się bohaterem ;)

ocenił(a) serial na 9
nattya88

Felicity

ocenił(a) serial na 9
nattya88

China White

MonaVanderwall

Thea - bardzo ją lubię, ciekawią mnie wątki z nią związane, cieszę się że jest w finale, jest to mądra i dzielna dziewczyna, ciekawi mnie jak potoczą się jej dalsze losy

ocenił(a) serial na 8
carolineforbes

Felicity

Sajmonnn

Felicity

ocenił(a) serial na 10
gucio89

Felicity

matteusss

Felicity

ocenił(a) serial na 10
Kitty_77

Felicity

beldzio89

Felicity - po prostu najlepsza

Africaa_2

Felicity

ocenił(a) serial na 9
Natty

Felicity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones