PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 197
ocen
7,3 10 1 63197
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Witam. Mam pytanie co do następnego odcinka podzielonego na 4 części. Wiem ze 2 pozostałe są we Flashu i LoT, ale gdzie będzie część pierwsza, żeby oglądnąć od początku, a nie jak to było z Vandalem oglądnąłem w Arrowie part 2 i nie wiedziałem o co chodzi.

ocenił(a) serial na 10
Fr4nKlin

Z tego co widzę to jeszcze Supergirl :) 28-go listopada

ocenił(a) serial na 9
Fr4nKlin

Pierwsza część będzie w LoT za tydzień :) I potem pewnie po kolei Supergirl>Flash>Arrow


EDIT: Właśnie spojrzałem na spis odcinków SG i tam nie ma odcinka Invasion!, więc pewnie pod koniec kolejnego odcinka przeniesie się na E-1 i pojawi sie we Flashu

ocenił(a) serial na 9
Fr4nKlin

Piszę jeszcze raz, bo prawdopodobnie wprowadziłem Cię w błąd (siebie też). Kolejny odcinek LoT jest za 2 tygodnie, czyli PO Invasion! part 2 (Flash) i Invasion! part 3( Arrow). Z tego wychodzi że odcinek LoT 2x7 Invasion! zamyka cały wątek inwazji :O

ocenił(a) serial na 7
Fr4nKlin

Teraz już nie są opisane odcinki, który part jest gdzie, ale jak pisałem ten temat to we Flashu jest part 2, Arrow part 3 i Lot part 4.
Z tego co wyczytałem to masz racje z tą Supergirl odcinek inaczej się nazywa, ale tam będzie najprawdopodobniej część pierwsza.
Edit: 28 listopada odcinek Supergirl.

ocenił(a) serial na 10
Fr4nKlin

Jako zaznajomiony z 4 produkcjami CW wiem ze Supergirl 28 listopada bedzie 1 czescią crossovera. W zasadzie zapewne jedynie koncowka tego odcinka zacznie crossover bo 3/4 bedzie działało sie w starym swiecie Supergirl gdzie ma swoja historie a dopiero na koncu pojawi sie wątek z Cisco i Barrym. A pozniej standardowo 2/4 to Flash, 3/4 Arrow a 4/4 Legends

ocenił(a) serial na 10
varosso

Czasem się można pogubić w tym.Crossovery fajna rzecz, ale jak ktoś ogląda tylko wybrane serie, to może się zdziwić.Na szczęście, ja oglądam wszystko.Nadgoniłem właśnie Arrow, z Flashem jestem na bieżąco, więc jeszcze Supergirl i LoT

ocenił(a) serial na 5
Fr4nKlin

A napiszę tutaj bo może ktoś tak jak ja tu trafi i będzie się zastanawiał jak to wygląda.
"Invasion!" = Arrowverse crossover event
Supergirl (part 0) mała scenka pod koniec odcinka "Meduza" = Season 2, Episode 8
The Flash (part 1) = Season 3, Episode 8
Arrow (part 2) = Season 5, Episode 8
Legends of Tomorrow (part 3) = Season 2, Episode 7

Źródło. https://en.wikipedia.org/wiki/Invasion!_(Arrowverse)

ocenił(a) serial na 8
zork

Dzięki, ja dopiero zaczęłam "fazę" na te seriale. W ogóle Supergirl zaczęłam oglądać jako pierwszą, Arrow jako drugiego. Potem zobaczyłam powiązania między Arrow i Flashem, więc zaczęłam oglądać Flasha. A teraz już totalnie się pogubiłam, więc naprawdę DZIĘKI!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones