PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 196
ocen
7,3 10 1 63196
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

W poprzednim temacie skończyło się miejsce na komentarze i dodawanie nowych spoilerów, więc
stwierdziłam, że założę nowy temat bo jak do tej pory dobrze się sprawdzał :) Także dodajemy spoilery :)

Kawałek dialogu z 3x06 :)
http://twitter.com/ARROWwriters/status/531940700594511874

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Niby tak, ale ja chyba nie wytrzymam miesiąca czy dwóch bez Arrow ( przerwa świąteczna ). Na pewno jak się skończy sezon to zrobię sobie maraton, nie ma bata że nie. A teraz może odświeżę sobie pierwszy sezon, bo mi się troszkę zatęskniło.

A o spoilery się nie martw, jak tylko dostanę jakieś w swoje łapki to natychmiast przekażę :P Zapowiada się długie 8 dni...

Kawusia25_2

"A teraz może odświeżę sobie pierwszy sezon, bo mi się troszkę zatęskniło. "
Jesteś hardkorem! (w pozytywnym znaczeniu)

Kawusia, 'od czasu do czasu' oglądasz GoT więc może w przerwie zajmiesz się GoT? Byłabyś drugą osobą z forum Arrow po Magdalenie, którą namawiam xD (btw. sama pisałaś, że 'od czasu do czasu' oglądasz więc niech nikt nie insynuuje tutaj czegokolwiek że to serial dla dorosłych czy coś xp)

"Zapowiada się długie 8 dni..."
Odliczanie czas zacząć: crossover pierwszy odcinek 'Arrow/Flash' za 8 dni : )))

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

ja chyba też sobie myknę pierwszy sezon ( "od czasu do czasu" :P oglądam ale pojedyncze odc Arrow z sezonu 2 ), dopiero 5 dzień bez Arrow a już serialu brakuje :(((

bzyczek881126

Powiedzcie mi, o co Wam chodzi pisząc 'od czasu do czasu'? xP To znaczy, wyrywkowo jakieś odcinki czy jak xD

Crossover 'Arrow/Flash' za 8 dni i mniej niż 0,5h niż ostatnia wzmianka xd

ocenił(a) serial na 7
matiiii

W sumie to tak. Mnie się na przykład zdarza, że przypomnę sobie jakąś scenę i po prostu biorę się i oglądam cały odcinek "od czasu do czasu " :)

Mogłabym się zabrać za GoT, chyba jeszcze nie skończyłam pierwszego sezonu, upssss... nadrobię, Matiii obiecuję nadrobię :)

Kawusia25_2

Hmm, no dobrze, ale np. przypominam sobie scenę z s1 i skąd mam wiedzieć, który to odcinek? Jak Wy to robicie... xd

W takim razie Ciebie też trzymam za słowo : ))

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Normalnie, kojarzymy te scenę z akcją odcinka i wtedy szukasz odcinka, który najbardziej tytułem pasuje ci do akcji. Proste. A jak nie to jest jeszcze youtube :P

ocenił(a) serial na 8
matiiii

to po prostu samo przychodzi, odcinki drugiego sezonu mam w małym paluszku, no i Pilot :D
Matiiii tyle razy już odcinki były przez nas oglądane że kojarzymy wszystkie sceny :P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

O widzę że nie tylko ja oglądam też GoT;)

bzyczek881126

Dobra, mam lepsze rozwiązanie na tego typu rzeczy związane z oglądaniem 'od czasu do czasu' Arrow: będę Was pytał o nr odcinka xD <dżołk>

ocenił(a) serial na 8
matiiii

dawaj :D ja z chęcią podejmuje wyzwanie :P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Ja też, z sezonu 2 jestem całkowicie obcykana. Z pierwszym będzie trudniej :P

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

ta przerwa między odcinkami sprawi, że i z pierwszego będziemy obcykane :P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Co racja, to racja :)

bzyczek881126

Z której to reklamy 'podejmij wyzwanie', hahaha xD
To s1 czy s2? Myślałem o s1.. xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

podejmij wyzwanie Actimela?? :P
s 1 jeszcze nieeee...:P za tydzień :)

bzyczek881126

Actimel.. zaraz, Weroniko, robisz reklamę jogurcikom czy jak? xP
Za tydzień obrócicie z s1? Nieeeet, poczekajcie z tym do przerwy : ) Z s2 jakoś nie mam pomysłu, może np. pierwsze spotkanie po latach Olivera ze Sladem w Starling?

ocenił(a) serial na 8
matiiii

łatwe... odcinek Promise, w rezydencji Queenów. Sam Amell mówił że ten odcinek mu sie podobał bardzo mimo tego że nie było w nim akcji a napięcie między Sladem i Olliem sięgało zenitu :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Podejmij wyzwanie Arrow :D Actimel to tak aby skojarzyć :D

bzyczek881126

Hahah, 'Podejmij wyzwanie Arrow' xDXD

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Dawaj Matiii coś trudniejszego :)

Kawusia25_2

Kurcze, akurat więcej scen sobie przypominam z s1 niż z s2 xP To może.. hmm.. pierwsza scena z Merlynem w s2 kiedy wyszło na jaw, że żyje. A jeśli to mało trudne to dodam do tego scenę, w której rozmawia z Moirą o Thei bodajże a ta go szczuje Ligą/Rasem.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

State vs Queen, też łatwe a druga część hm...

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Pierwszy raz Merlyn pokazał się w odcinku State vs Queen :)

Kawusia25_2

Aaaaha! Drugiego nie wiecie! I gdzie ten 'mały paluszek'? xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

no odpisałam ze w odc 2x08 :)

bzyczek881126

Coś mi tu nie gra - bo najpierw był odcinek, w którym się ujawnił na cliffhanger odcinka, a kiedy indziej była scena z Moirą. Albo się mylę : (

ocenił(a) serial na 8
matiiii

odcinek State vs Queen to był odc 2x07 a szantaż Moiry w odcinku 2x08 :P

bzyczek881126

Ha! Nie widziałem tego kiedy pisałem niżej i vice versa, Weronika! xP

ocenił(a) serial na 7
matiiii

Kurde, ludzie, ja to zamiast się uczyć siedzę z wami i zgaduje fragmenty odcinków... Ale to jest zdecydowanie bardziej ekscytujące niż nauka :P

Kawusia25_2

Hahahha, zniszczyłaś system, Kawusia xD Marsz do nauki! xP

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

hehe :) ja oglądam Top Model i ćwiczę pamięć w związku z Arrow. dawaj Matiii cos z s1 może akurat uda nam się :D

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Widzę, że nie tylko ja oprócz tego oglądam Tap Maddlee :P

ocenił(a) serial na 8
matiiii

a drugie pyta dotyczy odcinka nastepnego 2x08 :)

bzyczek881126

Dobra, gubię się na tym forum i nie wiem już co kto odpowiada i kiedy (pisałem wyżej chyba zbyt długo..) xD
Top Model? Weronika! Nie masz już co oglądać xP
Z s1: Walter zostaje pojmany przez niby ludzi Malcolma, pierwsze starcie z Dark Archerem kiedy 'skopano Oliverowi tyłek', np.

matiiii

Kawusia, a Ty nie lepsza jak widzę xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

to z Olliem to mid season 1x09 aa Walter to nie wiem szczerze mówiąc na pewno po tym 1x09 odcinku :)
no nie mam relaksuje się przed TV i dopinguje Osi !!!!:D

bzyczek881126

Popatrz, s1 wcale nie taki zły w tym małym paluszku xd
"dopinguje Osi' mnie zniszczyło xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

az podskoczyłam z radości jak przeszła dalej :D !! no mam dwa małe paluszki więc akurat :P

bzyczek881126

Ok, proszę o dalsze komentarze dotyczące Top Model, może być śmiesznie xP hmm, małe paluszki od dwóch sezonów.. gdzie pomieścisz wiedzę o s3? xd

ocenił(a) serial na 8
matiiii

mały paluszek u stóp !!! :D jeszcze 4 sezon ale nie wiem co będzie z 5 ;P

bzyczek881126

Hahaha, może sezonu 5 nie będzie? Problem z głowy xD <wypluwa te słowa>

ocenił(a) serial na 8
matiiii

będzie będzie chyba że nastąpi koniec świata :P i 6 sezon jak ja to powtarzam aby podsumować i zamknąć historię Olivera i Arrow :D

bzyczek881126

Może być nawet 12 sezonów jak to mawia któryś z producentów czy cuś xD Ale chwileczkę, chwileczkę, Weronika, gdzie Ty pomieścisz tę wiedzą - w każdym paluszku? xP

ocenił(a) serial na 8
matiiii

ja bedzie trzeba ?? wszystko dla Arrow !!! może być jak Smallville 10 sezonów :D

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Werka, to gdzie ty znajdziesz jeszcze dwa palce na te 12 sezonów? :D

Kawusia25_2

xD hahahah

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

hahaha nie wiem, mój mózg tego nie ogarnia!!!!! OSIIIIIII !!!! wygrała, jeeee :D

bzyczek881126

Oglądałaś też Smallville? :D

ocenił(a) serial na 8
matiiii

haha no baaaa :D jeszcze jak TVN puszczał a później w necie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones