PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 165
ocen
7,3 10 1 63165
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Skończył się poprzedni temat, więc tutaj odpowiem. :D

Do Ra_s_al_Ghul: Robiąc ciągły motyw podróży w czasie w LOT mogą zrobić prawie wszystko. Z tym, że nie jestem pewna na ile by to się faktycznie przekładało na fabuły w "The Flash" czy "Arrow". W końcu producenci nie mogą oczekiwać, że wszyscy widzowie będą oglądać wszystkie 3 seriale, aby się orientować co, dlaczego się dzieje. Już teraz crossoverem doprowadzili do sytuacji, że cześć widzów może nie wiedzieć, co się dzieje, bo ogląda tylko 1 serial. We Francji dosyć niedawno doszło do sytuacji, gdzie jednocześnie emitowano 1 sezon The Flash i 2 sezon Arrow. Flash robił cały czas spoilery i to do 3 sezonu Arrow, bo np o istotnym wątku śmierci Sary. W tym momencie producenci w ogóle nie myślą o widzach zagranicznych. W niektórych krajach nigdy mogą nie być emitowane wszystkie seriale, a np tylko 1 czy 2 z nich.

Promo 4x09 z Filipin http://www.youtube.com/watch?v=szdlmGei-Wc

bambi_8

Tytuł 4x13 "Sins of the father". To 2 odcinek z Kalkulatorem, więc jednym z wątków pewnie będzie relacja Felicity i jej ojca. I do niego może nawoływać tytuł.

Zdjęcia z planu z przyszłych odcinków 4x12 i 4x13
Roy, Malcolm, Laurel https://scontent-fra3-1.cdninstagram.com/hphotos-xft1/t51.2885-15/s640x640/sh0.0 8/e35/12277391_1025129830884859_848030133_n.jpg/e35/12277391_1025129830884859_84 8030133_n.jpg
Felicity i Laurel https://scontent-fra3-1.cdninstagram.com/hphotos-xft1/t51.2885-15/s640x640/sh0.0 8/e35/c135.0.810.810/12331854_974307052607609_389335697_n.jpg
Team Arrow http://pbs.twimg.com/media/CVyKUAxXAAA1BJ0.jpg
Oliver i Felicity http://pbs.twimg.com/media/CV3cGK9XAAUA_XA.jpg
Felicity i Lance http://pbs.twimg.com/media/CVvY2vfWsAAX1EA.jpg

bambi_8

W 4x13 Felicity nadal ma na dłoni pierścionek zaręczynowy, więc pewnie prawda o synu Olivera pojawi się później. Jeszcze jedna osoba ma się wkrótce o nim dowiedzieć (nie Felicity) i wtedy widzowie lepiej zrozumieją postępowanie Olivera. Amell w jednym z wywiadów mówił, że ten sezon "Arrow" jest podzielony na wyraźne segmenty. 1 część to odcinki 1-9, 2 to odcinki 10-16. Zapewne to pod koniec 2 części, w okolicach 16 odcinka dojdzie do śmierci z końcówki 4x01. Producenci zapowiadali, że ta śmierć ma być "wypracowana/zasłużona" (czyli swoim postępowaniem doprowadzi do tej sytuacji) i patrząc na przebieg odcinków będzie widać, że dawali wskazówki. Od pierwszego odcinku właściwie tylko jedna osoba pasuje do tego opisu na 100 %, czyli Lance. Współpracuje z Damienem od czasu zanim jeszcze wrócił Oliver, a potem stał się podwójnym szpiegiem. Wszystkie inne tropy mogą być cały czas zasłoną dymną, bo on zawsze był typowany na postać, która zginie i widzowie w pewnej mierze się tego spodziewają. Na tym nie można zrobić zbyt dużego zamieszania i niepewności wśród widzów, stąd te tropy, zwłaszcza wokół Felicity, Diggle'a, Thei. Po crossoverze to tej puli doszedł syn Olivera.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Opisy najbliższych odcinków ;)

WEDNESDAY, JANUARY 20

ARROW
“Blood Debts” — (8:00-9:00 p.m. ET) (TV-14, LV) (HDTV)

THE AFTERMATH — Oliver (Stephen Amell) must deal with the devastating consequences of Darhk’s (guest star Neal McDonough) last attack. Seeking revenge, Oliver goes on a brutal manhunt looking for Dahrk. Jesse Warn directed the episode written by Oscar Balderrama & Sarah Tarkoff (#410). Original airdate 1/20/2016.



WEDNESDAY, JANUARY 27

ARROW
“A.W.O.L.” — (8:00-9:00 p.m. ET) (TV-14, LV) (HDTV)

DIGGLE VS. SHADOWSPIRE — Diggle (David Ramsey) must learn to trust his brother Andy (guest star Eugene Byrd) when an enemy of their wartime past, an agent of the criminal organization Shadowspire, pays a visit to Star City. However, Diggle learns more than he bargained for about their shared time at war. Meanwhile, Oliver (Stephen Amell) has to learn a whole new way of life. Charlotte Brandstrom directed the episode written by Brian Ford Sullivan & Emilio Ortega Aldrich (#411). Original airdate 1/27/2016.



WEDNESDAY, FEBRUARY 3

ARROW
“Unchained” — (8:00-9:00 p.m. ET) (Content Rating TBD) (HDTV)

ROY HARPER RETURNS; NYSSA MAKES HER MOVE — The team faces off against a formidable villain nicknamed The Calculator (guest star Tom Amandes). Meanwhile, Nyssa (guest star Katrina Law) makes her move and Roy Harper (guest star Colton Haynes) returns to Star City. Kevin Fair directed the episode written by Speed Weed & Beth Schwartz (#412). Original airdate 2/3/2016.

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

WEDNESDAY, FEBRUARY 10

ARROW
“Sins of the Father” — (8:00-9:00 p.m. ET) (Content Rating TBD) (HDTV)

NYSSA MAKES OLIVER AN OFFER - Oliver (Stephen Amell) receives an offer from Nyssa (guest star Katrina Law) that is hard to refuse. Meanwhile, Thea (Willa Holland) continues to battle the blood lust, Malcolm (John Barrowman) steps in to help his daughter, and Laurel (Katie Cassidy) has a heart to heart talk with Nyssa. Gordon Verheul directed the episode written by Ben Sokolowski & Keto Shimizu (#413). Original airdate 2/10/2016.

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

WEDNESDAY, FEBRUARY 17

ARROW
“Code of Silence” — (8:00-9:00 p.m. ET) (Content Rating TBD) (HDTV)
SECRETS AND LIES — Oliver (Stephen Amell) and team uncover HIVE’s plan to take out Team Arrow once and for all. With HIVE’s next attack imminent, Lance (Paul Blackthorne) wonders if Donna (guest star Charlotte Ross) is safer without him in her life. Meanwhile, with the wedding fast approaching, Oliver begins to feel guilty that he hasn’t told Felicity (Emily Bett Rickards) about his son. James Bamford directed the episode written by Wendy Mericle & Oscar Balderrama (#414). Original airdate 2/17/16.

ocenił(a) serial na 10
SapphireBlue

WEDNESDAY, FEBRUARY 24

ARROW
“Taken” — (8:00-9:00 p.m. ET) (Content Rating TBD) (HDTV)

VIXEN JOINS TEAM ARROW – Oliver (Stephen Amell) realizes he needs help battling Darhk (guest star Neal McDonough) so he calls in an old friend – Vixen (guest star Megalyn E.K.). Using her magical ability to summon animal powers, Vixen gets a lock on Darhk’s location and the team goes to war. Meanwhile, Thea (Willa Holland) has a heart-to-heart talk with Malcolm (John Barrowman). Gregory Smith directed the episode with story by Marc Guggenheim and teleplay by Keto Shimizu & Brian Ford Sullivan (#415). Original airdate 2/24/16.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Dodatkowo Stephen Amell ujawnił, że jego kontrakt obowiązuje do 2019 roku. Nie oznacza to, że serial będzie trwał do 2019 roku.

Źródło: http://www.spoilertv.com/2016/01/arrow-stephen-amell-reveals-current.html

SapphireBlue

Producenci zawsze mówili o planie na 5 sezonów. O tym, że możliwych jest 6, maksymalnie 7 sezonów, zaczęli mówić od niezbyt dawna. Myślę, że wszystko zleży od Amella i jego kariery na dużym ekranie. Jak mu się powiedzie i będzie miał szansę robić więcej kinowych filmów nie będzie miał czasu na 23- odcinkowy sezon. Na pewno ma kontrakt na 2 przyszłe filmy, więc będzie musiał znaleźć czas na ich nagranie i promocję.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Stephen Amell podczas Heroes and Villains Fan Fest w NY powiedział, że chętnie widziałby z powrotem postać Deathstroke'a, bo Manu zagrał go świetnie i serialowi brakuje czegoś odkąd Deathstroke zniknął. Opisując go użył zwrotu "transformative villain" - przekształcający złoczyńca (?).

W sumie Malcolm stał się kimś takim - z villaina zmienił się w kogoś, kto pomaga Team Arrow, ale z Deathstroke coś takiego nie przejdzie. Straciłby cały swój urok i charakter. To typowy villain.

ocenił(a) serial na 10
Azazel94

Skoro on tak powiedział, to być może coś jest w sferze planów.Slade uratował by ten serial i trochę go podniósł.Czy ja wiem, czy on mógłby być dobry?To nie jest kwestia wybaczenia przez niego Oliverowi, tylko kwestia wybaczenia jemu przez Olivera i innych, bo po tym, co zrobił, to sobie tego nie wyobrażam.Jedyne wyjście, jaki widzę, to ocalenie od bezpośredniej śmierci kogoś w rodzaju Thei, czy Felicity, czyli osób najbliższych Oliverowi.Wtedy może była by szansa.W końcu, kiedyś byli kumplami i Slade uratował mu życie na wyspie.Skoro sam Amell użył słowa transformative, to znaczy, że możliwe jest takie pokierowanie tej postaci, by stała się, jeśli nie krystalicznie dobra, to chociaż nie zła.No i druga sprawa to taka, że skoro nawet on zauważył, że serial stracił pazur, to coś jest na rzeczy.

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

Nie wydaje mi się, żeby Oliver i Thea byli w stanie współpracować z kimś, kto na ich oczach zamordował im matkę. To byłoby chore i taki zabieg ze strony twórców byłby czystym aktem desperacji i odgrzewanym kotletem - już raz Oliver zdecydował się na coś takiego z Malcolmem. To przez niego zginął Tommy, ojciec Olivera, a on sam wylądował w piekle na Lian Yu, a jednak mu pomagał, uratował go, a potem oddał w jego ręce Ligę Zabójców. Dziwnie się patrzyło na tę współpracę i w dalszym ciągu jest to dziwne.

Deathstroke jest świetny, ale tylko i wyłącznie jako villain, a w tym sezonie wydaje mi się, że nie ma już miejsca dla nowego villaina. Chyba, że coś by pokombinowali i wymyślili jakiś motyw ze Sladem i Darhkiem, że Slade chciałby go zabić. On miałby swoją krucjatę i Team Arrow swoją. Nie współpracowaliby razem, ale działali osobno i ich działania niejako by się pokrywały, tylko jaki to miałby być motyw i co wspólnego mogliby mieć Darhk ze Sladem.
Slade nie byłby tu do końca villainem tak jak widzi go Amell, ale nie byłby też tym dobrym, coś pośrodku.

Szkoda, że nikt nie pomyślał, by włączyć Deathstroke'a do Suicide Squad. Trochę mnie zdziwiło, że tego nie zrobili, bo tam Slade sprawdziłby się idealnie i co jakiś czas mógłby odegrać niewielką rolę w Arrow.
Druga opcja, to umieszczenie go w LoT, ale głupio by wyglądało, gdyby komuś takiemu powierzono losy świata i ktoś taki miałby zostać legendą.
Choć połączenie Sara + Slade byłoby ciekawe IMO dużo ciekawsze niż np. taki Firestorm. On mi średnio pasuje do tej paczki. Upchnęli go chyba tylko dlatego, że brakowało tej drużynie kogoś z taką inteligencją jaką posiada Stein.

ocenił(a) serial na 10
Azazel94

Deathstroke w komiksach czasem ponoć zrobił coś dobrego, ale głównie zajmował się zabijaniem.W Suicide Squad go nie ma, bo jest film i tam niby jest, choć mało wyeksponowany i może nie chcieli za bardzo póki co kolidować.Ja myślę, że skoro nie uśmiercili tej postaci, jak Lawtona, który jest w SS bardziej wyeksponowany, to jest szansa, że jednak coś z nim będzie w przyszłości.Zauważcie, że Slade został niejako "odsunięty" chwilowo na bok, pewnie ze względu na udział tej postaci w filmie, a Lawton został jakby definitywnie uśmiercony i w filmie jest jedną z głównych postaci, w porównaniu do Deathstroke'a, którego nawet za bardzo na zwiastunie nie widać.I niech ktoś mi powie, że nie ma tu nadziei?
A co do LoT, to rzeczywiście, ten Firestorm, to taki sobie tam jest.Slade by pasował, bo jednak więcej jest w ekipie mięśniaków, niż mózgowców.Ale z drugiej strony, to może nie ma co robić z tego takiego matecznika dla postaci, które gdzieś tam się przewijają w serialach i są potem usuwane na bok.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
mania19

No to ja się bardzo cieszę, że jednak Deathstroke chodzi prawie cały czas w masce.Strach pomyśleć, co by było, gdyby było inaczej. :) Ale szkoda Deadshota, bo miał charyzmę, a takich postaci tu brakuje.Może jak już umilkną echa po tym filmie, to się okaże, że jednak Deadshot przeżył jakimś sposobem.

mario_1981

Tylko troche dziwne by bylo, ze ta sama postac w serialu jest biała a w filmie czarna :)

ocenił(a) serial na 10
mania19

Bo te filmy i seriale nie stanowią chyba jednego universum, jak w marvelu i przez to są takie smaczki.Poza tym, jak by nie patrzeć, chcą natrzepać konkretnej kapuchy na filmie i na takiego Deadshota jak w serialu, nikt by nie poszedł, bo kto go zna?fani serialowego Arrowa?Gdyby to było jedno universum i myśleli by przyszłościowo, że za dwa, trzy lata od premiery np. Arrowa zrobią film SS, to dali by od razu docelowego aktora, który pojawił by się też w filmie.Tylko tyle, że jakiś bardziej znany aktor weźmie większą kasę, a skoro stawiają na gwiazdy w filmie, to i w serialu musiały by być.W marvelu też e serialu nie pojawił się np. Thor, czy Iron Man, bo o spore wydatki, ale wiemy dokładnie, że seriale są z filmami związane, przynajmniej Agenci Tarczy i to jest fajne, bo jest jakaś ciągłość wydarzeń i wiadomo, że jest to umieszczone w tym samym świecie.Natomiast tutaj film sobie, a serial sobie.I gdyby np. w jakimś filmie maił się pojawić Arrow, to pewnie będzie to dopiero po zakończeniu emisji serialu, choć mogę się mylić, bo szykuje się Justice League i mamy serial Flash, więc to będzie ciekawe, no chyba, że tam Flasha nie będzie?

mario_1981

Dla mnie to nie ma tutaj żadnego smaczku :) No własnie mogliby zrobic tak jak marvel, ze wszystko się kupy trzyma a nie tylko na kase leciec. I tez w Agentach wspominaja o Thorze, Hulku itp. a w QArrow, Flash chyba nawet słowa Batman nie moga uzyc :)

ocenił(a) serial na 10
mania19

Wielki Brat czuwa i nie wolno im. ;) Ja liczylem, że mogli by dać na jeden odcinek Arrowa Brce'a Wayne'a (nie Batmana) żeby mu np. z firmą pomógł, ale widać nawet na to nie można liczyć.Kasa kasa kasa.Pewnie dlatego dostaliśmy serial z popieprzonym Gordonem i Wayne'em - gówniarzem, zamiast pełnoprawnego Batmana.Przecież nowe części Batmana będą pewnie kręcić do 3000-go roku.Zawsze sie znajdzie ktoś, kto zecce grać taką postać.To identyczna sytuacja, jak z Bondem.To by był dobry materiał na serial, bo przecież dzisiaj już kręcą seriale o wszystkim i na podstawie coraz to rożnych filmów (Limitless, From Dusk Till Dawn, Transporter itp.) ale jak tu zarżnąć kurę znoszącą złote jaja? I to jest właśnie główny problem.

mario_1981

Ja Gotham obejrzalam tylko i az jeden odcinek :) serial nie dla mnie :) No ja sie czasem zastanawiam ile mozna robic filmów o Batmanie jakby DC nie mialo innych bohaterow. Wiadomo, ze nie wszyscy sa znani jak Batman, Superman ale mozna najpierw wypromowac ich w serialach a potem im film zrobic, ale lepiej o Batmanie bo kasa, kasa, kasa

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Garść kolejnych teorii/ciekawostek:

Z jednej strony dobiegają informacje o ślubie, a z drugim o rozpadzie Olicity.
Według informacji z planu serialu w czasie zdjęć do 16. odcinka miały być kręcone sceny ze ślubu Olivera z Felicity i podobno w tych scenach ma się pojawić także Cupid czyli ta psycholka, która prześladowała Olivera.

Z kolei z drugiej strony jeden z portali powołując się na słowa Amella i producenta wykonawczego stwierdza, że niedługo zobaczymy koniec Olicity.

Podczas niedawnego Heroes and Villains Fan Fest, Amell nie tylko chlapnął co nieco na temat Deathstroke'a, ale także o Olicity.
Fani zapytali go o brak pierścionka na palcu Felki w tej scenie w limuzynie.
Odpowiedział:
"Faktem jest, że Felicity nie nosi pierścionka w tej scenie i to nie jest błąd. Spoiler alert, prawdopodobnie namieszałem".

Po tych słowach jeden z portali wziął się za analizę i wyszło im, że Oliver i Felicity prawdopodobnie zerwą zaręczyny.
Nie chodzi tu tylko o brak pierścionka na jej palcu w tamtej scenie, ale też zachowanie Felki - rozmawiając z Oliverem była w stosunku do niego oziębła.

Dalej piszą o tym w jaki sposób może dojść do zerwania i... wrzucają tam filmik z crossovera, kiedy to Felka zerwała z Oliverem, gdy dowiedziała się, że ukrył przed nią, że ma syna.
Padły tam wtedy z jej ust słowa: "Jak mogę być z kimś kto mi nie ufa?!". Wtedy Barry załatwił sprawę cofając się w czasie, a Oliver przemilczał ten fakt i nadal nikt poza Barrym nie wie o istnieniu jego syna.

Sądzę, że ta rozkmina ma sens. W końcu cofanie się w czasie i majstrowanie przy wydarzeniach może nieść za sobą spore konsekwencje i we Flashu można się było o tym przekonać.
Tam Barry pocałował Iris, wyznał jej miłość, ale potem, gdy zrobił to ponownie ta go odrzuciła, oddalili się od siebie, a on przy okazji zarobił w dziób od Eddiego.
Tutaj też w końcu nastąpi taki zwrot co potwierdziła właśnie producent wykonawcza Wendy Mericle.
Powiedziała, że ten wątek z jego synem wróci w połowie sezonu, sekret Olivera wyjdzie na jaw. Przyniesie za sobą poważne konsekwencje i ogólnie - ma być grubo.

Jakby tak to teraz wszystko ze sobą połączyć - 16. odcinek = mniej więcej połowa sezonu, wtedy z reguły zaczynają dziać się najciekawsze rzeczy. Podczas tego ślubu pojawi się Cupid, która jest niezrównoważona na pewno będzie chciała popsuć związek Olivera. Może dowie się o tym, że ma syna i postanowi podzielić się tą informacją z Felicity, która odwoła ślub/ucieknie i po Olicity.

Niezła by to była telenowela, ale takie właśnie obecnie jest Arrow i nie zdziwiłby mnie wcale taki obrót wydarzeń.
Mogę się też założyć, że jeżeli do czegoś takiego dojdzie, to dopiero będzie dramat dla tego serialu, bo S5 będzie znów stał pod znakiem Olicity i to jeszcze bardziej tandetnego i mdłego. Pewnie będą do siebie wracać, rozchodzić się, potem znów wracać i zrobi się z tego taki trochę Ross & Rachel, co już totalnie położy ten serial.

Azazel94

Arrow zawsze miał soap operowe wątki. Oliver sypiał z dwiema siostrami, kochanką swojego ojca, jego siostra okazała się być córką przyjaciela rodziny, jednocześnie wroga GA itd. Takich rzeczy jest mnóstwo, jakoś trzeba zapełnić czas w odcinkach, zresztą Amerykanie lubią tego typu "szokujące" wątki. Dziennikarze też je lubią jak układają listy co w danym roku było "naj". Producenci lubią jak się ich wymienia w takich listach, jak internet huczy itd. Jak o serialu nie jest głośno, to jakby go nie było, taka jest współczesna telewizja. Podobnie jest z filmami, książkami- muszą być kontrowersje. Kłamstwo Olivera co do syna było tak klarownym tropem na przyszłość, że aż wręcz prostackim. Będzie niego jakiś dramat, śmierć jakiejś postaci doda mroku wszystkim pozostałym. Tak się będą z tym zmagać do końca sezonu. Pewnie w 5 sezonie producenci znowu będą obiecywać jaśniejszy ton. Wszystko po to, aby przeciągnąć wątki do 100 odcinka (5x08) i crossovera z Flashem. 100 odcinek to mnóstwo artykułów w mediach, więc szykują tam coś specjalnego. Walki z wrogami są zawsze, ślub GA już nie tak zawsze, w dodatku w otoczeniu wielu superbohaterów. Dalej myślę, że teoria o ślubie Olivera i Felicty w 100 odcinku jest jak najbardziej możliwa. Jak już ich przemęczą przez drugą połowę 4 sezonu to dadzą odpocząć w początku 5.

użytkownik usunięty
bambi_8

1.Ujawniono nowy wygląd Vixen w serialu
http://variety.com/2016/tv/news/arrow-vixen-photo-megalyn-e-k-first-look-1201685 095/
jak dla mnie wygląda świetnie
2.Greg Berlanti powiedział, że jest jeszcze możliwy crossover Supergirl/Flash/Arrow. Podobno będziemy wiedzieć o decyzji najpóżniej w przyszłym miesiącu. Powiedział też, że mają kilka pomysłów jak obejść to, że w świecie flash i arrow nigdy nie słyszeliśmy o Supermanie.
3.Możliwe, że już było, ale będzie nowy crossover Arrow/Flash z Diggle'm i Lylą o tym, że w Central grasuje King Shark i chcą go złapać. Najprawdopodobniej będzie pod koniec sezonu.

Jak Oliver powiedział, że Oracle jest zajętte to po prostu byłem w niebie. We flashu już było wspomniane o Brusie Waynie, a bardziej o jego firmie, więc jakby kiedyś w arrow pojawił się Batman, albo chociaż Wayne to byłoby to spełnienie marzeń.

Diggle będzie miał jakieś zamiany w swoim kasku. Chyba Team Flash ich dokona. Nie pamiętam dokładnie tego spoilera.

bambi_8

Widziałam teorię, że Ruve, żona Damiena to była żona Slade'a. Jeśli tak to by pasowało do spoilerów, że Oliver będzie walczył z kimś z rodziny Slade'a. Ona jest kontrkandydatką do fotela burmistrza, wygląda na bardziej bezwzględną nawet od męża. Coś takiego byłoby ciekawe. Skoro Darhk trafi najprawdopodobniej do więzienia na jakiś czas, ona stałaby się głównym przeciwnikiem GA. Zakładam, że to pokonanie Darhka na pewien czas ma związek z Laurel i scenami w sądzie w 4x16. Diggle, Thea (zdjęcia z planu), Felicity, Oliver mogą składać zeznania przeciwko Damienowi- porwanie w 4x09. W ten sposób Darhk zostałby pokonany w świetle dnia, jak założył sobie GA. Na jakiś czas, bo spoiler musi o tymczasowym powstrzymaniu Darhka. W związku z Merlynem ma być jakiś zwrot akcji. Najpierw pomaga GA i reszcie, potem im pewnie zdradzi. Nie zdziwiłabym się jakby ten nowy świat HIVE był też w planach Merlyna. Jeden z ludzi HIVE z 4x09 (ten łysy) to ten sam człowiek, który wynajął Bronze Tigera w 2 sezonie do kradzieży maszyny wywołującej trzęsienia zmieni. Wtedy nie było jasne skąd złodzieje wiedzieli o dokładnej lokalizacji maszyny, że kolejna w ogóle istnieje. Być może wiedzieli od samego Merlyna, a on pomógł drużynie w 4x09 tylko ze względu na Theę i jego sprzeciw w wplątanie w to Ligii nie wynikał z myśli o jej ochronie organizacji. Plan HIVE z tego sezonu jest podobny do planu Merlyna z 1 sezonu, tyle, że na większą skalę. Zawsze mnie intrygowało jakie środki, pomocników posiada Merlyn, że jeszcze przed objęciem przywódca Ligii mógł pozwolić sobie na skutecznie ukrywanie się i zawsze wspominał o jakiś swoich źródłach informacji.
W 4x17 ponownie pojawi się Donna Smoak. Tytuł tego odcinka to "Beacon of hope".

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Deathstroke wróci!
Niestety nie w Arrow, a w nowej produkcji. Nie wiadomo jeszcze o jakieś produkcji mowa, pojawiają się przypuszczenia, że może chodzić o Teen Titans, choć niekoniecznie. Ja bym go chętnie zobaczył w drugim sezonie LoT.
To potwierdzone info przez Marca Guggenheima.

Kolejny spoiler dotyczy Felki i pojawi się on w LoT. Chodzi o to zdjęcie: https: // pbs.twimg. com/media/CayDwllUAAA5inE.png (usuń spacje)
Palmer Tech przekształci się w przyszłości w SMOAK TECHNOLOGIES i nasuwa się pytanie - czemu nie Queen Technologies? Opcje są 3: ślubu nie będzie (najprawdopodobniejsza), Felka nie przyjmie nazwiska Olivera pozostając przy swoim, albo nie będzie chciała, by jej firma była kojarzona z Queen Consolidated.

To też rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące tych teorii spiskowych, jakoby to Felicity leżała w grobie, a jej rozmowa z Oliverem w limuzynie była tylko jego wytworem wyobraźni.
Jak widać przeżyje i będzie jej się wiodło całkiem dobrze, przynajmniej zawodowo.

ocenił(a) serial na 10
Azazel94

A dopiero ktoś tu pisał, że zabronili im używać postaci Slade'a.Tak czy inaczej, fajnie, że ktoś myśli na poważnie o nim.Może być i inny serial.Ale główne i najważniejsze pytanie brzmi, kto zagra? Po Arrow, Slade jest tylko jeden.

Azazel94

Nie wiem czy to co będzie się działo w LOT ma jakiekolwiek znaczenie dla Arrow czy The Flash. Te wydarzenia za kilka dziesięcioleci to bardziej prezent dla widzów, zabawa czasem, aby zobaczyli jedną z możliwych przyszłości.

Azazel94

Tutaj kilka informacji o demolition team który był w ostatnim odcinku:

https://www.youtube.com/watch?v=iLVngMQYEUY

bambi_8

Kilka informacji odnośnie Vixen i Mister Terrific easter eggs z komiksu + spekulacje odnośnie przyszłości Vixen (np. w Legends of Tomorrow)

https://www.youtube.com/watch?v=Ha_WhjP9q74

bambi_8

Caity Lotz (Sara) niedawno nagrywała jakieś sceny do "Arrow", podobno flashbacki. Na planie 4x19 pojawiła się Alex Kingston, grająca Dinah Lance. W tym samy czasie ma się pojawić Nyssa. Odcinek wcześniej, 4x18 nagrywano wspomnienia z Quentinem i Laurel. Dodając dwa do dwóch sporo osób przewiduje, że w 4x18 będzie śmierć postaci z grobu, w 4x19 pogrzeb i że to musi być ktoś z rodziny Lance, z "Arrow", czyli w grę wchodzą Quentin i Laurel. W poprzednim sezonie na postawie doniesień z planu fani wywnioskowali, że coś się stanie z postacią Roya. W tym jest plotki cały czas krążą najmocniej wokół rodziny Lance. Czy cokolwiek z tego potwierdzi się okaże się najpewniej w pierwszej połowie kwietnia. Odcinki- 4x18, 4x19 wydają się najbardziej prawdopodobne na śmierć postaci z grobu, bo twórcy zapowiedzieli, że pozostałe postacie będą miały czas na żałobę do końca sezonu.
W 4x19 pojawi się postać młodej dziewczyny o imieniu Rebecca, taką oficjalnie podano informację. Z tego co piszą osoby śledzące plan zdjęciowy jest to nieprawdziwe imię postaci. Spekulacje są takie, że to Laurel w młodości (w flashbakach oznaczających na tym etapie serialu pożegnanie z jej postacią lub jej ojca, Quentina) lub to Rose, córka Slade'a Wilsona.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

https://www.facebook.com/1435285140035248/photos/a.1435291960034566.1073741828.1 435285140035248/1746480532249039/?type=3&theater

Nazwisko na nagrobku - William lub Samantha.

ocenił(a) serial na 7
wioletaHP

Skąd wiadomo, że to ten nagrobek? Stoją przy nim jacyś ludzie, ale nie ma tam przy nim nikogo z obsady Arrow.
Takie rzeczy są trzymane w tajemnicy i raczej nie pozwoliliby sobie na to, żeby ktoś wbił im na plan i zrobił takie zdjęcie, albo sami je zrobili i wrzucili do internetu dla zmyłki.

Dla mnie bez sensu będzie, jeżeli w tym grobie jest William albo Samantha. Dwie poboczne, w ogóle nieznane postacie.
Pojawiły się 2 razy w krótkich epizodach, a ta śmierć miała szokować i podobno miał to być ktoś ze stałej obsady.
Śmierć Samanthy skomplikowałaby życie Oliverowi, bo musiałby wziąć Williama do siebie, a wiadomo jakie życie prowadzi.
Śmierć Williama jest bez sensu, bo Darhk mógł go zabić od razu, to samo Malcolm. Widzów by to nie tyle zszokowało, co wkurzyło, że robią z nich idiotów przez prawie cały sezon ukrywając tożsamość osoby leżącej w grobie, żeby na koniec dowiedzieć się, że leży tam jakiś dzieciak. Strzał w stopę. Kolejna telenowela.

Mnie bardziej zastanawiają inne zdjęcia z tego pogrzebu. Na dwóch jest Lance, ale na jednym jest łysy, a na drugim ma włosy. Wychodzi na to, że pokażą dwa pogrzeby. Jeden będzie w retrospekcji, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.
Na tych zdjęciach jest Thea, Dig, Felka, Lance, ale nie ma tam Laurel. Mam nadzieje, że to ta głupia pinda leży w tym grobie. Serial tylko by na tym zyskał.

Azazel94

Patrząc się na ostatnie spoilery/wycieki jest 95% szans na to że to Laurel jest w grobie.
Zostawiłem sobie 5 % bo wciąż nie mogę uwierzyć w to że nie będę musiał dłużej oglądać tej drętwej kukły.

ocenił(a) serial na 7
Arrow2016

To jest bardzo możliwe. Aż się dziwię, bo o ile w sezonach 1-2 nie znosiłam tej postaci, tak od kiedy usunięto ją w cień nawet ją polubiłam. Jednak widać, że scenarzyści nie mają na nią pomysłu, przemija tylko w tle podczas obrad i walk, ma kilka zdań na odcinek a więc pozbycie się jej jest całkiem oczywistym pomysłem. Może w zamian wróci Sara, która jest jedną z moich ulubionych postaci :)

wioletaHP

Też bym chciał żeby wróciła sara ale to raczej nie możliwe bo jest LOT.
Najlepiej będzie jeśli na miejsce Laurel nie wprowadzą nikogo do teamu... i tak już teraz jest tam tłoczno...
Na Laurel nie maja pomysłu już od dawna... tak naprawdę ona nic nowego do fabuły nie wprowadza... wiec jej śmierc nic nie zmieni...

ocenił(a) serial na 7
Arrow2016

Sara jest w LoT, ale nie na stałe.
Podobno w S2 ma zmienić się obsada, a obecne Legendy wrócą z powrotem do 2016, więc szansa na powrót Sary jest i serial wiele by zyskał, bo to najbarwniejsza postać LoT i ona przynajmniej jakoś wygląda i przede wszystkim potrafi walczyć, bo aktorka chyba prywatnie trenuje sztuki walki, do tego taniec, więc koordynacje ma na wysokim poziomie czego nie można powiedzieć o tym żałosnym drewnie Cassidy.

Tak sobie teraz pomyślałem, że ta retrospekcja, gdzie będzie Lance z włosami może dotyczyć właśnie pogrzebu Sary (tego pierwszego, kiedy "zginęła" podczas sztormu).
Nigdy go nie pokazali z tego co pamiętam, więc teraz mogłaby być ku temu okazja - w retrospekcji pogrzeb Sary, który wspomina Lance podczas pogrzebu Laurel. Dla mnie bomba i trzymam kciuki, żeby tak było. Może to uratuje ten serial, zrobią S5 na wysokim poziomie i po nim definitywnie zakończą serial.

Azazel94

też tak myśle... w 19 dcinku pokarzą dwa pogrzeby Sary z Retrospekcji i Laurel z Teraźniejszość. Wiekszą nadzieje daje fakt że Nie widać na zdjęcia Laurel jako blondynki tylko jako brunetkę. No i tytuł 19 odcinka to "Canary Cry".

Arrow2016

Pokażą *

Azazel94

Ej ale tak sie teraz zastanowiam, do jakiego czasu wroca ci z LoT? Do stycznia w ktorym zabral ich Rip czy po finale Arrow? Bo jak do stycznia to w sumie z postaciami z LoT historia moze sie inaczej potoczyc w Arrow. Kuma ktos o co mi chodzi?

ocenił(a) serial na 7
Arrow2016

Tak się skłąda że obecnie w tym serialu żadna z tych niby głównych postaci nic nie wnosi.

agueda0712

Na tą chwile to tylko jak najwiecej Olicity wciskają.

ocenił(a) serial na 7
mania19

Dokładnie tak jest. Felicity natomiast z pobocznej postaci stała się ważniejsza niż Oliver.

agueda0712

A Oliver to ciepla klucha

ocenił(a) serial na 7
mania19

Gorzej:-/ serial stał się klapą z czym trudno mi się pogodzić.

agueda0712

Mnie tam sie tylko pierwszy sezon podobal. Slade przynudzal a reszty nie komentuje.

ocenił(a) serial na 7
mania19

...bo i co tu komentować?:-D porażek się nie komentuje:-P
mogli się wysilić z Al Ghulem czy teraz z Darkhem ale chyba się im nie chce, a zamierzają kręcić to dalej.

agueda0712

No Darkh wydawal sie na poczatku niezlym bossem a jakos teraz z tym przeszlo

ocenił(a) serial na 7
mania19

Mam podobne odczucia.
Cieszę się, że Flash trzyma poziom:-)

agueda0712

No Flash jest spoko :)

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

W odcinku 19 dowiemy się kto leży w grobie. Będzie to "zaskakujący i smutny odcinek", w którym pożegnamy "pewną ulubioną przez fanów postać".
Odcinek 20 będzie nosił tytuł "Genesis" i będzie gruntem pod nadchodzący finał. Dojdzie w nim do realizacji planu HIVE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones