PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 197
ocen
7,3 10 1 63197
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


ocenił(a) serial na 7
karmelowakawa

Tak, napisałam jedno opowiadanie i przymierzam się do napisania jeszcze kilku, a co?

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Amy Gumenick dołącza do obsady jako Carrie Cutter aka Cupid, złoczyńca z uniwersum Green Arrowa.
http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=55182

ocenił(a) serial na 8
BluRay2012

Naprawdę niezła plejada postaci nam się tworzy. Przyznam, że Cupid się nie spodziewałam, ale jestem mile zaskoczona, fajna z niej psychopatka była w GA & BC

ocenił(a) serial na 5
KatriinaFi

Zapowiada się dość ciekawie może w końcu otrzymamy więcej postaci z uniwersum GA. Mam tylko nadzieję, że Ra's al Ghul nie zostanie pokonany przez Arrowa bo byłoby to strasznie naciągane. Osobiście marzy mi się również zmiana wizerunku głównego bohatera na ten z komiksów ( długie włosy, bujniejszy zarost itd.).

MrInsane

Amell niedawno mówił, że na taki wizerunek jak w komiksach nie ma szans, The CW na to nie pozwoli.

ocenił(a) serial na 5
bambi_8

No to szkoda mam nadzieje, że chociaż otrzyma nową wersję stroju bo ta wygląda dość słabo.

MrInsane

Będzie nowy kostium. Amell mówił o tym na Comic-Con w San Diego i chyba, jeśli dobrze pamiętam, też w trakcie Q i A na swoim facebooku.

ocenił(a) serial na 8
MrInsane

Nie ma opcji żeby któryś z superbohaterów pokonał Ra'sa. Tylko jedyna osoba go pokonała i nie był to nawet Batman :)

No ale fakt że ten sezon się zapowiada znakomicie, nie mogę się doczekać.

ocenił(a) serial na 6
KatriinaFi

@Kawusia25_2 byłam ciekawa czy to ty, bo czytałam opowiadanie i jest genialne! I miło wiedzieć, że ktoś jeszcze pisze o Arrow.

ocenił(a) serial na 7
karmelowakawa

Dzięki, miło wiedzieć, że ktoś przeczytał i mu się podobało :D

bambi_8

Scena z pocałunkiem Olivera i Felicity z 3x01 jest prawdziwa. Amell potwierdził to na dzisiejszym FanExpo w Toronto. Potwierdził też kolejny raz, że jedyną kobietą w życiu Olivera, w sezonie 3, jest Felicity.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Już nie mogę doczekać się trzeciego sezonu. Wydaje się zapowiadać najlepiej ze wszystkich :)

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Bambi _8 bardzo mnie cieszy to potwierdzenie:-) ..
Czekam na październik z niecierpliwością:-)

bambi_8

Sympatycznie xD

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

https://www.youtube.com/watch?v=6hN7P66PWyc
Opening Segment z FanExpo :)

bambi_8

Postać Brata Blood'a nadal będzie obecna w serialu. To jak jest możliwe, że ta postać nadal istnieje wiąże się z tematem przewodnim 3 sezonu, czyli tożsamością. Każda z postaci będzie musiała odpowiedzieć sobie na to pytanie, kim jest, jakie jest jej miejsce.

Jakiś czas temu Amell mówił, że postać nowego Count Vertigo wiąże się ze "słabą wolą". Dlatego nieprzypadkowo producenci właśnie jego wybrali na przeciwnika Arrow w 3x01.

bambi_8

O, bardzo intrygujące - a myślałem, że porzucą to w cholewe po s2.

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Guggenheim potwierdza, że w 3 sezonie zobaczymy przemianę Laurel w Black Canary.
http://www.bleedingcool.com/2014/09/03/arrow-news-guggenheim-confirms-the-obviou s-and-amell-at-the-border/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

ocenił(a) serial na 6
BluRay2012

Good.

ocenił(a) serial na 10
piekielny84

Jak by nie patrzeć,to jeszcze miesiąc.Liście opadną z drzew i się zacznie.Wtedy na własne oczy zweryfikujemy to wszystko,czego do tej pory się dowiedzieliśmy.We Flashu ponoć mają być "Burrows i Scofield" ciekawe.
http://www.filmweb.pl/news/Byli+bra%C4%87mi+%22Skazanymi+na+%C5%9Bmier%C4%87%22% 2C+teraz+zn%C3%B3w+si%C4%99+spotkaj%C4%85-107062
Dopiero tam wyczytałem,że nowym Hrabią Vertigo ma być Peter Stormare (Abruzzi ze skazanego) to chyba dobrze,bo dobrze się gościa ogląda.Może będzie bardziej mroczny,bo ten pierwszy Hrabia to był jakiś chłystek i cwaniaczek.

ocenił(a) serial na 9
mario_1981

Ja to się cieszę że zaciągnęli gwiazdy z serialu ,,Skazany na śmierć" bardzo lubiłem tamten serial i tych aktorów akurat też mi się fajnie oglądało ;) Nie sądziłem że jeszcze ich zobaczę w innym serialu niż w Skazanym . Bardzo się cieszę z tego powodu i czekam na to jak ich znowu zobaczę ;)

mario_1981

To jest ten właściwy Hrabia Vertigo. Widziałam wywiad z Geoff Johns'em, prezesem DC i współproducentem "The Flash", gdzie on go tak określił. Tak samo Johns mówi o zarówno Sarze, jak i Laurel jako BC. Tylko tutaj kwestią może być czy będą istniały jednocześnie 2 Kanarki, czy jedna odejdzie lub "przekwalifikuje się".

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Znaczy,który jest właściwy? Stormare,czy tamten bumelant? :) Rozumiem,że Stormare ma być "nowym" hrabią w sensie innej osoby,która przejęła interes po poprzedniku,tak?Niech mi ktoś przypomni,co stało się z orginalnym hrabią,bo człowiek zagoniony codziennymi sprawami zapomina o takich szczegółach,ale coś mi świta,że "zdechł"? Właśnie takie dziwne zagrywki nie powinny mieć miejsca,w sensie dwóch kanarków.Czyli że co,będą dwa,ale jeden będzie w Starling City,a drugi wpadnie okazyjnie?To może i drugi Arrow?Chociaż,tutaj bym polemizował,bo mamy Roy'a i jego przyszłe czerwone wdzianko,pozostaje kwestia imienna.Pomijając całe to pomieszanie z poplątaniem,to i tak jestem mega zadowolony,że będzie "nowy" hrabia w osobie Abruzziego.Gość ma jakąś tam charyzmę,w porównaniu do tamtego cwaniaczka,a takich ludzi tu potrzeba.Wyobrażacie sobie np. że w sezonie 4-tym wraca Slade i gra go zupełnie ktoś inny,jakieś ciepłe kluchy?Albo lepiej,że te same ciepłe kluchy grają go w sezonie 2-gim? Tragedia.Chcę przez to powiedzieć,że powinni uważać przy doborze aktorów do ról postaci,które mają wywrzeć jakiś większy wpływ na losy bohaterów,czyli np. taki Slade.Wyobraźcie sobie np. w roli Slade'a takiego Seagala.Nic do niego nie mam,ale to nie ta liga,a takich aktorów jest multum.Slade w Arrow to nie tylko tępy mięśniak,ale także postać mająca coś do pokazania od strony czysto emocjonalnej.Akurat Manu spisał się rewelacyjnie i nie oszukujmy się,drugi sezon był dzięki niemu lepszy.Może co poniektórych nie powalał na kolana,bo to tylko serial na podstawie komiksu,ale było bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 4
mario_1981

Prawdziwy w sensie, że zbliżony do postaci z komiksu. Poprzedni Count Vertigo z postacią komiksową wspólny miał tylko pseudonim.

BluRay2012

Super. Czekać tylko, JAK do tego dojdzie <bo nawet mi wydaje się to cholewnie naciągane, ale dopóki nie zobaczę nie komentuję>

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Kolejne promo! Yupi!
http://www.facebook.com/video.php?v=450362095101828

Kawusia25_2

super!, jestem najbardziej ciekawa co zrobią z Theą ;)

Kawusia25_2

Dobre promo, dynamiczne. Podoba mi się taki uśmiechnięty Oliver.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

a kto wywołuję taki uśmiech na Twarzy Olivera? Tylko i wyłącznie urocza Felicity :-)

bambi_8

Ra's al Ghul'a zagra Matt Nable. Postać po raz pierwszy pojawi się 3x04.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Szczerze to tylko Riddicka z nim oglądałem. Nawet spoko tam zagrał ale nie wiem czy to dobra decyzja, okażę się jak go zobaczymy w nowym sezonie. Trzymam za niego kciuki by się okazał w miarę tak dobry jak Liam Neeson

ocenił(a) serial na 9
bambi_8

Wydaje się być za młody do tej roli, ale z drugiej strony Jamy Łazarze działają lepiej niż wszystkie kremy Garnier :D. Zobaczymy jak go charakteryzują.

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Jakoś mi nie pasuje na Ra'sa, no ale zobaczymy, może mnie pozytywnie zaskoczy,

ocenił(a) serial na 7
BluRay2012

Aktor wydaje się za młody na Ra's al Ghula..ale odpowiednia charakterystyka potrafi zdziałać cuda:-) ..nie mam pojęcia jakie są umiejętności aktorskie Matta Nable ponieważ nie widziałam go żadnej produkcji wiec..poczekam na odcinki Arrow z jego udziałem zęby przekonać się czy da rade nadać postaci al Ghula to ,,coś'' :-)

ocenił(a) serial na 4
agueda0712

Widziałem go w ostatnim Riddicku i jakoś średnio mi się podobał (oczywiście aktorsko).

bambi_8

Aktor z Riddicka? W sumie.. może być. I tak przyjdzie poczekać na odcinki/ek z jego udziałem, ale nie skreślam tutaj nikogo.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Austin Butler (Carrie Diaries) zagra DJ, którym zainteresuje się Thea. Ich związek szybko ma się przeistoczyć z czysto biznesowego w romantyczny.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Tytuł 6 odcinka to "Guilty"

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Pytanie: Nie jestem pewny czy Manu Bennett jest regularną postacią w trzecim sezonie? Czy zobaczymy jeszcze Slade'a?
Ausiello: W uniwersum DC Comics, mówimy 'nigdy nie mów nigdy', ale nie Manu/Slade nie zagra we wczesnej części trzeciego sezonu.

Pytanie: Czy masz jakiś wgląd w to kto będzie "czarnym charakterem" w trzecim sezonie?
Ausiello: Jak ujawniono na Comic Conie, "czarnym charakterem" będzie ikona DC Comics, Ra’s al Ghul, którego zagra australjiczyk Matt Nable. I choć lidera Ligi Zabójców zobaczymy w czwartym odcinku, to zajmie trochę zanim on i Arrow spotkają się z mieczami, czy co to oni tam mają." Przed zimową przerwą, czyli w dziewiątym odcinku, zobaczycie kilka ważnych rzeczy z nim i Oliverem" zapewnia EP Greg Berlanti.

Sorka, za tłumaczenie, nie jest idealne :P

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

No ciekawe co ma Ra's wspólnego z Arrowem. Mam nadzieje że nie to co u Nolana Batman z Ra'sem ;). Cóż nie mogę się doczekać 4 odcinka ;p

P.S. Poproszę kawkę ;) bo usypiam. Pozdrawiam

Kawusia25_2

Dopiero w tym 9 odcinku 3 sezonu dojdzie do spotkania Olivera z Ra's al Ghul'em.
W jednym z wywiadów producent, chyba Guggenheim, mówił, że w 3x01 zostanie postawione pewne proste pytanie, na które przyjdzie odpowiedź w 3x09. Ta odpowiedź będzie miała swoje konsekwencje także w dalszych odcinkach. Chyba chodziło w tym o Ra's al Ghula. Chociaż może jest jeszcze jakaś inna fabularna tajemnica, której początek będzie w 3x01.

Zdjęcia z nagrań do 3x06
http://yvrshoots.com/2014/09/shoot-arrow-with-stephen-amell-in-new-westminster.h tml#.VBMWgaPApkh

Kawusia25_2

Czyli mid-season zapowiada się przednio : )))

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

http://instagram.com/p/s23oSMl7Nr/
http://twitter.com/mguggenheim/status/510501937331306496

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=107518

ocenił(a) serial na 8
Kawusia25_2

Nyssa bardzo ładna jest ;p ale trochę mnie irytuje to że pomaga Arrow Team

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Ma taki typ urody jak Rhona Mitra,coś w ten deseń,jak dla mnie.Fajna niunia nawet.A to,ze pomaga naszej wesołej paczce... no cóż.Chyba tak musi być,bo to tylko luźno oparte jest na komiksowym uniwersum.Nie ma co narzekać,przynajmniej jest ciekawie.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Faktycznie dobre porównanie dwóch kobiet :) podobna bardzo uroda. obie panie są mmmm ;)
No a co do tego pomagania no ok może już były podobne akcje że Nyssa się odwróciła od starego na dobre ;) to teraz niech tylko wprowadzą że ona zabija ojca ;)

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

http://www.batcave.com.pl/2014/09/opis-roszerzonej-sceny-z-harley-quinn-w-arrow/

W którym odcinku była niby ta scena? Skończyłem 2 sezon dość nie dawno i pamiętam tylko głos Harley. To było w odcinku o suicide squad?

ocenił(a) serial na 8
oscilek

Tego nie było w serialu, będzie tylko w dodatkach. Po prostu to niewykorzystana scena

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

W 2. sezonie „Arrow”, w krótkim epizodzie pojawiła się Harley Quinn. Zagrała ją Cassidy Alexa a głosu postaci użyczyła Tara Stong. W wydaniu Blu-ray/DVD wśród dodatków znajdzie się rozszerzona wersja sceny z jej udziałem. Dokładniej widać w niej bohaterkę, a nie tylko plecy. Zwraca się również do zaskoczonego Diggle’a słowami „Chocalte Puddin”.

Z opisu na tej stronie wynika jakby Harley pojawiła się już w serialu, i niby było widać jej plecy. Jak już wcześniej stwierdziłem, ja nic takiego nie zauważyłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones