PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 203
oceny
7,3 10 1 63203
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


ocenił(a) serial na 4
piekielny84

Kiedyś w Teen Titans był złoczyńca iluzjonista, być może to będzie on tylko w wersji superbohaterskiej.

bambi_8

Ciekawostka spoza serialu, czyli Felicity Smoak w październikowym numerze Green Arrow. Blondynka, w okularach, zajmująca się informatyką, czyli coś podobnego jak w serialu. Został włączony także Malcolm Merlyn.
http://oi59.tinypic.com/dy2df5.jpg

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Warto dodać, że od października serię przejmuja Andrew Andrew Kreisberg i Ben Sokolowski, czyli scenarzyści Arrow.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

A tak będzie przedstawiony Ra's:

"Ra’s al Ghul: Ikoniczny złoczyńca znany z komiksów DC Comics, przywódca Ligi Zabójców. Królewski, tajemniczy, jak z minionej epoki. Dumny i niewybaczający błędów, Ra’s to bezwzględny strateg, mistrz sztuk walk, który tworzy historie. Posiada mądrość życiową i chroni jedne z największych tajemnic ludzkości. Pomyślcie o postaci Bane’a z „The Dark Knight Rises”. Kimś równie przerażającym. Nie przygłup, ale mądry i imponujący fizycznie mężczyzna."

Źródło: Batcave

ocenił(a) serial na 7
Ra_s_al_Ghul

Opis postaci intrygujący :-) ..wiadomo już kto zagra Ra's al Ghul'a?

ocenił(a) serial na 8
agueda0712

Ostatnio twórcy dzwonili do mnie bym zagrał samego siebie ale nie wiem czy się zgodzę. Nie jeszcze nie wiadomo kto zagra ;)

Ra_s_al_Ghul

Powiedz tak :D

Laurel, a w tle mały szczegół z ringiem.
http://i60.tinypic.com/2hejxg7.jpg

Guggenheim potwierdził na swoim twitterze, że Oliver nie spotkał do tej pory rodziców Felicity. W takim razie odpada wiele teorii na ich temat. Skoro wskazówki co do jej rodziców były już w 1 sezonie aktualnie nie mam pomysłu o kogo chodzi :P Przy czym "nie poznał, jeszcze" w wypowiedzi producenta sugeruje, że oboje nadal żyją i pojawią się w serialu.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

No ok ;)

A co do rodziców Felicity to w pierwszym sezonie chodziło pewnie o wspomnienie o jej ojcu. Na pewno teraz poznamy jej rodziców ;) oby to tylko nie był Ra's bo byłbym zawiedziony

bambi_8

Co prawda to nie z "Arrow", ale skoro jest postać Felicity wrzucam link do zdjęć z planu 4 odcinka "The Flash" . Są na nich Barry i Felicity.
http://the-flash.org/photos/thumbnails.php?album=155

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Producenci zmienili nazwę odcinka z historią Felicity. odcinek ma nazywać się “The Secret Origin of Felicity Smoak.”

"Ustaliliśmy, że w przeszłości jej mama jest kelnerką w Vegas" mówi producent wykonawczy Marc Guggenheim. "Ona i Felicity są dwoma całkiem różnymi osobami. Odcinek 5, w którym w mieście pojawia się mama Felicity, będzie zmaganie się z różnością tych dwóch kobiet i jaki jest ich związek w rezultacie. To będzie wyzwanie dla tych dwóch postaci znaleźć wspólną płaszczyznę".

Co do ojca Felicity, fani będą musieli trochę poczekać na informację o nim - dodaje Guggenheim

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Moim zdaniem,skoro ojcem Felicity nie jest ani Ivo,ani Slade,to powinni dać sobie z tym spokój.No chyba,że jednak wymyślą jakiś szokujący rodzinny sekret,którzy rzuci się cieniem na serial,to co innego.

mario_1981

Rodzinne powiązania w "Arrow" zawsze wpływają na fabułę, więc by z czegoś takiego nie zrezygnowali. Oprócz rodziny Felicity w tym sezonie ma być też coś o rodzinie Roya.
Jakiś czas temu czytałam, że w drugiej połowie 3 sezonu ma pojawić się jeszcze jedna ważna postać z DC, oprócz wszystkich, o których już podano informacje. Być może ta postać będzie miała powiązanie z Felicity lub Royem.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

No to czekamy,czekamy.Jeszcze 1,5 miecha.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

Może ta ważna postać DC będzie i ojcem Roya i Felicity.

A tak na prawdę Felicity jest swoim ojcem!!! aaaaa!!!!!!!!!! ;)

ocenił(a) serial na 4
bambi_8

Simon Lacroix zagra Komodo.
http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=54956

ocenił(a) serial na 4
BluRay2012

Sorry pomyłka - Matt Ward zagra Simona Lacroix aka Komodo.

bambi_8

Amell i Barrowman kręcili wczoraj sceny burzliwej dyskusji Olivera i Malcolma. Najprawdopodobniej więc Oliver w 3x04 będzie już wiedział, że Malcolm nadal żyje. Obaj byli ubrani w normalne stroje. Ich zdjęcia z fanami w trakcie przerwy w nagraniach
https://twitter.com/GirardReb/status/502729044719566848/photo/1

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Zapewne odbyli rozmowę w rodzaju: "Jeśli spróbujesz zwrócić Theę przeciwko mnie,to cię zabiję i tym razem upewnię się,że nie żyjesz."
Kurna,nie mogę się doczekać,mam nadzieję,że będzie jeszcze lepiej,niż dotychczas.

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

Mam dokładnie to samo! Nie mogę się doczekać:-)Tyle informacji.. do tego świetny zwiastun że październik mógłby być juz jutro:-)

Ciekawa jestem matki Feli ..pewnie niezle z niej ziolko:-) ..wielki powrót Malcolma..postać Ras al Ghul'a..nowy Pan ,,Vertigo''..randka Olicity:-) ..i crossover Arrow/The Flash.. będzie się działo :-)

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Znamy już imię mamy Felicity. Mama Felicity będzie nazywać się Donna Smoak :)

bambi_8

3x04 Malcolm i Oliver
https://pbs.twimg.com/media/BvqWNcECAAAHfrE.jpg
http://www.justjared.com/2014/08/22/stephen-amell-just-filmed-an-arrow-scene-tha t-was-two-years-in-the-making/

Także Roy ma mieć jakąś ciekawą relację z Malcolmem. Być może Malcom będzie go chciał przeciągnąć na swoją stronę. Coś takiego byłoby interesujące.

bambi_8

'Welcome to the dark side, Roy!' xD

bambi_8

Jednym z elementów komiksów Arrow 2.5 jest podejrzenie, że Brat Blood nadal żyje. Producenci potwierdzili, że niektóre z wydarzeń z 2.5 będą miały swój dalszy ciąg w 3 sezonie serialu, więc być może Sebastian nadal żyje lub ktoś inny zajął jego miejsce jako Brother Blood.
3x06 m.in. będzie się obracał wokół relacji Roya z Oliverem i jego miejsca w Team Arrow.


ocenił(a) serial na 6
bambi_8

Na najnowszym promo Arrowa widać pocałunek Olivera i Felicity :)

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Wyszło nowe promo 3 sezonu. Dlaczego musimy czekać jeszcze 2 miesiące?!

https://www.youtube.com/watch?v=aGRwMyuociQ

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

nowe promo po prostu mega !!!! Olicity kiss, Thea i Malcolm oj będzie się działo :D odliczam....

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Nowe promo trzeciego sezonu!

https://www.youtube.com/watch?v=aGRwMyuociQ

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Sorka za podanie po raz drugi tego samego, ale strona mi się zawiesiła :(

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

OMG! Nie mogę się doczekac! ..Świetnie to wygląda :-) ..Olicity;*

Kawusia252 dzięki za wrzucenie adresu do promo:-)

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Nie ma za co :) Takim czymś nie można się nie podzielić ;)

ocenił(a) serial na 10
Kawusia25_2

Kawusia25_2 - Jesteś wielka :-) Jak zobaczyłam te promo to obejrzałam je chyba z 20 razy:-) 3 sezon cudnie się zapowiada;-) I jest kiss Olicity- coś na co czekałam odkąd Felicity pojawiła się w serialu :-)

MagdaLena121

Scena rozgrywa się w szpitalu, więc być może Lyla będzie na porodówce. Chociaż w tym promo jest jeszcze inna scena ze szpitala, gdzie Laurel bije jakiegoś chorego. Zapewne przestępcę :P Fani Laurel, jak zapewniają producenci, mają być podobno zadowoleni z 3x01.

Donna, matka Felicity pozna Olivera, więc będzie w teraźniejszości.

Tutaj jest scena z nagrań, na których jest podobno Felicity z czasów jej studiów w MIT
http://instagram.com/p/sP1Q2xnR67/
Ta informacja na razie nie jest potwierdzona.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

i nawet jak piszą fani głos podobny do Felicity, więc całkiem prawdopodobne że to ona :) a jesli tak to jej old image bekowy, rzeczywiście nie jest naturalną blondynką :P

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena121

normalnie cały dzień tylko o tym myślę:D Twittera rozsadza normalnie od zachwytów :P no dziewczyny Laurel niech się teraz schowa :P

bzyczek881126

Laurel będzie miała nową miłość, zostanie wspólniczką Olivera, zapewne będzie BC, więc wiele na nią w życiu czeka. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że twórcy Arrow pożegnali się z paringiem Oliver-Laurel w 2x14. Słowa Olivera naprawdę oznaczały koniec. On zawsze będzie ją kochał, była i będzie ważną częścią jego życia, ale ta romantyczna miłość odeszła.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Bo Ollie z przed wyspy Kochał Laurel a Oliver- Arrow kocha Felicity:-)

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

i niech ona jak najbardziej zajmie się swoim życiem, może wtedy będzie ciekawszą postacią i mniej denerwującą :P

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

popieram ;D Za niedługo zobaczymy też Thea i Malcolma :) Ciekawe co szykują :D

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Ja też popieram:-) i naprawdę życzę sobie żeby pokazywali Laurel coraz rzadziej..ale to pewnie impossible:-) ..
Thea/Malcolm zapowiada się bardzo ciekawie..ich relacja pewnie się zmieniła i to z korzyścią dla Merlina..
Interesuje mnie jak John odnajdzie się w roli ojca i co za tym idzie jak teraz będzie wyglądała jego rola w zespole Arrow..Czy Roy zajmuje jego miejsce?.. No i wydaje mi sie ze przeszłość Felicity oraz jej matki tez w jakiś sposób wpłynie na serial..

ocenił(a) serial na 7
agueda0712

Też wolałabym rzadziej widywać Laurel, ale na to nic nie poradzimy. Może ją teraz jakoś ciekawiej rozwiną. Chociaż po tym co zobaczyłam w promo, może coś w końcu z niej będzie. Myślę, że Roy nie zajmie miejsca Digga, po prostu będzie kolejnym członkiem Team Arrow. Jednakże oprócz tych wszystkich rzeczy, których wszyscy jesteśmy ciekawi, chce zobaczyć akcję Donna - Oliver :)

ocenił(a) serial na 7
Kawusia25_2

Jakiś czas temu czytałam że Donna ma być jedną z komiksowych postaci..nie wiem czy to prawda ale jeśli te informacje potwierdza się relacja na linii Donna/Olli może być interesująca.. no i jeszcze ojciec Felicity..nie wiemy kim on może być..

agueda0712

O matce Felicity wiadomo tyle, że ma na imię Donna i to co było wspominane o niej wcześniej w serialu. Nie miała dobrych kontaktów z córką, a przez kilka lat najpewniej się nie widziały. Czy to postać z komiksów nie wiadomo. Może być zwykłą osobą stworzoną na potrzeby serialu.

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena121

Nie chce nikogo martwić, ale poszperałam nieco i okazuje się, że to nie pocałunek on jedynie szepcze jej coś do ucha... :(

ocenił(a) serial na 10
Alicja_kosmitka

przecież ewidentnie widać że ją całuje

ocenił(a) serial na 8
MagdaLena121

Charlie zrobił zbliżenie tego fragmentu i coś innego mu wyszło :)
https://www.youtube.com/watch?v=A7ObFCHmcPI&list=UUDiFRMQWpcp8_KD4vwIVicw
Polecam jego kanał :)

ocenił(a) serial na 10
Alicja_kosmitka

sorki ja tu widzę ze Oliver nachyla się żeby ją pocałować a nie szeptac coś do ucha:-)

MagdaLena121

Równie dobrze ta scena pocałunku może być halucynacją lub czym innym. Według mnie nie ma to mniejszego znaczenia czy będzie ten pocałunek w 3x01 czy później, bo jest jasne powiedziane przez producentów, że uczucia Olivera i Felicity są prawdziwe. Jak są to nie znikną w ciągu 1 odcinka, nawet jak na koniec 3x01 wszystko im się rozpadnie, bo raczej tak będzie. Cały 3 sezon to "walka" Olivera m.in o to czy może mieć normalne życie.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Bambi_8 masz racje:-) nawet jeśli tego pocałunku nie będzie w 3x01 to i tak prędzej czy póżniej nastapi :-)

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Nastąpiła mała zmiana w obsadzie. Rila Fukushima znana z występu w filmie "the Wolverine" zastąpi Devon Aoki która miała zagrać Katanę. Zmiana nastąpiła ze względu na to, że Aoki ma problemy z grafikiem.

Oprócz tego do obsady dołączył Nolan Gerard Funk, który ma zagrać Cooper Seldon w piątym odcinku, który jest hakującym chłopakiem z czasów MIT.

ocenił(a) serial na 6
Kawusia25_2

To będzie najlepszy sezon, już jestem tego pewna i trzeba czekać jeszcze ponad miesiąc! wrrr!

@Kawusia25_2 czy to ty pisałaś opowiadanie na angielskiej stronie fanfiction ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones