PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 165
ocen
7,3 10 1 63165
Arrow
powrót do forum serialu Arrow
ocenił(a) serial na 8
Janznajomski

Pewnie żaden Ci się nie przyzna tak jak żaden się nie przyzna do idiotycznych zmian na całym portalu. Masz kolejny dowód jaka panuje tu samowolka wśród 'administracji' :D Jak będą chcieli to na plakat ustawią wielki męski członek i nic nam do tego :D

ocenił(a) serial na 10
mejki

Ostro powiedziane,ale jak najbardziej prawda.W wielu przypadkach dawane są ciulowe zdjęcia i nikt nie reaguje pomimo wielokrotnych próśb i podawania na tacy lepszych zdjęć.Poprzednie zdjęcie było ok. a jeśli chcieli uaktualnić,to można było dać coś lepszego,a nie Amella w "cywilkach". I jeszcze mówiąc żartem,to z tym członkiem wszystko możliwe,tylko nie wiadomo,czy to będzie Amella,czy Ramsey'a ;) Gdybym miał wybierać jakiś narząd,to jako facet głosował bym raczej za jakąś "pusią".

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

Ten plakat to jakaś masakra. Trzeba być idiotą by coś takiego ustawić jako prezentacje serialu... to wręcz odstrasza.

fabian103

Plakat automatycznie podstawił się jako główny, gdyż jest to jedyny polski plakat serialu w bazie. Nikt nie musiał kombinować na stronie. Jeśli już chcecie koniecznie kogoś obwinić za ten "plakat", to adresatem powinna być stacja Universal Channel Polska, która promuje serial w ten sposób.

ocenił(a) serial na 7
Earl_Grey

Chyba że tak:) Co nie zmienia faktu, że jest beznadziejny. Nie wiedziałem jak działa to ustawianie plakatu tak więc dziękuje za wyjaśnienie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

Mi ten plakat się podoba- powiedziało 0 fanów Arrow :)

ocenił(a) serial na 9
Janznajomski

Jezu, moda na chore polskie plakaty teraz obejmuje już nawet seriale?

ocenił(a) serial na 6
Janznajomski

Mi się plakat podoba. Gość który go zrobił, albo jest świetnym żartownisiem, albo największym na świecie hejterem DC. Większym od marvelstudios :)

Janznajomski

Istnieje jakaś możliwość, aby zmienić ten plakat na coś naprawdę związanego z serialem ?

ocenił(a) serial na 5
Janznajomski

Na pewno przyciągnie wielu nowych widzów...

Janznajomski

Może jakaś ankieta, żeby to zmienić? ;D Chyba, że to trzeba do moderatorow sie fatygować i pisac im dlaczego nikomu sie nie podoba :|

ocenił(a) serial na 8
Janznajomski

A już chciałam zakładać wątek o tym dramatycznym plakacie ;) Czy Stephen występował w jakiejś reklamie pasty do zębów i stąd wytrzasnęli zdjęcie na plakat? Bo nie ogarniam..

ocenił(a) serial na 8
Janznajomski

dokładnie plakat jest żałosny

ocenił(a) serial na 7
Janznajomski

Zgadzam się ! Co to ma być ! @ wywalić GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 6
Janznajomski

właśnie poleciało minus 2 punkty za plakat ,admin halo ,jak nie panujesz nad tym co robisz zostaw to w cholerę zacznij grać w szachy.

ocenił(a) serial na 7
piekielny84

Ten plakat to jakaś masakra, głupi dowcip, nie wiem, ale niech ktoś coś z tym zrobi ;<

ocenił(a) serial na 1
Janznajomski

To chyba jakaś bezczelna reklama kolejnego sezonu, nie wiem czy aktualna...

ocenił(a) serial na 8
Janznajomski

Jak już Universal Channell szykuje plakat to klękajcie narody...

Ale bez kitu! Do poprzedniej ramówki też szykowali sobie takie pozbawione klimatu, charakteru i jakiejkolwiek estetyki plakaty i wtedy oberwało się m.in. serialom "Intelligence" i "Castle (sez. 6)". Dla nowej ramówki również przyszykowali plakaty i o ile te do seriali "Gotham" i "Castle (sez. 7)" wyglądają jakby Universal wyciągnął jakąś lekcję, tak z trzecim sezonem "Arrow" pojechali po bandzie. Chyba faktycznie mają tam jakiegoś hejtera DC. :)

Khaosth

Plakat do serialu "Hawaii Five-0" też jest tragiczny. Ja rozumiem, że jedna osoba z U.Ch. mogła pobłądzić, ale chyba ktoś to dzieło musiał zatwierdzić. To jest jakaś masakra.
A ten plakat nawet jeśli ustawił się tutaj z 'automatu' to chyba może ktoś z tzw. góry to zmienić ręcznie?!

ocenił(a) serial na 8
pikolinia

WOW! Tam to już mocno zaszaleli! xD

ocenił(a) serial na 6
Janznajomski

Wyższy poziom absurdu... i jeszcze ta koszula

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones