PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771749}
8,0 9 941
ocen
8,0 10 1 9941
8,0 13
ocen krytyków
Artyści
powrót do forum serialu Artyści

O kur#a...

ocenił(a) serial na 10

Najserdeczniej przepraszam za wulgaryzm w tytule, ale inaczej nie da się określić, jakie wrażenie sprawił na mnie serial. "Artyści" to produkcja najwyższych lotów, cudo, perełka, niesamowite doświadczenie, doskonałość. To, w jaki sposób serial kreuje postacie i plącze ich w różne wątki i wydarzenia, jest genialne. Cholernie dobrze został również zachowany balans fabularny między odcinkami, a budowanie napięcia tak sprytnie opracowano, że przez cały tydzień czekam tylko na sobotę.

Po każdym odcinku zostaję i oglądam napisy końcowe - nie tylko z powodu szacunku dla twórców (chwała im za odwagę w realizacji takiego projektu w Polsce!), ale również z ogromnego wrażenia - po prostu siedzę jak wryty. Doskonała robota!

To chyba najlepiej zainwestowane przez TVP pieniądze.

oyvinddev

No nie da się ukryć, świetny jest :)

ocenił(a) serial na 10
oyvinddev

Właśnie przyszłam piać z zachwytu i widzę, że innym też tyłek urwało :-)
Najlepsza produkcja serialowa naszej polskiej tv, wreszcie! :-)
Co za klimat, muzyka ach ach, dyjament :-)

ocenił(a) serial na 10
oyvinddev

Swoją drogą: jakby ktoś chciał obejrzeć serial poza telewizyjna ramówką (bo godziny premier są przeokropne), to może to zrobić za darmo i legalnie na stronie TVP:

http://vod.tvp.pl/26504221/artysci

oyvinddev

Ja chyba oglądałem inny serial....

ocenił(a) serial na 10
Myszkin_filmweb

Możliwe. Tyle teraz seriali w telewizji i internecie, że można się pomylić :)

A na poważnie: w ocenie serialu wiele zależy od znajomość kontekstów, nastawienia i innych mniej lub bardziej osobistych elementów. Jak już mówiłem - prezentowałem, jakie serial zrobił NA MNIE wrażenie. Nie opisuję tutaj zdania Pawła, Grażyny czy statystycznego Kowalskiego.

Jeśli Twoja opinia się różni, co jest dozwolone i zupełnie zrozumiałe, chętnie ją przeczytam i skonfrontuję z własnymi poglądami :) Informacja o tym, że się nie zgadzasz, ale bez podania argumentów czy większego opisu, nie stanowi większej treści i ciężko mi się do niej w jakikolwiek sposób odnieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones