PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 820
ocen
7,7 10 1 15820
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

Właśnie gdy serial zaczął wymiatać to musieli anulować. :(

ocenił(a) serial na 9
zeke9

Niezrozumiałe to dla mnie. A takie gnioty jak Zagubieni w Kosmosie dalej ciągną. Dwa ostatnie odcinki były rewelacyjne, a zakończenie dawało nadzieję, że [spoiler]kolejny sezon będzie w post apo a la Mad Max[/spoiler].

użytkownik usunięty
PugawyLukay

Ja jestem za tym, żeby na trzecim sezonie zakończyć, co by Ash nie podzielił losu innych seriali np Boring Dead

ocenił(a) serial na 8

ale się nie zakończył tylko został zerwany to jest spora różnica ...

mordarg

Rami nie miał pomysłów. Najlepsze teksty płynęły od fanów.

ocenił(a) serial na 8

Ash kontra Martwe Zło jest tak odjechanym i absurdalnym serialem, że nie mam pojęcia, co by twórcy musieli zrobić, by coś spieprzyć. Konwencja tutaj pozwala na tak ogromną dowolność, że zakończenie może być jakiekolwiek i będzie miało w obrębie fabuły jakiś sens :D 1 i 2 sezon skończyły się tak, że nie musiały być kontynuowane, bo serwowały happy end, zaś 3 ma zakończenie otwarte, obiecujące dalsze przygody. No i jak na złość kontynuację anulowano...

ocenił(a) serial na 10
PugawyLukay

Wszyscy chcieli oglądać, ale nikt nie chciał wykupić Starz tak jak Netflixa, a to była jedyna platforma, która pozwoliła twórcom się nie ograniczać.. Smutne, z tego co słyszałem ekipa od "Ash'a" również się zawiodła..
Oby trafił się jakiś bogaty dziwak, który zafunduje kolejne sezony.. taa....

użytkownik usunięty
WinkelriedNarodow

Wątpię a rzeczywiście szkoda, bo zapowiadał się fajny klimacik postapo :/

ocenił(a) serial na 8

szkoda,szkoda ale cóż poradzić

ocenił(a) serial na 8
goodvibestyla

Kontynuowanie takiej serii powinno być priorytetem - jest masa fanów głodnych kolejnych odcinków i dobre recenzje i oceny serialu, aż dziw że to się tak kończy.

ocenił(a) serial na 8
WinkelriedNarodow

ja bardziej wierzę w film.

mordarg

Też podejrzewam że powstanie film - Pytanie tylko czy z Brucem :) .

ocenił(a) serial na 8
zeke9

A dla mnie zrozumiałe. Bo zakończenie 3 sezonu jest durne, w 3 sezonie było za dużo debilnych sytuacji (nawet jak na ten serial) A takie dziwne zakończenie to szkoda gadać....imo sezon był chyba najlepszy .

toyminator

Podobnie zakończył się ostatnia część filmowa,czyli Armia Ciemności. Ash trafia do przyszłości i koniec. Serial zakończył się jak film.

ocenił(a) serial na 8
Nurgle996

tylko że Armia Ciemności miała dwa zakończenia. Jedno z przyszłością i drugie w którym wraca do domu i pracuje w sklepie. To drugie zakończenie należy do kanonu i jest wstępem do serialu.

ocenił(a) serial na 10
Denis

tak czy siak oba zakończenia spotykają się w tym samym momencie i nawet jeśli film który powstaje nie był o ashu a np. jego córce, to Bruce mógłby się pojawić w tle jako postać drugoplanowa.

zeke9

Ja tam wierzę, że serial mógłby powrócić właśnie na jakiejś platformie streamingowej. Netflix i Amazon rządzą niepodzielnie na rynku wideostreamingu, Starz przy nich to niestety bieda. Pytanie, kto będzie chciał tak krwisty beefsztyk w swej ramówce?

ocenił(a) serial na 8
drill90

Pierwszy sezon jest dostępny na Netfliksie, więc moooże coś ruszą w tym kierunku. Byłoby fajnie, bo przed chwilą obejrzałem ostatni odcinek i nie chciałbym się rozstawać na dobre z "martwym złem" :/

woocash94

Tak, ale 2 i 3 sezon dostępny jest na HBO GO, więc nie wiem czy Netflix nakręci kolejny sezon. Trzymam jednak kciuki, może się się uda tak jak z Lucyferem.

użytkownik usunięty
loek

Jeśli netflix miałby się za to wziąć to lepiej, żeby poprzestali na tym co jest. Jeszcze zrobią z Brucea czarnego.

ocenił(a) serial na 8
woocash94

Właśnie mnie to dziwi jeśli chodzi o obecną możliwość obczajenia serialu. Pierwszy sezon jest gdzieś indziej (Netflix) i kolejne gdzieś indziej (HBO GO). Skąd taki podział? Dlaczego jedna z platform nie ma całości lub obie?

ocenił(a) serial na 10
Pawuloniasty

HBO GO swego czasu miało wszystkie sezony (a w TV Cinemax były wszystkie odcinki) - Strzelam, że HBO zrezygnowało z opłacania praw do emisji serialu w związku z jego anulowaniem.

ocenił(a) serial na 8
sic_Butcher

Trochę dziwnie to wygląda. Jak będę miał czas to sobie przypomnę serial na platformie streamingowej bo jest co wspominać. Szkoda tylko że Cinemax teraz nie jest dla mnie dostępny - tam oglądałem i bawiłem się przednio.

ocenił(a) serial na 9
zeke9

Może film nakręcą, coś typu "Armia Ciemności 2". Serial kończy się w taki sposób, że dalsza opowieść nadawałaby się na film :)

Dentarg

Niestety sam aktor wyraźnie powiedział, że już nie wróci do roli :(

zeke9

Takiego serialu nie da się długo ciągnąć utrzymując wysoką jakość. Obejrzałem i byłem na tak ale widziałem że później zaczęło już brakować świeżości i serial skręcał w złym kierunku.

Mogę śmiało porównać Ash vs Evil Dead do Z Nation, oba seriale z jajem i taką po części parodią. Ash i Murfy to najlepiej wykreowane postacie dla mnie.

Został mi do obejrzenia 3 sezon ale niestety nie ma go na Netflixie więc trzeba będzie sobie jakoś radzić.

ocenił(a) serial na 8
zeke9

Szkoda bo stworzył wspaniałą postać, a ta seria jest po prostu świetna i nie tak dawno została zrebootowana. To już nie będzie to samo bez niego.

Lucas207

Zgadzam się z Tobą, ale po tym jak go przedstawili w serialu może to i lepiej. W filmie był facetem, który znalazł się w sytuacji, która go przerosła. Każdy na jego miejscu mógłby ześwirować. W serialu zrobili z niego kompletnego debila, który ma więcej szczęścia niż rozumu :(

ocenił(a) serial na 8
zeke9

Trochę tak. Nie jest tam do końca normalny :P Może już twórcom kończyły się pomysły, bo wszystkie bardziej odjechane już zużyli, a główny aktor był już zmęczony.

zeke9

Stary post, a ja się dowiaduję dopiero teraz. Przyznaję, że w lekkim szoku jestem, nie spodziewałem się, że to anulują.

wilczekstepowy

Skończyłem właśnie 10 odcinek 3 sezonu? Może nie był to najlepszy czas dla Asha (drugi sezon podniósł wysoko poprzeczkę), ale mimo wszystko chciałbym obejrzeć zakończenie tej historii. Siłą Martwego Zła było kameralne podejście: dom w lesie, mała grupa ludzi itd. Teraz mamy jakiś globalny konflikt z siłami ciemności i post apokaliptyczne dyrdymały. Mimo wszystko nie lubię, kiedy historia się urywa.

nieodwracalne

Tak to jest jak ktoś liczy na to że jednak historia będzie miała kontynuację i zostawia specjalnie takie zakończenie.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

Oby to wróciło w jakimś filmie!

ocenił(a) serial na 7
nieodwracalne

Drugi sezon miał idealne zakończenie i gdybym wiedział, że trzecia seria tak się urwie, to pewnie bym po nią nie sięgnął. Trochę szkoda, że już nie dowiemy się, jaki los spotkał córkę Asha i jego ekipę.

lew890

No wiem że było fajne, córka Asha to mógłybyć jakiś materiał na sequele.

zeke9

Było zakończenie czy serial został przerwany? Bo nie wiem czy zacząć oglądać a lubie Martwe Zło 2 i Armia Ciemności.

LUCAS__MANSON

Czy oglądać czy nie to bardziej bym się zastanawiał pod kątem jakości serialu :) Przez większość odcinków Bruce grał idiotę z ponadprzeciętnym szczęściem :( Ostatni odcinek zakończył się pewnym cliffhangerem, ale w zasadzie główne wątki zostały jakoś zakończone. Jak jesteś zagorzałym fanem filmów i nie lubisz tanich chwytów fabularnych to może sobie odpuść. Jak jesteś w stanie obejrzeć ten serial z dystansem to polecam. :)

zeke9

Szkoda, naprawdę szkoda ze serial nie doczekał się kontynuacji. W jednej z wypowiedzi Bruce powiedział, że powodem była mała oglądalność na platformie Starz… Gdyby to był Netflix to byłaby inna sprawa.
Fajnie by było gdyby Raimi po prostu nakręcił pełnometrażowy film jako zakończenie serialu…

Piotrekpl1985

Film od Raimiego byłby mile widziany. Netflix by zmienił ten serial nie do poznania. Strach pomyśleć jak. Oo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones