PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638072}

Austin i Ally

Austin & Ally
6,5 4 457
ocen
6,5 10 1 4457
Austin i Ally
powrót do forum serialu Austin i Ally

genialne

ocenił(a) serial na 10

najlepszy serial jaki oglądałam, może i dez jest irytujący ale piosenki są genialne odcinki
fantastyczne i ciekawe a dzięki auslly serial zdobył większą popularność 10 /10

ocenił(a) serial na 1
anaallyson

Dziecko ile ty masz lat?-5

olalalala

Boże, przestań -,- A ty ile masz, że dla Gomez dałaś 10 gwiazdek, a dla np. Woody'ego Allena 1?

ocenił(a) serial na 10
anaallyson

Dokładnie, serial jest najlepszy z Disneyowskich. Być może na pierwszy rzut oka taki się nie wydaje, zwłaszcza te odcinki z 1 sezonu, ale wystarczy obejrzeć kolejne, by się totalnie wciągnąć ;)

ocenił(a) serial na 10
anaallyson

Jeżeli lubicie Austina i Ally, to zapraszam na mojego FanPage na facebooku prosze o Like xd **Austin i Ally ''Aussly" moje życie **
Oczywiście stronka jest głównie o Auslly xd

anaallyson

Dokładnie. Odcinki z 1 sezonu były denne ale w połowie 2 sezonu serial odrobił straty i naprawdę mnie wciągnął ;d

Majka1711

Właśnie 1 sezon był najlepszy ze wszystkich. Większość osób lubi bardziej 2 czy 3 sezon (nie wiem jak jest z 4), ale dla mnie właśnie 1 był najlepszy i najśmieszniejszy. Zwłaszcza teraz kiedy oglądam od nowa na DC to mam z pierwszego sezonu taką bekę, której nie miałem, gdy pierwszy raz oglądałem te odcinki mając 11-12 lat. głównie dlatego, że nie zwracałem uwagi na humor. Właściwie nie wiem czemu oglądałem te seriale, ale chyba dla zabicia nudy i czasu xD. Teraz zaś zwracam uwagę na wszystko w serialu...

użytkownik usunięty
anaallyson

Dez jest irytujący? Zdajesz sobie sprawę, że ta postać jest odpowiedzialna za jakieś 90% humorystycznej strony tego serialu?

ocenił(a) serial na 5

Czyli jego 90 % niszczy ten serial i jest nie warty oglądania

roman876

nie przesadzaj. Właśnie że dzięki niemu serial jest śmieszny...

ocenił(a) serial na 5
Cravlin

Tak ale w większości momentów irytuje.

roman876

w sumie to teraz tak, ale i tak już prawie tego nie oglądam, bo 4 sezon jest trochę "nudny"

ocenił(a) serial na 5
Cravlin

Szczerze od połowy 2 sezonu serial nudził i był przewidywalny.Najbardziej co mnie wkurzało to ten wątek miłosny, UWAGA SPOILER Austin nie może się zdecydować czy być z Ally czy nie być.Do tego lęk występowania Ally był dla mnie bezsensowny ale to już inna..historia.Mam dużo do opisania dlaczego ten serial jest słaby ale jak mówiłem jest tego sporo

roman876

1 sezon był najlepszy, a potem to już wiesz... ale zawsze tak jest

ocenił(a) serial na 5
Cravlin

Dokładnie! 2 był średni,3 słaby a 4 ech szkoda mówić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones