Opowieść o atrakcyjnych dziewczynach, które chcą przebić się do tzw. wielkiego świata. Odpowiadają na ogłoszenia o castingach i anonse ... czytaj dalej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

gatunek:Dokumentalny
Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym (2003)
Dodaj plakat klikając tutaj.
 
$related.related Dana Żurawskajako: (ona sama)
Czarek Mończyk Czarek Mończykjako: (on sam)
$related.related Mirosław Naturalnyjako: (on sam)
Joanna Naturalny Joanna Naturalnyjako: (ona sama)
Monika Kwiatkowska Monika Kwiatkowskajako: (narrator)

ocena aktorów w serialu

6,7 3 głosy
5,1 7 głosów
Joanna Naturalny (ona sama)
3,2 5 głosów

Opowieść o atrakcyjnych dziewczynach, które chcą przebić się do tzw. wielkiego świata. Odpowiadają na ogłoszenia o castingach i anonse prasowe w rodzaju "poszukuję modelki". Za wszelką cenę chcą porzucić dotychczasowe, ponure życie. Prezentują swoje wdzięki - o ile zdobędą uznanie - i otrzymują swoją szansę. Tak przynajmniej myślą. Wierzą, że praca w agencjach artystycznych odmieni ich życie. Ale nowa rzeczywistość z reguły nie jest taka, jak sobie to wyobrażały one i ich rodziny. Kamera telewizyjna dociera do prowincjonalnych dyskotek, gdzie bohaterki filmu w błyskających światłach są atrakcją nocy. Tam prezentują bieliznę albo walczą na ringu w oleju, pianie czy kisielu. Dziewczyny muszą znieść upokorzenia, pokonać poczucie wstydu i własne słabości. Upokorzenia za niewielkie pieniądze. Jednak nierzadko jest tak, że w ten sposób zarobione pieniądze są jedynym źródłem dochodu dla nich i ich rodzin. Czy jednak cena za to złudzenie innego życia nie jest zbyt wysoka? "Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym" to 12-odcinkowy film o współczesnej Polsce.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego serialu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o serialu
Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym

  • KRRiT nałożyła 10 tysięcy złotych kary za wyemitowanie telenoweli dokumentalnej Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym w czasie chronionym.
zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o

o