PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122660}
6,5 2 822
oceny
6,5 10 1 2822
Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym
powrót do forum serialu Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym

Bohaterowie i bohaterki tak karykaturalni i nieświadomi swej śmieszności, ze budzić to mogło tylko litość... Ale przede wszystkim to b. smutny film.

użytkownik usunięty
hauser

dla mnie tragikomedia z mottem Wyspiańskiego:
"Tak, by nam się serce śmiało do ogromnych, wielkich rzeczy. A tu pospolitość skrzeczy..."
Czy ostatnio można to było obejrzeć w tiwi?

ocenił(a) serial na 8

Raczej nie... Tylko ja sobie przypomniałem trochę nieoczekiwanie o swoich odczuciach z nim związanych...
Mocno mnie dziwi, ze nikt o serialu nie pisał, bo swego czasu odbił się szerokim echem i spowodował wiele internetowych dyskusji.

hauser

http://katymami85.blogspot.de/2012/08/joanna-balaklejewska.html

użytkownik usunięty
hauser

Bo ja wiem?
Moze własciciele tych agencji, ale oni chyba chcieli tak się wykreować. Same dziewczyny po prostu nieco naiwne i zdesperowane, jak większość nastolatek, choć większość się do tego po czasie nie przyzna.
Niektóre wzbudziły moją szczera sympatię.

hauser

A ci cali biznesmeni...tragedia. Mończyk, co chwilę zapierający się jakoby byłby erotomanem, natomiast wyciągający ręce do dziewczyn przy każdej okazji - a to poprawić jej majteczki, a to stanik trzeba ściągnąć, żeby obwód zmierzyć, a to coś tam...Do tego podkreślający swoją rolę w ich życiu - pomaga im wyjść z nędzy, nie patrzy na nie przez pryzmat kobiet "nieczystych"...pozytywista jeden!
A pani Naturalna? :D Piep.rząca cały czas o jakichś głupotach, za wszelką cenę chciała sprawiać wrażenie wielce elokwentnej.

Szkoda dziewczyn, ale ci przedsiębiorcy byli tacy karykaturalni, że oglądając nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones