PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496139}

Bananowy doktor

Royal Pains
6,7 8 338
ocen
6,7 10 1 8338
Bananowy doktor
powrót do forum serialu Bananowy doktor

KOnieC S08E08 Finito

ocenił(a) serial na 8

Jestem właśnie po oglądnięciu ostatniego odcinka i muszę przyznać że fajnie im to wyszło , z jednej strony szkoda że już więcej nie będzie ale w sumie czego chcieć więcej . Każdy z bohaterów odnalazł własną drogę , trochę zawiłą ale prowadzącą do celu podróży i dzięki temu są szczęśliwi . Jak ktoś kiedyś powiedział , coś się kończy i coś się zaczyna . Bardzo dobry serial , jeden z niewielu medycznych które mi się spodobały 8/10 . Pozdro i głowa do góry , czas szukać innych do oglądania :)

kolo558

to było śmieszne, że USA Network zabrał przykład z kablówek przy podziale ostatniego sezonu na dwa krótsze. Praktycznie sezon siódmy i ósmy miały razem 16 docinków podzielonych po 8. Dodatkowo jeszcze ani lektora od szóstego seoznu ani napisów, a to tylko w sumie 29 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
kolo558

Dla mnie "Bananowy doktor" nie był jakiś wspaniałym serialem medycznym, ale przyznaję, że idealnie umilał mi wieczory jak nie miałem co oglądać. Taka lekka produkcja, którą świetnie się ogląda.
Co do zakończenia to określiłbym jako zadowalające zamykanie poszczególnych wątków. Niby szkoda, że już nie będzie nowych odcinków "Royal pains", ale przedostatni epizod pt: "The Good News Is..." był żywcem ściągnięty z serialu "Hoży doktorzy" a konkretnie "My Musical", ponieważ bohaterowie Hamptons śpiewali. Widać, że scenarzystom brakuję już pomysłów na fabułę, więc postanowili zakończyć produkcję. Dla mnie to idealne rozwiązanie, gdyż cały sezon(oprócz pierwszego i ostatniego odcinka) był taki poniżej przeciętnej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones