PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496139}

Bananowy doktor

Royal Pains
6,7 8 339
ocen
6,7 10 1 8339
Bananowy doktor
powrót do forum serialu Bananowy doktor

odcinek z Polką

ocenił(a) serial na 1

Dzisiaj dosłownie przed chwilą obejrzałam po raz pierwszy i z całą pewnością ostatni odcinek tego serialu, akurat ten z Polką. Naprawdę, gratuluję twórcom serialu za wykazanie się niesamowitą wiedzą na temat Polski i Polaków :/ Jeśli nas nie znają to niech chociaż nie tworzą fałszywego stereotypu Polki jako naiwnej, głupiej, puszczalskiej idiotki, która jest z Krakowa, a mówi z rosyjskim akcentem :/ Bardzo mnie to zbulwersowało, może miał być to żart, jeśli tak to naprawdę żenujący i pokazujący głupotę Amerykanów. Jeśli się na czymś nie zna, nie kręci się o tym filmu, tyle. :/

dotx

A który to odcinek? bo chętnie bym obejrzał :)

czarko17

czy ktos wie jaki to odcinek???????????????

ocenił(a) serial na 10
czarko17

Sezon 1 odcinek 11

ocenił(a) serial na 8
dotx

dokładnie tak pomyślałam po obejrzeniu tego odcinka.
a to "cześć" było jak "czes" - więc naprawdę chyba nie wiedzą jak brzmi to w języku polskim, więc wyszło sztucznie, bo skoro jest z Krakowa, to powinna śmigać polszczyzną ...

ale serial był bardzo fajny :)

_maalin

Ale mógłbyś powiedzieć który to był odcinek?

ocenił(a) serial na 7
dotx

Odcinek z polką jest dziesiątym odcinkiem pierwszego sezonu pt" Am I Blue?"

Wiencor

Dzięki bardzo. <za krotki><za krotki><za krotki>

dotx

Oj prawda "przyjaciele" nie brzmiało jak rasowa polszczyzna :/ Mogli prawdziwego polaka zatrudnić

ubersoldat

Podobny przypadek był w filmie Miami medical. Nie pamiętam który odcinek ale też nie było ich nie wiadomo ile więc:) jeden z 8 :D Polaków zagrali tam amerykanie ale też słychać było kiepski akcent. Jaki to problem dać tam jakiegoś polaka do filmu na te krótkie epizody.. Myślę że polacy lepiej mówią po angielsku niż amerykanie po polsku.

dotx

Najlepsze, co powiedziała "polka" z tego odcinka : Moje koleżanki były kiedyś W SZCZECINIE NAD MORZEM!!!!! W USA geografii chyba też nie uczą...

ocenił(a) serial na 6
dotx

Anna Wood... najgorsza "polka" jaką ostatnio widziałam. Irytujące. Film awansuje u mnie na liście głupawych produkcji:/

ocenił(a) serial na 6
Valvena

A tak btw, jestem z Krakowa i pomimo tego, ze nie byłam w tym roku jeszcze na żadnej plaży jestem bardzo ładnie, po-juwenaliowo, opalona.

ocenił(a) serial na 7
Valvena

Spotkałem się z podobną sytuacja w serialu "Hung" żona głównego bohatera jest polką ma przy sobie matkę która rozmawia po rosyjsku

bokapl

Właściwie to w "Hung" nie zostało do końca wyjaśnione jakiej narodowości jest matka Jessiki, a obie panie porozumiewają się w jakimś dziwnym narzeczu, które jest mieszczanką polskiego, ukraińskiego i rosyjskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones