PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96522}
5,2 7 285
ocen
5,2 10 1 7285
3,0 3
oceny krytyków
Bao Bab, czyli zielono mi
powrót do forum serialu Bao-Bab, czyli zielono mi

OBSADA

ocenił(a) serial na 2

Patrząc na obsadę można by pomyśleć ze to coś dobrego musi być, ale nie sugerujcie się obsadą oglądając to czułem tylko zażenowanie po co takie coś wg nakręcili i dla kogo ? odradzam !!

indiancannabis

Pułkownik i Snopek dają radę, ale reszta i fabuła - miało potencjał, ale realizacja z marnym skutkiem.

ocenił(a) serial na 2
Tortuga033

Zgadzam się z tobą DE FAKTO :D Pułkownik daje rade i to bardzo DE FAKTO , tylko on sprawił,że patrząc na to pojawił mi sie na twarzy uśmiech DE FAKTO , własnie tym że w każde zdanie wplata to swoje "powiedzonko" pułkol może rozbawić widza DE FAKTO . Brzmi to bardzo zabawnie prawie jak w ustach prawdziwego oficera...De facto :D pozdro

indiancannabis

W mordkę jeża, de fakto.

ocenił(a) serial na 4
Tortuga033

W pewnym stopniu się z wami nie zgadzam. Pomysł całkiem niezły. Grupa kobiet przyjeżdża do wojska i cała ta intryga, że są ludzie którym bardzo zalezy na tym aby nie wytrwały do końca służby. Moim zdaniem ciekawy pomysł. Ale macie rację....wykonanie było do niczego. Serial wyszedł przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby.

indiancannabis

Cudze chwalicie , swego nie znacie można by powiedzieć. Swego czasu olbrzymią popularnością cieszyły się na naszych ekranach takie rzeczy jak Benny Hill show lub Latający Cyrk Monthy Pythona nie mowiąc o Hot shot lub "Czy leci z nami pilot?" , będące równie idiotyczne jak i Bao-Bab a jednak publika wręcz rżała ze śmiechu. Być może ten tu rodzimy produkt nie jest przesadnie genialny jednak w porównaniu z wieloma kręconymi na siłę tzw "komediowymi tasiemcami" jest, muszę powiedzieć, całkiem niezły.

franekdolas2234

Chyba kpiny sobie urządzasz - szczególnie z Montym , porównując go do "Baobab CZM"...

indiancannabis

Niestety. Infantylne do sześcianu - choć temat taki, że mogło wyjść coś fajnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones