PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96522}
5,2 7 288
ocen
5,2 10 1 7288
3,0 3
oceny krytyków
Bao Bab, czyli zielono mi
powrót do forum serialu Bao-Bab, czyli zielono mi

rany...

ocenił(a) serial na 1

chyba bardzoej durnego serialu juz nikt nie wymysli...totalne dno - nawet jeden punkt jest tu za duzo.....

Beta

Tak?A o czym
on jest bo nie mam czasu a jestem ciekawa cóż to nowego się pojawiło..?

ocenił(a) serial na 1
Selma

naprawdę beznadzieja
widziałam urywkami tylko pierwszy odcinek...i chyba mam dość...jedno wiem napewno - trzeba dzieci trzymać z daleka od tego serialu...hmm, naprawdę!!!

Beta

Acha...
a czemu..? jakieś zboczenia?a tak piali na temat tego serialu..hmm..

ocenił(a) serial na 1
Selma

dokładnie...
zboczenia i to obrzydliwe...w zasadzie nie iwm jak było dalej ale to co wiedziałm mi wystarvzyło...

ocenił(a) serial na 3
Beta

Jakie?
Nie miałem szczęścia widzieć tego serialu, ale o zboczeniach chętnie poczytam :)

ocenił(a) serial na 1
Thonny

hmm no cóż
myslę, że to nie temat na forum - ale kazdy, kto oglądał pierwszy odcinek przyzna mi rację...film nie jest dla dzieci - lesbijek tam nie ma, ale zboczenia - owszem!!!!!

ocenił(a) serial na 5
Beta

ciekawe....
współtworzysz tą stronę i tu nagle wyskakujesz z komentarzem, że totalne dno, itp. Owszem, serial jest beznadziejny, ale zastanów sie zanim napiszesz. A może robisz to wyłącznie dla punktów (bo prowadzisz w rankingu?)

ocenił(a) serial na 1
menshikov

tzn?
że nie można współtworzyć strony dla filmu który jest beznadzoiejny?
Powinnam robic strony tylko dla filmów ulubionych? A co gdy te strony są już zroboine?
Przecież współtworząc strony buduję ten portal i o to tu chodzi.....więc nie wiem skąd takie pytanie i komentarz....
P.S. A to że prowadzę w rankingu swiedczy o mojej pracy tłożonej w ten portal....

menshikov

punkty!
To jakiś absurd z tymi punktami! co oni dają za to jakieś nagrody, czy co?
Druga sprawa to fakt taki: trochę to dziwne jak się tworzy stronę o czymś i się o tym żle pisze! Ale wszak wszystko teraz można!
mnie się tylko dziwne wydaje to ze Wy (Ty i Beta) dyskutujecie na ten temat otwartym kanałem.
to tyle. Co do serialu to stwierdzam po oglądnięciu 1,2 odcinka ze to totalne dno. Zupełnie nie wiem czemu to miało służyć, ale pocieszam się tym że nie tylko ja!
pozdrawiam

Beta

dziwne!
Beta, powiedz mi na czym polega to "współtworzenie" strony? Bo jeli to Ty umieściłaś info o serialu i piszesz tam, że "przezabawny serial komediowy" a potem mówisz że to dno - to ja już nic z tego nie rozumiem. Mozesz mi to wyjaśnić? Wierzę, że jesteś liderką tego "rankingu" i wielki jest wkład Twój w to forum (nikt Ci, a szczególnie ja) takiego honoru nie odbiera.
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
wujektom

współtworzenie strony
polegsa na przesłaniu do redakcji informacji i filmie itp...a komantarz jest moim osobistym zdaniem....jedno z drugim sie nie wiąże....ot i cała tajemnica.........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones