PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 644
oceny
4,2 10 1 16644
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Waleria, Seweryn, Kordian, Florian, Zbyszko, Juliusz, Lidka, Kostek, Blanka...
Jeszcze by się znalazło. ;))
Na pewno są ludzie, którzy mają tak na imię, ale tam połowa się tak nazywa...

temperowka

Oksana, Nina , Róża,

Twista

jeszcze Ludmiła, Olenka, Marlena i Kajtek ;)

temperowka

Przecież Oksana i Ludmiła są z Ukrainy - muszą mieć "inne" imiona ;)

temperowka

Olenka dostała imię chyba po matce Oksany. Trudno, żeby Ukrainka miała polskie imię. Lidka nie jest rzadkim imieniem, sam znam kilka kobiet o tym imieniu. Bardzo dobrze, że w tym serialu tak jest. Są seriale, w których na przestrzeni nie tak wielu lat pojawia się kilka bohaterek o imieniu Ala, Ewa czy Ola. Lepiej postawić na imiona mniej popularne niż nazywać wszystkich tak samo.

Twista

Hubert, Klara, Norbert, Malwina, Wiktor, Blanka, Matylda, Remigiusz, Alina, Róża, Tymon, Feliks, Marlena, Waleria, Kostek, Kordian, Juliusz, Sabina, Eryk, Laura, Dagmara, Kalina, Mikołaj, MIRELLA - to jest dobre:), Nina - kogoś pominęłam?

ocenił(a) serial na 2
temperowka

właśnie tez się nad tym zastanawiam...co to za fantazja z tymi imionami

temperowka

Jeszcze Klemens i Lila doszli

Twista

Wolfgang! <33

ocenił(a) serial na 3
temperowka

facet jest szwabem to jak się miał nazywać Staszek

maciekd_filmweb

Nawet w Niemczech Wolfgang nie jest popularny.

ocenił(a) serial na 10
temperowka

Jaka połowa? po jednym egzemplarzu...
Chyba lepiej, że mają imiona, które nie powtarzają się, a nie same Kasie, Anie, Basie, Pawłowie, Piotrowie, Marcinowie...

laleczka874

Tak, połowa. Zobacz ile mamy przykładów. ;D

Ok, fajnie, że są oryginalni, ale zastanawia mnie to, że akurat w tym serialu tak jest, a w innych podobnych (typu M jak miłość, Na dobre i na złe) już nie. ;)

temperowka

Wiesia...........

maddie805

Ernest! 8)

użytkownik usunięty
temperowka

No i bardzo dobrze. Przynajmniej jeden pozytyw tego durnego serialu. Jak tak dalej pójdzie, to co drugi w tym kraju będzie Jackiem, co trzeci Mateuszem, a co czwarty jakimś Piotrkiem itp. Niech lemingi wiedzą, że kanon imion nie kończy się na liczbie kilku. Jest wiele pięknych polskich (choć nie tylko) imion, które można nadać. Tylko od razu zaznaczam - w granicach rozsądku, bo jak słyszę, że jakiś celebryta dał synowi/córeczce takie imię, że bardziej przypomina to granulat nawozowy, to idzie się załamać.

Słusznie.
Lepiej różne, nawet mało popularne imiona, niż te oklepane.

Jak w serialu gra kilku o takich samych imionach, a są tacy którzy oglądają ich kilka, a i w tamtych serialach bohaterowie mają te same imiona, to łatwo może się pomieszać.
A na dodatek aktor też ma tak samo na imię jak bohater...to już makabra.

temperowka

Jeszcze Władek ;)

temperowka

Blanka to dziwne imię? :<

Merkura

no..., bo niespotykane, oryginalne. ;P Nie znam i nie znałam nigdy żadnej Blanki. ;)
Ale ja nie mówię, ze brzydkie, nie o to mi chodziło. ;))

temperowka

Ja nienawidzę imienia Blanka. ;( Współczuję każdej dziewczynie, której matka dała tak na imię(bez urazy dla nikogo oczywiściee)

I czy ja wiem czy takie niespotykane? Kilka razy chyba usłyszałam w telewizji, że jakaś się tak nazywa. ;D

ocenił(a) serial na 6
temperowka

Dziwne? Znam osoby o tych imionach. Są zwyczajnie mniej oklepane i w tym ich urok :)

użytkownik usunięty
temperowka

Masz coś do Zbyszków! ;-)

ocenił(a) serial na 7
temperowka

A do Lidii! ;)

temperowka

bo z braku pomyslow na nowe watki wprowadzili tyle nowych bohaterow, ze im sie normalne imiona skonczyly ;)

temperowka

Bazyli :)

ocenił(a) serial na 9
majkel222

Krzysia - ta która opowiadała Walerii historię dziadka oszukanego przez Sekurię ;)

temperowka

Jeszcze kiedyś Gniewosz był ;)

Nie mam nic do Lidii ani innych, tylko stwierdzam, że imiona te są bardzo rzadko spotykane. ;)

ocenił(a) serial na 9
temperowka

jak dla mnie jeszcze Iga, Malwina, Ksawery, Olgierd, Remigiusz, Tina, Ksenia

Liviene16

Marlena, Iga, Malwina nie są jakimiś dziwnymi imionami znałam dziewczyny o tych imionach chodziły ze mną do zerówki i jedna Malwina do liceum, może rzadziej spotykane i nie oklepane ale nie dziwne. Remigiuszów też znałam dwóch. Z oryginalnych imion z którymi się zetknęłam był Milan, Anika, Gracjan, Gracja, Amelia.

temperowka

a w klanie jest wacek

ocenił(a) serial na 4
przeladuj34

Marlena , potworne imię , chyba najgorsze w tym serialu ,brrr....

temperowka

Jaga jeszcze jest

ocenił(a) serial na 4
temperowka

Yes, powinna być baba jaga , nie dość że tak wygląda to jeszcze małpa wredna !

temperowka

Jonasz XDDD

temperowka

Klemens

ocenił(a) serial na 4
temperowka

Mam pytanie , kto to jest Adam , ojciec Johna ? Tak wywnioskowałam , dlaczego zostawił Sarę i syna ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones