PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 644
oceny
4,2 10 1 16644
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Kolejna produkcja denna którą mogły by już przestać emitować .Nie cierpie takiego typu produkcji co za denny serial .Nie da się tego oglądać tak samo kiepskie jak te całe Pierwsza miłość ,Na wspólnej czy M jak mdłości kolejny pokaz jak grają denni aktorzy w dennym serialu który jest poniżej przeciętnej krajowej .Ani to dobre ani ciekawe śmieszne to jest nie da się tego oglądać bo grają tam miernoty co nie mają pojęcia o aktorstwie i za kasę bodajże grubą grają i myślą że są gwiazdami a grają tak że lepiej by te ich kwestie powiedział żul z pod budki z piwem .Dla mnie to mogą przestać emitować te badziewie w każdej chwili bo to jest kiepskie .Ani to wciągające nie jest ani interesujące żeby to chociaż miało jakieś ciekawe tematy ,ale co się spodziewać po serialu w którym grają jacyś niskobudżetowi aktorzy z odrzutu ? bo tam nikt dobry nie gra bo Kiersznowski pijaczyna to nie jest aktor dobry ale on się nadaje do tego dna idealnie tam się wpasował .Co dalej to lepiej zaoszczędzili by taśmy filmowej na coś lepszego a nie na takie denne telenowele ;/ I tak już mamy M jak mdłości i te całe Na wspólnej i Klan więc po co te Barwy e

ocenił(a) serial na 1

Tez jestem antyfanem tego ... ( brak słów )

ocenił(a) serial na 3

Dlaczego ten serial będzie dalej emitowany? Dlatego, że dalej jest rzesza ludzi, którzy chcą to oglądać - np. moja mama. Dla niewymagającego widza ten tasiemiec jest w sam raz - nieangażujący, do kolacji, lekki. Nikomu takiemu nie będą przeszkadzać absurdy i ogólny żenujący poziom.

Dacie spokój dla starszych osób też powinno coś być w tv
Młodzi teraz na internecie. Co mają oglądać nasze ciotki i babcie chyba nie spidermena
Żeby nie było ja tego nie oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones