PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435901}
4,2 16 644
oceny
4,2 10 1 16644
Barwy szczęścia
powrót do forum serialu Barwy szczęścia

Jak nie co chwilę nowa praca , to inny facet . Po studiach a tak się miota, mam wrażenie że scenarzyści nie mają na nią jakiegoś fajnego pomysłu , szkoda....

nathalie34

A czy kazdy musi sie ustatkować ?Teraz jest mnóstwo singli, wiec niech ich pokazuja.

ocenił(a) serial na 4
milenasy

No to właśnie znaczy to co napisałam . Co fajnego jest w życiu singlem ??? Nic !

nathalie34

Nie lubię Magdy, wiecznie niezadowolona.

ocenił(a) serial na 4
Hans_Kloss

A to masz rację , wiecznie skwaszona mina .

nathalie34

Sebastianowi zew. niczego nie brakuje, zawód ma, na rodzinę zarobi, zabiega, a Magda go spławia.

ocenił(a) serial na 4
Hans_Kloss

Dokładnie , kupił jej coś a ona wydziwia , niech się cieszy że facet o nią zadbał , która kobieta nie lubi jak facet coś jej kupi. To jest po prostu miłe. Ciekawe jak to się rozwinie .

nathalie34

A mi się wydawało, że Magda zacznie kręcić z Borysem i w sumie pasowaliby do siebie

ocenił(a) serial na 4
margareta_fw

Oj , jak dla mnie nie , Borys jest dla mnie dość odpychający .

margareta_fw

Borys może kręcić z tą blondynką z pralni ( z jej ojcem pił piwo i ogladali mecz), nie pamietam jej imienia.

nathalie34

Magda zobaczyła 2 poziomowy apartament Sebastiana i od razu chciała się wprowadzić.

ocenił(a) serial na 4
Hans_Kloss

Materialistka , nie przepadam za nią , a jej matka to już dopiero wyprawia.

nathalie34

Związała się z wróżką :D

ocenił(a) serial na 4
Hans_Kloss

Dokładnie , wróżbita ma swój czas , ostanio grał 'NA WSPÓLNEJ"

nathalie34

Sebastian wspomina o ślubie, a Magda znów robi fochy.

Okazuje się, ze Sebastian ma córkę 17 letnią, wiec może ten na dłuższą metę związek bez przyszłości się kończy.

ocenił(a) serial na 4
Hans_Kloss

Zamiast się cieszyć , facet wygląda na fajnego ,

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

no Sebastian fajny, ale Magda mnie bardzo wkurza i Natalia od niedawna też mnie wkurza , jeszcze mnie też wkurzała ich mama jak była z tym wróżem ale teraz już mnie tak bardzo nie wkurza. Cieszę się że Agnieszki nie będzie bo po tym co Kasi zrobiła to już jej nie lubię i niech nie wraca, i mam nadzieję że Bartek też nie wróci bo mnie też wkurzył swoim ćpaniem dobrze że wyjechał.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

No dokładnie ! Natalia to już zachowała się idiotycznie ! Prawnik prawie a tak naiwna jak małe dziecko. Bartek i Aga , cudownie że ich mam oczywiście taką nadzieję nie zobaczymy .

ocenił(a) serial na 4
Hans_Kloss

Tą córkę gra zmanierowana ponoć Helena Englert , córka Englerta , nie ma to jak tatuś , pociągnął za sznurki i córa dostała rólkę.

ocenił(a) serial na 5
nathalie34

wiem że Helena Englert zagrała w filmie ,, Układ zamknięty " trochę ten film oglądałam ale nie podobał mi się za bardzo. Ja tam do rodziców tej Heleny nic nie mam bardzo lubię Pana Jana Englerta i Panią Beatę Ścibakówną to świetni aktorzy. W ,, Tygrysy Europy " Pani Beata bawiła mnie do łez, a Pana Jana polubiłam za rolę Rajmunda Wrotka w serialu ,, Dom " ,za Zygmunta w ,, Kolumbowie " i za Jerzego w ,, Matki żony i kochanki ". A o ich córce się jeszcze nie wypowiadam bo dopiero ją zobaczyłam w tym serialu.

kinomanka_13

Po znajomosci rola to wiecej jak pewnie. Brzydka jest Helena, Scibakówna ma ładniejsze rysy twarzy, nawet mimo upływu lat.

ocenił(a) serial na 5
Hans_Kloss

też to zauważyłam że Helena jest brzydka, jak była dzieckiem to była ładna widziałam na zdjęciach. Ale jej mama Pani Beata bardzo ładna kobieta.

ocenił(a) serial na 4
kinomanka_13

Zwariowali z tą jogą , zdominowała serial . Też masz takie wrażenie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones