PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 34 931
ocen
7,7 10 1 34931
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Wydaje mi się że może być dobry, lubię takie tematy.
Jest warty zachodu? Bo nie wiem czy zaczynać czy nie.
Jak oceniacie? Ciekawy serial?

ocenił(a) serial na 8
AisogHIStory

Powiem prosto: zdecydowanie tak. Zabierając się za ten serial właściwie nie wiedziałem o czym on będzie, i już pierwszy odcinek zdążył mnie pozytywnie zaskoczyć. To jeden z tych seriali które musisz obejrzeć ciągiem, bo są zbyt ciekawe, żeby przerywać. Szczerze obejrzenie dwóch sezonów zajęło mi chyba trzy dni. Serial zdecydowanie ma w sobie "to coś". Jeśli interesujesz się tematyką psychologii i kryminału to tym bardziej polecam.

ocenił(a) serial na 3
AisogHIStory

pierwszy sezon niezly drugi sobie odpusc

ocenił(a) serial na 9
AisogHIStory

Opis tego serialu nie zachęcał mnie do jego obejrzenia. Długo szukałem serialu, który jest interesujący i tajemniczy. Jeżeli oglądałeś Breaking Bad, to Bates Motel powinno Ci się spodobać. Jest to serial o miasteczku, gdzie mieszkańcy mają wiele mrocznych sekretów, które w końcu wychodzą na jaw. Dużo jest w tym serialu psychologii i pokazania, jak matka chce kontrolować życie nastolatka.

ocenił(a) serial na 10
buttongts

Widziałam wiele seriali - rzecz w tym, że to właśnie Bates Motel uważam za serial wybitny. Przede wszystkim gra aktorska! Następnie klimat, soundracki... Mogę Was zapewnić co do jednego - oglądając ten serial, nie będziecie się nudzić. Oczywiście - zachowanie głównego bohatera nieraz jest śmieszne, ale to pewnie po to abyśmy zobaczyli zmiany w jego psychice. ~~ UWAGA, DALEJ SPOLIER. Szczególnie ostatnie dwa odcinki, gdy Norman zwraca się przyciwko swojej matce(w lesie), a później wizyta u "specjalisty" i jego sposób na wykrywacz kłamstw. Ostatnia scena - jego spojrzenie udowadnia, że aktor wybrany nie bez powodu do tej roli. KONIEC SPOILERÓW~~. Pragnę również wspomnieć o wybitnej roli Very Farmigi - Norma Bates. Jest niesamowita!! Naprawdę warto obejrzeć oba sezony.

ocenił(a) serial na 9
agdama

Vera Farmiga jest bardzo dobrą aktorką. Pokazała to w "Chłopcu w pasiastej piżamie" i "Obecności".

ocenił(a) serial na 3
AisogHIStory

Nie warto. Jest tylko jeden atut serialu, Vera Farmiga. Reszta aktorów, szczególnie młodzież wygląda na amatorów. Serial ma mnóstwo niedorzeczności i dziwnych scen. Klimatu również brak pomimo świetnej lokacji(małe miasteczko). Obejrzałem do połowy drugiego sezonu i większość wątków to nie są mordercy, psychoza, lecz rozterki młodzieży. Przez serial przewija się mnóstwo młodzieży i mamy takie tematy jak "mój pierwszy raz" "on mnie zdradza" "musze sie zabic bo świat jest okrutny" itp. Także jak masz do 18 lat to może jeszcze Ci się spodoba. Jednak jeśli szukasz ponurego dreszczowca w postaci serialu z dobrymi aktorami i świetnymi scenami to srogi zawód Cię czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones