PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698950}
6,4 495
ocen
6,4 10 1 495
Battle Creek
powrót do forum serialu Battle Creek

Właśnie, jak widzicie zakończenie? Russ mówi do Milta, że wszystko z nim będzie okej, a ten odpowiada: "Wiem". Potem obaj zaczynają się śmiać, a kamera oddala się, idąc w górę. I wtedy jakby widać, że Milt przestaje się ruszać, w końcu dostał w serce, nie? Czy jednak przeżył? Jak myślicie, jak to widzicie?

LukaszJarosz25

Mam pytanie,Ja jeszcze nie oglądałam,bo mam caly sezon,ale niestety od 4-go odcinka nie mogę zdobyc napisów,Czy oglądałeś w oryginale?...czy gdzies znalazles napisy,lub wersję z lektorem? Będę wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Oglądałem w oryginale.

LukaszJarosz25

No, wlasnie...tak myslalam.Czasem oglądam cos w oryginale,ale nie jestem az taka dobra w angielskim i przez to ucieka mi trochę z filmu.Mam co ogladac,wiec poczekam jeszcze, zanim zaczne ogladac.Dzieki za info :-)

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Raczej nie liczyłbym na to, że ktoś zrobi napisy. Mało popularny w PL był ten serial. Ale może.

Pozdrawiam.

LukaszJarosz25

W najgorszym razie pomoga mi napisy angielskie.Cos pokombinuje i to, czego nie wylapie sprobuje przetlumaczyc. Na szczęście mam co ogladac, wiec serial czeka w kolejce .

ocenił(a) serial na 7
Kalina102

Kurde mam nadzieję, że nie czytałaś, jak opisałem zakończenie? :/ Zaznaczyłem, że spoiler. :)

LukaszJarosz25

Nie...nie czytałam!...hihihih

LukaszJarosz25

Robie porządki na dyskach.Przekladam odcinki seriali i napisy,bo mam rozne seriale na roznych hard-drive-ach dopinanych i na ostatnim hd zrobil si bałagan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones