PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746188}

Belfer

7,9 115 990
ocen
7,9 10 1 115990
5,7 18
ocen krytyków
Belfer
powrót do forum serialu Belfer

Damięcki

ocenił(a) serial na 8

Grzegorz Damięcki w roli Molendy ukradł spektakl. Najlepsza polska rola w serialu jak do tej pory. Dla mnie ten facet + Fabijański to prawdziwe odkrycia tej bardzo dobrej serii.

ocenił(a) serial na 10
Vince_Gilligan

To prawda, moim zdaniem Damięcki, Fabijański, Królikowski oraz Krzysztof Pieczyński w ogole skradli serial, a przynajmniej 1szy sezon. O niebo lepsi pd Stuhra :) a Damięcki to w ogóle wisienka na torcie :) ma talent!!!

ocenił(a) serial na 8
Vince_Gilligan

Nic dodać nic ująć:) Grzegorz Damięcki w roli Molendy był nie do pobicia. Najciekawsza, najbardziej wyrazista i najlepiej zagrana rola. Tylko czekałam kiedy pojawi się na ekranie:) Fabijanski też był świetny, jednak to Damięckiemu należy się pierwsze miejsce.

Megi_12

Oj tak!! Skradł cały sezon a sceny w finale z monologiem i 'pasowanie' Jaśka są na szczycie mojej prywatnej Molendowej listy ;)

Przyznać się kto jeszcze miał nadzieję na pojawienie się Grzegorza w II serii?
Ja miałam tak dwukrotnie-raz gdy Mirska wspomniała przeglądając fotki z żoną biologa,że jej szef też nosił takie oprawki (!)
Aaa i jeszcze Papiński w rozmowie z belfrem zagadał,że Molenda z burmistrzem kręcą interesy z wiatrakami...
.
Ale nie ma tego złego...bo wtedy Damięcki został oficerem ABW w Bieszczadach i przeżywał przygody z Dobosz :)

ocenił(a) serial na 8
Lucy2202

Ja raczej od początku byłam przekonana, że Molenda nie pojawi się w drugim sezonie. To już jednak inna historia i jego wątek tam nie pasował. Niemniej jednak bardzo chciałam , aby się pojawił chociaż na trochę:)
Masz rację nie ma tego złego, bo w Watasze też był świetny, jednak ubolewam, że było go tam trochę za mało na ekranie:)

Vince_Gilligan

Mogę się mylić, nie znać całej filmografii Fabijańskiego, jednak dotąd widziałem go wyłącznie w tej samej roli człowieka z nizin, który nie potrafi zarabiać na życie w sposób legalny. Mógłby się uwolnić od tej maski w końcu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones