PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 255
ocen
7,0 10 1 25255
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

... ale czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego każdy w tym serialu gra co najmniej 2 postacie?

użytkownik usunięty
1992kamil

po co ci to wiedzieć, skoro nawet nie chcesz ruszyć 1 odcinka? to niesprawiedliwe, że ktoś ma ci to tłumaczyć.

"Jezusie Świebodziński, ktoś śmiał zapytać dlaczego w Beverly Hills, 90210 wszyscy aktorzy grają kilka postaci! Jak śmiał zadać takie pytanie nie oglądając żadnego z 293 odcinków! Matko Boska sami ignoranci na tym świecie Hurr durr!"

ocenił(a) serial na 6
1992kamil

Z tego co pamiętam to jedna postać miała problemy psychiczne i chodziła do psychiatry gdzie podczas sesji hipnozy przenosiła się do innych wcieleń, gdzie inne postacie też miały swoich odpowiedników ;)
A główny bohater grał też chyba raz swojego ojca ze wspomnień ;)

ocenił(a) serial na 8
1992kamil

He he. W sumie, to raczej większośc po prostu tego nie pamiętała(tak jak ja) i niektórzy wstydzili się przyznać.

1992kamil

Obejrzyj, to się dowiesz.

ocenił(a) serial na 7
WielkiSzu

Co za zj.b

1992kamil

Właśnie odświeżam sobie cały serial. Grają dwie postacie bo w odcinku s04e25 Brenda znalazła stary pamiętnik, który czyta. Aktorzy grają osoby z pamiętnika.

anczess

Boshe....praktyka stosowana w serialach do tej pory.

ocenił(a) serial na 9
1992kamil

Trzeba przyznać że dodanie i zaakceptowanie jakichś alternatywnych nazwisk które użyto w jednym odcinku i było wymysłem jednej z bohaterek jest przejawem wyjątkowej głupoty. Przecież takie głupoty można by dopisywać do różnych seriali i filmów.
Psuje to wygląd głównej strony serialu.

ocenił(a) serial na 8
Dude_

hmmm. Nie pamiętałam tego odcinka, a widziałam zdaje się ,wszystkie albo większość i teraz zachodziłam w głowę"o co tu chodzi?" Nie wiem czy głupota, ale na pewno wielu fanów się nad tym zastanawiało.

1992kamil

więc po ch*j się wypowiadasz trollu?



ocenił(a) serial na 9
1992kamil

Na szczęście już to naprawiono, ale widzę że przy "Przystanku Alaska" jeszcze nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones