PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607039}

Bez tajemnic

7,7 11 700
ocen
7,7 10 1 11700
6,3 3
oceny krytyków
Bez tajemnic
powrót do forum serialu Bez tajemnic

III sezon

ocenił(a) serial na 9

Jestem fanem tego serialu od początku, ale dopiero III sezon powalił mnie na kolana. Nawet nie pomyślałem że serial może poruszyć takie trudne tematy (gwałt, pedofilia, księża). Świetni aktorzy, rewelacyjne dialogi dopracowane w najmniejszym szczególe, świetna reżyseria.
Czapka z głowy dla twórców III sezonu.
Dziwi mnie tylko fakt, dlaczego ten serial nie otrzymał żadnych nagród filmowych (telewizyjnych).?

ocenił(a) serial na 10
snickers7

Co do tych nagród,to my nie jesteśmy USA że nagradzamy złotymi globami albo nagrodami emmy seriale . U nas tych ambitnych seriali może ze dwa trzy na krzyż mam na myśli Bez tajemnic, Krew z Krwi no i może jeszcze Głęboką Wodę , wiem że teraz kręcą Watahę to też może być dobre . Co do nagród serialowych to u nas jedynie telekamery. Jakby taie Złote Globy były to dla tego serialu jak najbardziej i dla Pana Radziwiłowicza również a z 3 sezonu za role kobiece zarówno Pani Celińska jak i Pani Popławska mogłyby zgarnąć po takiej statuetce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones