PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564077}

Bezkarni

Braquo
7,7 759
ocen
7,7 10 1 759
Bezkarni
powrót do forum serialu Bezkarni

Braquo saison 3

ocenił(a) serial na 8

Trzeci sezon serialu rusza 10.02.2014 i podobnie jak poprzednie składa się z 8 odcinków.
więcej informacji "http://lesaccrosauxseries1.wordpress.com/2014/01/10/braquo-saison-3-des-le-10-f evrier-sur-canal/ę

ocenił(a) serial na 10
Piotrax

Pieknie, długo czekania, miejsmy nadzieje że warto! Ciekawe czy polski C+ bedzie emitować ten sezon.

ocenił(a) serial na 8
rizzo

W grudniu polskie C+ podało, że narazie nie ma praw do serialu :(

ocenił(a) serial na 10
Piotrax

mam nadzieje, że je uzyskają/kupią

ocenił(a) serial na 7
Piotrax

Czy poleciał już trzeci sezon na canal+ bo właśnie się wciągnęłam w ten serial a nie mam trzeciego sezonu?

ocenił(a) serial na 8
Lid34

Na francuskim C+ tak, są nawet w necie odcinki po francusku, jakiś czas temu szukałem napisów ang bo tak to chociaż można oglądać ewentualnie przetłumaczyć, ale nic nie było... pozostaje czekać aż nasze C+ pl ruszy dupy

ocenił(a) serial na 7
Piotrax

Dzięki za informację. Tak się domyślałam.

ocenił(a) serial na 9
Lid34

Na "zatoce piratów" jest cały trzeci sezon z angielskimi napisami ;) polecam, bo zanim CanalPlus polski coś zdziała minie wieczność.

ocenił(a) serial na 7
Czlowiek_Broda

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 7
Lid34

I mamy jakiegoś fana Bezkarnych który poświecił się i przetłumaczy odcinek, oglądałem i pozitiv. Może będzie kontynuował prace.

ocenił(a) serial na 7
malachiaszy

Małe sprostowanie odcinek = Braquo s03e01.

ocenił(a) serial na 7
malachiaszy

Jeszcze nie oglądałam a jak dla mnie czas zawsze działa na niekorzyść bo mi przechodzi. Tak jak mi przeszło oglądanie serialu "Gry o tron". A jest tyle rarytasów na rynku no i jeszcze moje ukochane książki, do których wróciłam po latach. Miałam tak długą przerwę po drugim sezonie, że jak kiedyś będzie go łatwo dostać to obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones