PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500917}

Białe kołnierzyki

White Collar
7,9 33 413
ocen
7,9 10 1 33413
4,5 4
oceny krytyków
Białe kołnierzyki
powrót do forum serialu Białe kołnierzyki

Kiedy kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 9

Ostatni odcinek 5 zakończył się tak genialnie! w ogóle ostatnio nie miałam ochoty, żeby oglądać white collar,
ale tak mnie wciągnęło, a teraz chciałabym oglądać dalej. Jak zrobię za długą przerwę to emocje opadną...

ocenił(a) serial na 10
Kotka232

Jeszcze chyba nawet nie rozpoczęli kręcenia odcinków 6 sezonu < na ile mi wiadomo, a staram się być dość dobrze rozeznana w tym temacie > Również, jestem zaciekawiona co będzie dalej. Mogę ci jedynie polecić inny serial "Suits" < w garniturach>, bardzo dobrze mi się go ogląda w oczekiwaniu na 6 sezon...

ocenił(a) serial na 9
paulka06

Kocham "Suits" :D uwielbiam i w ogóle :)

ocenił(a) serial na 7
paulka06

Powinni dać już jakieś przybliżone info odnośnie daty chociaż żeby fanom lepiej się czekało :< (może nie lepiej, ale zawsze lepiej wiedzieć że prace jakoś idą do przodu)

ocenił(a) serial na 9
olik124

Niestety mnie zniechęca samo to, że będzie tylko 6 tych odcinków :<

ocenił(a) serial na 7
Joanam1901

6?! Rany to zostałam pocieszona :<

ocenił(a) serial na 9
olik124

No prawdopodobnie serial zostaje anulowany i będzie tylko 6 odcinków, żeby zakończyć całą fabułę, rozwiązać każdą sprawę i "goodbye White Collar" :<

ocenił(a) serial na 7
Joanam1901

No tak, inne badziewia będą miały po 20 sezonów, a jak coś fajnego mi się trafi to chcą anulować :< By pełny, porządny sezon chociaż zrobili na pożegnanie.

ocenił(a) serial na 9
olik124

Szczerze to nie mam pojęcia dlaczego anulują serial. Ma dobrą oglądalność, fani się wciągają, zakończenie tego sezonu podniosło wszystkim ciśnienie i wszyscy są ciekawi co będzie dalej, a pomysłów na historię ja pełny sezon na pewno by nie brakło. Ale co zrobić...
Jakie inne seriale jeszcze oglądasz?

ocenił(a) serial na 7
Joanam1901

No ja właśnie też nie wiem, może nam jeszcze zrobią niespodziankę i zdecydują się nakręcić więcej :< No trochę rzeczy oglądam, np. gra o tron, orphan black, spn, blacklist~

ocenił(a) serial na 9
olik124

Jak na razie jest oficjalne oświadczenie, że trzymają się pomysłu tylko na 6 odcinków, a w dodatku tylko jak prezent dla fanów, żeby zakończyć wszystkie sprawy, a nie zostawiać historii niedokończonej. Szkoda bardzo, bo to jeden z moich ulubionych, zazwyczaj przy 4 serii się robi z serialu taki szmelc, że wymiękam i szukam nowego, a White Collar trzyma fason. Oprócz White Collar tylko Spn jak dla mnie trzyma poziom, polecam Ci też Suits, całkiem niezły ;)

ocenił(a) serial na 10
Joanam1901

Jak dla mnie to oni po prostu wiedzą, kiedy zejść ze sceny niepokonanym. 1-2 sezon był świetny, 3-4 były nijakie, w 5 pokazali, co potrafią i powróciła dawna świetność. Mam nadzieję, że ta świetność przełoży się na ostatnie odcinki. I że Sara nie wróci do serialu :D

ocenił(a) serial na 9
Kotka232

Ja gdzieś czytałam, że kończą serial z powodu kosztów. Ponoć koszty nakręcenia każdego odcinka szły w milionach. W dzisiejszych czasach się to po prostu nie opłaca :/

ocenił(a) serial na 8
mm111111

Z drugiej strony to może i dobrze, że będzie to ostatni finałowy sezon. Po każdym serialu będzie kolejny, więc nie ma co "płakać" :) Ja już przywykłem, choć mimo wszystko zawsze mi szkoda zakończenia :/
Wyczytałem, że 6-ty finałowy sezon pojawi się w USA zimą 2015, więc niestety jeszcze musimy dłuuugo czekać :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones