PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500917}

Białe kołnierzyki

White Collar
7,9 33 413
ocen
7,9 10 1 33413
4,5 4
oceny krytyków
Białe kołnierzyki
powrót do forum serialu Białe kołnierzyki

Cześć! Szukam filmów (!) o podobnej tematyce: z genialnym kryminalistą/przestępcą przedstawionym jako pozytywny bohater, koniecznie dramatów/komedii (nie thrillerów ani sensacji). Czy ktoś coś?

ocenił(a) serial na 10
ada0304

Mentalista! Świetny serial, tematyka troszeczkę inna, ale bohater również bardzo wyrazisty, pozytywny i idealnie dopasowany zlepek różnych emocji (śmiech, smutek, radość itd.). :)

maleckim

Ja wiem, że Mentalista ponoć świetny, ale szukam filmu, nie serialu :).

ocenił(a) serial na 8
ada0304

Zdecydowanie "Wrogowie publiczni" z Johnnym Depp'em. Chociaż można ten film delikatnie podpiąć pod sensacje to i tak sądzę że powinnaś go obejrzeć. Głownie dlatego że film skupia się właśnie na postaci genialnego kryminalisty skądinąd przedstawionego jako pozytywny bohater ;) I co warte podkreślenia - film oparty na życiorysie jednego z najsłynniejszych rabusiów w historii Stanów Zjednoczonych.

Drugi film jaki mi przyszedł do głowy to " Złap mnie jeśli potrafisz". Historia również oparta na faktach, jednak sam film przedstawiony w dużo "lżejszy" sposób, w formie komedii/ komedii kryminalnej.

Oba filmy są IMO z górnej półki, dlatego są dość popularne, Więc jeśli je już widziałaś, mogę wymienić więcej ;)

Diku

"Wrogów..." wrzucam na półkę, a "Złap mnie..." widziałam i lubię! Poleć jeszcze kilka, takich najlepszych :).

ocenił(a) serial na 6
ada0304

Prawo zemsty.

ada0304

Może "Żądło" (1973)?

Lifeline

Może :). Dzięki!

ada0304

"Złap mnie jeśli potrafisz"... ;p

ocenił(a) serial na 9
m_gnomik

Chciałam właśnie to napisać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones