PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504503}

Big Time Rush

6,7 4 912
ocen
6,7 10 1 4912
Big Time Rush
powrót do forum serialu Big Time Rush

DUBBING

ocenił(a) serial na 6

Jakkolwiek za dubbingiem nie przepadam, ten tutaj jest całkiem w porządku. Głosy w miarę
zgadzają się z oryginalnymi i nie są jakoś sztucznie podłożone, jak w innych tego typu
produkcjach. Choć zauważyłam, że seriale Nicklodeona przeważnie są lepsze pod tym
względem od Disney'owskich.

ocenił(a) serial na 10
Pirat_z_Karaibow

nie no głos Jamesa jest troche zbyt gejowski... słyszałam jego głos naturalny i ten polski jest przesadzony ;D

ocenił(a) serial na 10
elciasek4

Zgadzam się, nawet przy śpiewaniu jak przekładają piosenkę na polski to James lekko dziwnie brzmi, dlatego najpierw oglądam odcinek po polsku (żeby rozeznać o co tam chodzi) a potem tylko po angielsku, żeby ich głosów prawdziwych posłuchać, bo są cudne

ocenił(a) serial na 7
Pirat_z_Karaibow

Zgadzam się, że jest tutaj całkiem dobry dubbing, chociaż zwykle nie znoszę podkładania głosów w filmach/serialach fabularnych. (nawet, jeśli jeden głos jest przesadzony, ogólne wrażenie pozostaje bez zmian)

Pirat_z_Karaibow

Zgadzam się,niezły dubbing,a głos Jarosława Boberka jako Gustavo rządzi ^^

ocenił(a) serial na 10
Pirat_z_Karaibow

Dubbing jest całkiem spoko.

ocenił(a) serial na 10
Pirat_z_Karaibow

No dubbing jest niezły... Trochę w 3 sezonie zepsuli, ale nadal jest do przeżycia xD
Oczywiście mi najbardziej podoba się Jarosław Boberek, który zarąbiście użyczył głosu Gustavo :D Megaaaaaaaaa :D XD

ocenił(a) serial na 1
Pirat_z_Karaibow

Piracie z Karaibów! Te wszystkie typu seriale jak ten, które są z Disneya czy Nickelodeon są razem tak samo żałosne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones