PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717910}

Billions

7,9 8 874
oceny
7,9 10 1 8874
Billions
powrót do forum serialu Billions

ani prokurator, który jest idealistą ani jego przeciwnik Axelrod. Fajny serial. Dobrze stworzone i zagrane postacie. Mamy intrygi i przyzwoite dialogi. Są zwroty akcji. Wart obejrzenia.

Gibon_Szybkoreki

bardziej bym się skierował o częściowym relatywiżmie moralnym dotyczący Prokuratora.

ocenił(a) serial na 8
Gibon_Szybkoreki

Prokurator jest idealistą? Nie wiem kto jest większym socjopatą, on czy Axelrod. Dla mnie to wybitnie oślizgła postać bez żadnych hamulców moralnych.

ocenił(a) serial na 8
iwonrud

Rhoades to taki typowy Stalinowski prokurator.

iwonrud

Jestem w trakcie oglądania tego serialu i zgadam się z powyższą opinią. Rhodes wymaga od innych bycia "czystym" a sam nie jest. Po trupach do celu. Takie powinno być jego motto.

Gibon_Szybkoreki

Ani jednego żyda w serialu o pieniądzach ? No antysemityzm, a jak..A tak serio myślę że celowo tak jest bo serial macha manipulacjami jak wielką płachtą, bynajmniej nie białą. Wyłapcie to sami. Od drugiego sezonu robi serial robi sie bardziej psychologiczny i jak dla mnie nużący. Tłumaczenie na showmax to jakiś kabaret. Żeby było mało napisy różnią sie od tekstu narratora a w skrótach na początku każdego odcinka narrator czyta inaczej niż w poprzednim odcinku. Skończyłem na drugim sezonie, dziekuję, do nie widzenia

ocenił(a) serial na 8
Gibon_Szybkoreki

W 3 sezonie Chuck bardziej manipulował, kręcił, podjudzał niż Bobby.

Redukcja

Moje wrażenie było takie że Boby robił przekręty ale dbał o "swoich ludzi". Zaś Chuck nie miał żadnych hamulcow i potrafil poświęcic najbliższych aby osiągnąć swój cel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones