PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418735}
6,5 1 267
ocen
6,5 10 1 1267
Bionic Woman Agentka przyszłości
powrót do forum serialu Bionic Woman - Agentka przyszłości

znacie jakieś podobne seriale? albo jakies dobre s-f, akcji?

agnes989

Może np. Dark Angel? ;)

agnes989

Polecam serial ,,Fringe" :)

ocenił(a) serial na 3
agnes989

Ten przypomina Kyle XY, bo jest jego kopią... i to słabą.... :)

ocenił(a) serial na 10
MegaTM

To wcale nie jest kopia!!! Jest to remake serialu z lat 70,który był dłuuuuuugo przed Kyle XY...

agnes989

Może Doctor Who? (Tylko ta wersja od 2005) :)

agnes989

masz jeszcze np agent przyszłości nikite agentka o stu twarzach bardzo fajne seriale

ocenił(a) serial na 7
agnes989

Wiem, że dość późno...ale ja polecam ogromnie Agentkę o stu twarzach ;D Film o podobnej tematyce. Tylko jak dla mnie zrealizowany dużo, dużo lepiej i z większym rozmachem. Nieprzewidywalny ;D ... Po obejrzeniu wszystkich sezonów nie chciało się wracać do rzeczywistości ;D naprawdę wciągający ;D Nie będę zdradzać szczegółów... to po prostu trzeba obejrzeć ;D No i nie jest to tasiemiec który się ciągnie w nieskończoność. ;D

ocenił(a) serial na 8
agnes989

z s-f polecam Dollhouse (http://www.filmweb.pl/serial/Dollhouse-2009-479149)

agnes989

Ja się dołączam do pytania. Może pomożecie mi znaleźć tytuł. Kiedyś widziałem jakiś pilot serialu (niewykupiony przez stacje?, lata 90??) bardzo podobny do Bionic woman z 2007 (ale nie stara wersja z lat 70). Historia ta sama – kobieta po wypadku traci rękę, nogę i oko. W szpitalu była scena że miała szkielet jak terminator, była brunetką, w oku miała kamęrę. Pamiętam scenę, że pytała się co ma zrobić, żeby wyłączyć kamerę np. jak się kąpie.

ocenił(a) serial na 6
agnes989

chyba Dark Angel najbardziej podobny do tego ale zarazem lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones