PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683574}

Bitten

6,6 3 113
ocen
6,6 10 1 3113
Bitten
powrót do forum serialu Bitten

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 5

Od początku drugiej serii serial zaniżał poziom systematycznie. Dopiero w przedostatnim odcinku zaczęło się coś dziać. SPOILER ALERT. (Cain żyje - spodziewałam się tego już w pierwszym sezonie, bo nie pokazano jego zwłok, ale później skutecznie pozbawiono widzów złudzeń. Jego nagłe pojawienie się jest chyba wypadkiem przy pracy scenarzystów. No i Logan nie żyje - bo kogoś musieli uśmiercić, żeby nie było zbyt kolorowo).

Co do wprowadzenia wątku czarownic mam mieszane uczucie. Aktorsko straszny niewypał, Savannah niedorozwinięta, Paige sztuczna, a jej matka jeszcze gorsza. Same wilkołaki całkiem dobrze sobie radziły od początku, dlatego fabuła drugiego sezonu jest tak rozczarowująca. Głupawa muzyka i obco brzmiące słowa - wszystko bardzo naciągane.

Liczę chociaż na jakiś dobry finał. Smutno by było zaprzepaścić potencjał ostatnich dwóch odcinków.

ocenił(a) serial na 5
Goszka_

Po finale. Okrutnie złym finale.

ocenił(a) serial na 6
Goszka_

Mi się nie podobał ten wątek z czarownicami za bardzo. Może mogli to dać na kolejny sezon. Aczkolwiek wydaje mi się, że w 2 sezonie stała obsada jakoś lepiej grała aktorsko. Loty zaniżały te babeczki, które grały czarownice. Drewno zdeczka ;)

ocenił(a) serial na 6
Goszka_

Czyli nie warto wracać? Bo pierwszy sezon był całkiem całkiem, drugi jakoś mnie odrzucił właśnie.

ocenił(a) serial na 5
Cecylio

Ja się zatrzymałam na trzecim odcinku trzeciego sezonu. Chcę mieć to z głowy, więc pewnie obejrzę, ale bez porównania do pierwszej serii. Jak nie masz nerwicy natręctw i nie musisz wszystkiego kończyć, to sobie odpuść :D

ocenił(a) serial na 6
Goszka_

Po prostu uznam, że historia zakończyła się na jednym sezonie ;)

ocenił(a) serial na 7
Goszka_

W książce Logan chyba też zginął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones