PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310747}
6,7 1 044
oceny
6,7 10 1 1044
Blade: The Series
powrót do forum serialu Blade: The Series

Ciekaw jestem,czy było by możliwe,aby zrobić teraz kolejny sezon tego serialu,ale bez tego całego "Sticky'ego" tylko ze starym dobrym Wesley'em?Teraz, kiedy Wesley wyszedł z pudła,być może mógłby zagrać w czymś takim,bo jednak przez ten czas troszkę się przykurzył,a nawet,gdyby dalej był megagwiazdą,to przecież teraz świat seriali telewizyjnych wygląda inaczej i grywają w nich także wielkie gwiazdy,np. Glenn Close,czy ostatnio John Malkovich.Myślę,ze sam zainteresowany nie miał by chyba nic przeciwko odkurzeniu starego kostiumu i ponownego wcielenia się w tę postać.A może jednak lepszą opcją była by kolejna część filmowej sagi?Ja bym osobiście wolał taki serial,bo ma jednak większy potencjał i z Wesley'em w roli głównej mogła by to być całkiem udana produkcja.Pragnę nadmienić,że pomijając aktora tytułowego,to ten serial oglądało się całkiem przyjemnie i potrafię sobie wyobrazić,jak by to wyglądało z Wesley'em.

ocenił(a) serial na 2
mario_1981

Koniec końców doczekaliśmy się odnowionej wersji Blade'a, która pojawiły się w ciągu najbliższych lat. Szczerze mówiąc nie widziałem do tej roli innego aktora niż Wesleya ALE Mahershala Ali jest naprawdę fantastycznym aktorem tak więc wróżę mu kolejną świetną rolę i czekam z niecierpliwością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones