Powrót Bleach

ostatnia wypowiedź: Zelcia22
kunak54 kunak54

Jak myślicie,kiedy anime wróci ?

 • ma5ti5 ma5ti5

  Dołączam się do pytania!

  • kunak54 kunak54

   Nie chce spamować,ale naprawdę zależy mi na odpowiedzi. Czytałem na bleach.wbijam ,że bardzo możliwy jest początek 2014 i oto właśnie dziś nastał ten czas. :D Także się pytam kiedy według was. :)

   • tysonusd tysonusd

    Niestety muszę cię zmartwić ale w 2014 raczej nie ma szans na powrót anime. Najprawdopodobniej Bleach powróci dopiero gdzieś w marcu/kwietniu 2015 (w najbardziej optymistycznym scenariuszu) gdyż studio pierrot chce by manga poszła jeszcze do przodu by nie trzeba było robić fillerów a także chce dociągnąć naruto do końca by oba anime nie konkurowały ze sobą.

    • kunak54 kunak54

     Mhm Na pewno ? Bo z drugiej strony czerpią dość duże zyski z tego anime a manga naruto kończy się w 2014 Zresztą i tak bleach konkurował przez te osiem lat Czytałem ,że jak skończy się dotychczasowy arc Bleacha będą myśleć o kontynuacji.

     • tysonusd tysonusd

      Też o tym czytałem ale to są tylko domysły fanów. Gdyby to była prawda to musielibyśmy poczekać jeszcze ok 3-4 lata na zakończenie obecnego arcu. Jak na razie studio nie ogłosiło jeszcze żadnego oficjalnego komunikatu, ale niemal na pewno anime nie powróci w tym roku. Najwcześniejsza możliwa data to wiosna 2015.

     • karolhamann karolhamann
      ocena: 6

      Bleach nie był jakimś super rozchwytywanym anime, ledwo miał 2% oglądalności gdzie najlepsze wyniki były czasem ponad 20%

 • ogierinho ogierinho
  ocena: 9

  Żadnych wiadomości oficjalnych nie ma, pewne jest tylko to, że kiedyś wróci, wątpię żeby już w tym roku.

  • kunak54 kunak54

   Eh ^^ Większość mówi ,że w tym ale się nie będę sprzeczał ;p

   • ogierinho ogierinho
    ocena: 9

    Bardzo możliwa jest też opcja, że czekają do końca Naruto, ale jest cisza kompletna więc ciężko mi w to uwierzyć jakoś. Ale podejrzewam, że przynajmniej podadzą zbliżoną datę powrotu w tym roku.

    • kunak54 kunak54

     Nom,dokładnie.Nic tylko czekać >.< Lubię te anime strasznie ;)

    • Zelcia22 Zelcia22
     ocena: 9

     Mam nadzieję że się nie doczekają ;D

 • films100 films100
  ocena: 9

  niby kiedy emisja została zakończona każdy był przekonany, że owa kontynuacja będzie. podajże w marcu minie już 2 lata od zakończenia emisji, a tutaj nie ma żadnej informacji. w ostatnim rankingu Bleach strasznie spadło w rankingu sprzedaży (manga)- zajęło dalekie 15. miejsce, a konkurencja nie śpi. są teraz takie produkcje na których zarabia się tyle samo co na Bleach'u. popularność nie jest czynnikiem stałym i może zanikać, więc uważam, że wystarczająco już czasu minęło i powinni już jakieś informację podać, aby podtrzymać zainteresowanie. czyżby myśleli, że skoro mają na czym zarabiać to po co wracać do Bleach'a. mimo wszystko nadal jestem przekonany, że kontynuacja będzie :)

  • kunak54 kunak54

   Masz rację, ale głównie popularność anime spadła przez filery. :) Naruto się kończy , shingeki wyjdzie za rok-dwa,one piece dalej jest ale ile można tego oglądać, i te inne HDXD to ma też w tym roku wyjść więc aż takiej konkurencji nie ma ;D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: