PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551417}

Bliżej prawdy

Closer to Truth
8,1 231
ocen
8,1 10 1 231
Bliżej prawdy
powrót do forum serialu Bliżej prawdy

To prawda. Cykl jest rewelacyjny. Z całą pewnością najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory oglądałem. Bardzo rzetelny, na wysokim poziomie. Często trzeba wciskać pauzę, aby przemyśleć i poukładać sobie niektóre rzeczy :-)
Stopień w jakim ten cykl odsadza inne jest wręcz niewyobrażalny. Jest to wielka przepaść intelektualna z małym mostkiem, po którym możecie przejść na drugą stronę (jeśli będziecie chcieli).

użytkownik usunięty
osobliwosc

Zgadzam się. Na tle innych programów dokumentalnych ten jest jak wsadzanie kija w mrowisko.

Program nie ukazuje fascynującego procesu spalania się piłeczki pingpongowej. On pyta wprost - jak to jest z Bogiem, świadomością, wszechświatem et cetera et cetera.

ocenił(a) serial na 9
osobliwosc

Dobrze to ująłeś. Mógłby mi ktoś napisać w jaki sposób mogę zdobyć dostęp do tych odcinków. W jakiej leci tv i kiedy, skąd to można sciągnąć. Kiedyś było na youtube, ale wszysko pokasowali, a ja do dziś pluję sobie w brodę, że nie ściągnąłem tych filmików przez program na dysk.

ocenił(a) serial na 9
raVadrian

Kilka tygodni temu leciało na kanale PLANETE - nie wiem jak jest teraz. Ewentualnie na ch-o-m-i-k-u znajdziesz wszystkie części. Koszt wykupienia transferu jest niski (jeśli kupisz na Allegro to jeszcze niższy).

ocenił(a) serial na 9
osobliwosc

Wystarczy wpisać w Google "Bliżej prawdy ch-o-m-i-k-u-j" (oczywiście usuń te pauzy - wprowadziłem je ze względu na jakiś mechanizm filmwebu, który nie chciał zaakceptować mi postu).

ocenił(a) serial na 9
osobliwosc

Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones