PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 353
oceny
7,3 10 1 10353
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

Nie wiem jak inni...

ocenił(a) serial na 8

...ale ja bardzo lubię ten serial :) ciekawa fabuła, dobrzy aktorzy i nutka tajemnicy, która mimo iż myślisz że już coś wiesz śmieje ci się w twarz i pokazuje jak grubo się mylisz...
właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek sezonu 1 i umieram z niecierpliwości żeby zobaczyć kolejny :D
A wy??

ocenił(a) serial na 6
Tindela

Nio i sie aresztowali :) i teraz trzeba czekać na sezon 2. W tym roku ma być..bu bu bu

ocenił(a) serial na 7
waga55

Uwielbiam Jaimie Alexander jest świetna.No finał sezonu wymiata.Mam nadzieję że w kolejnym w końcu się dowiemy kim naprawdę jest Jane.

ocenił(a) serial na 6
basiula9

Pewnie jakimś human projekt :)

Tindela

To samo. Finał sezonu totalnie rozwala mózg.

ocenił(a) serial na 9
Tindela

Świetny serial, teraz tylko czekać na nowy sezon.

ocenił(a) serial na 7
TheLightbringer

Pierwszy odcinek już za nami. Co tu taka cisza? Jaram się jak głupia i nie mogę się doczekać kolejnego :)

ocenił(a) serial na 7
BananowyMiks

no właśnie. dlaczego brak jakiejkolwiek dyskusji? serial może nie powala, wiele rzeczy jest absurdalnych, ale i tak ogląda się go bardzo przyjemnie i zdecydowanie wciąga ;) szkoda tylko, że jak na razie w nowym sezonie skupiają się na 'normalnych' dowodach i nie ma już zagadek z tatuaży

ocenił(a) serial na 7
sachi00

Nie ma co stwierdzać faktów po jednym odcinku, może będą (a raczej powinny być) jakieś nawiązania do tatuaży. Pomijając dozę absurdalności, serial jest naprawdę fajny. Dużo akcji i jeszcze raz akcji. Mi pasi, bo takie rzeczy akurat lubię :)

ocenił(a) serial na 7
BananowyMiks

wiem, wiem, to tylko jeden odcinek. ale chodzi mi po prostu o to, że lubię ten tryb z pierwszego sezonu - ogólna fabuła, ale osobne historie w każdym odcinku i mam nadzieję, że do tego wrócą ;) no ale nawet jeśli nie, to ogólna historia też nabrała trochę tempa. jestem ciekawa, jak to się stało, że pani żołnierz ze 'swoich' dzieci zrobiła maszyny do zabijania w grupie terrorystycznej, która mimo że jest grupą terrorystyczną i zabija ludzi, to z drugiej strony starała się upublicznić przekręty innych

ocenił(a) serial na 8
sachi00

Jedna z ostatnich scen pokazuje jakaś ogromną maszynę, która przypomina Wielki Zderzacz Hadronów.
Być może ma to coś wspólnego z czarna dziura widoczna na zdjęciu z ostatniego folderu na pendrive'ie od Mayfair?

ocenił(a) serial na 7
lokwitur

jeżeli w tym serialu będą wysadzać czarne dziury, to jednak będę się śmiać :D

sachi00

:D Wysadzać to może nie, ale tworzyć. Brat Jane powiedział coś o nowym początku, restarcie ameryki, więc albo atom albo coś równie skrajnego. Ale po co pchać Jane do FBI z tymi tatuażami i w ogóle całe zamieszanie.

ocenił(a) serial na 8
sachi00

Widziałam właśnie 2 odcinek (nie wiem jak mogłam przegapić premierę 1 o ale dzięki za przypomnienie :) )
To raz a 2 ta cała Shepheard sama mówiła że Jane/Remi i Roman (który jest niczego sobie moim zdaniem ;) ) byli zbyt niebezpieczni, po tym jak US Army ich znaleźli, i nikt ich nie chciał "adoptować" więc ona ich "przygarnęła"...
No sama pomyśl czy gdybyś chciała założyć własną tajną organizację terrorystyczną nie wzięła byś pod swoje skrzydła 2 wysoce niebezpiecznych, precyzyjnie wyszkolonych mini żołnierzy??

Nie wiem czy widziałaś już 2 odcinek ale widać tam że Rom, mimo iż trochę pokręcony, bardzo kocha swoją siostrę i martwi się o nią a ich tzw "mamusia" raczej odnosi się do niego jak do zwierzątka (moim zdaniem) najpierw go karci żeby pokazać "źle zrobiłeś - tak nie wolno" a za chwilę go głaszcze mówiąc "bądź grzeczny i rób co ci karze". Ciekawe czy daje mu ciasteczka za dobrze wykonane polecenie...?

Tindela

Wszystko jest mocno naciągane, ale aktorzy mnie kupują, rewelacyjna Jamie Alexander, która uwielbiam za rolę Sif :) No i generalnie taka konwencja,że albo się lubi albo omija szerokim łukiem.

ocenił(a) serial na 5
RadoslawKamil

o to to dobrze gadasz polac ci 2 odcinki z anani ciagle ten sam poziom czyli akcji jest ale brak meocji dlatego oglda to sie tak srednio..

Mar_28

Trochę zaczyna irytować procedura z tymi zagadkami, które pojawiają się dokładnie w czasie, i z licznikiem :) Przecież te zagadki mogli rozwiązać w zupełnie innej kolejności i cały master plan poszedłby w p..... Relacje między bohaterami też zaczynają irytować jakby sami nie wiedzieli w którą stronę zmierza serial. Poczekamy zobaczymy :) Widziałem gorsze seriale ale ten to trochę zapychacz czasu :)

ocenił(a) serial na 7
Mar_28

a Ty recenzencie już nie polewaj, bo zrozumieć Cię ciężko.

ocenił(a) serial na 5
alekstar

spoko loko to ci nie poleje o ..

ocenił(a) serial na 10
Mar_28

Jestem już na 2x05 odcinku i wkurza mnie zachowanie innych.np kurta niby udaje zmartwionego sytuacja z Jane i udaje troskliwego jak coś jej zagraża a na boku takie wredne rzeczy mowi na nią.czemu nie powie jej tego w 4oczy tylko do osób trzecich i zawsze musi podsluchac i później on się głupio tłumaczy że niby nie"to" ma na myśli. ja na miejscu Jane gdybym usłyszała słowa "nie chce z nią przebywać w jednym pokoju (coś tam jeszcze dodał) " to bym się wypiela dupa na niego i zespół który oddał do cia na tortury.i niby strasznie nie chcieli tego robić a nawet jej nie próbowali szukać bo było im wygodniej,a zapata? Niby strasznie jej brakowało zagadek z tatuażami a sama na początku nieznosila Jane i zamieszania wokół niej a później jak strzeliła jej w brzuch bez mrugnięcia okiem mimo że Jane chciała dostać.reade też nie lepszy. choć kilka razy dzięki Jane nie stracił życia i ani razu słowa "dzięki" nie usłyszała.a kurt sam nie wie czego i kogo chce uczuciem darzy Jane a zrobił dziecko innej i na siłę z nią jest bo nosi jego dziecko.a cierpi na tym wszystkim Jane..aż się boję co będzie dalej wrr dzisiaj dokończę 4 odcinki w wolnym czasie

ocenił(a) serial na 5
maja9128

mowilem szalu nie ma ahah

ocenił(a) serial na 3
Tindela

Szału nie ma, ale są gorsze :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones