PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648201}

Blog na cztery łapy

Dog with a Blog
6,1 1 746
ocen
6,1 10 1 1746
Blog na cztery łapy
powrót do forum serialu Blog na cztery łapy

4/10.

użytkownik usunięty

Dobra obsada - fajni aktorzy, nieźle grają, znani z poprzednich seriali, ale to chyba jedyny plus. A teraz minusy: po pierwsze tragiczny dubbing. Szcze-gólnie u Avery, który brzmi jakby ktoś jechał gwoździem po szybie, no i Stana... W oryginalnej wersji głos podkłada mu Stephen Full, więc tam brzmi fajnie, ale u nas jak zwykle wszystko zepsuli. Po drugie beznadziejna fabuła: gadający pies pisze bloga i jeździ po mieście samochodem, a gdy ma wypadek to ucieka, nastolatek dla którego najważniejsze są jego włosy, nastolatka która zostawia 8-letnią siostrę samą w domu, 8-latka która ma ja-kąś obsesję na punkcie słodyczy i jeździ po domu na kucyku, dziwna babcia która wszystkim kradnie sery, ojciec rodziny, psycholog, czasami zacho-wuje się jakby sam potrzebował pomocy psychologa, jakiś dziwny sąsiad który ma nie po kolei w głowie i wredny staruszek. Po trzecie te niby żarty, których nawet żartami nazwać nie można, bo są żałosne, a nie śmieszne i jak zwykle śmiechy w tle co kilka sekund, jak byśmy sami nie wiedzieli z czego mamy się śmiać, a z czego nie. Mnie osobiście się nie podoba, ale jak ktoś lubi takie głupoty to proszę bardzo. Daję 4/10, bo na tle seriali ta-kich jak ,,Taniec rządzi" czy ,,Nadzdolni" nie wypada gorzej, tylko tak samo. Pozdrawiam. :)

LOL nieco przesadzasz... już pomijając fakt, że ja ostatnio zostawiłem 9 i 8 latka na ponad 20 minut samych w domu z rocznym dzieckiem (mała spała xD) i jeszcze nie widzę w tym niczego dziwnego, czy złego bo dzieci w tym wieku (przynajmniej te, które znam) nie są debilami to jeszcze czepiasz się groteskowych sytuacji odbierając je, jak gdyby serial nie był komediowy.... Do tego piszesz o żartach, które Cie nie śmieszą - kurde, czy ty serio nie rozumiesz, że ile ludzi tyle gustów? I każdy ma też inne poczucie humoru ;s

ocenił(a) serial na 3

Zgadzam się z tym ,że aktorzy super ale sam serial do najlepszych nie należy a co do Nadzdolnych i taniec rządzi to nadzdolni to też zły serial lecz taniec rządzi bardzo lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones