PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648201}

Blog na cztery łapy

Dog with a Blog
6,1 1 746
ocen
6,1 10 1 1746
Blog na cztery łapy
powrót do forum serialu Blog na cztery łapy

Wiadomo ze Avery jest Ellen a Tyler Bennetta.A kogo corka biologiczna jest Chloe?

Princeska92

Jest ich wspólnym dzieckiem.

ada_szymczak_3

Chloe ma 8/9 lat (nie wiem, bo zbytnio nie oglądałam tego serialu), jest ich wspólnym dzieckiem, a oni mieszkają ze sobą od roku? Czyli przez te 7 lat to gdzie ona mieszkała?
Proszę, wytłumaczcie mi, bo nie ogarniam.

ocenił(a) serial na 9
Smietanka1069

To ich wspólne dziecko chodż też tego nie rozumiem że przez ok 6 lat mieszkali oddzielnie ( bo w jednym odcinku miała 7 urodziny) :?

Zelcia22

Może jest np. tak, że raz mieszkała u Bennetta, a raz u Ellen?

ocenił(a) serial na 9
Smietanka1069

może, kto to wie ;) ?

ocenił(a) serial na 8
Princeska92

Chloe jest chyba adoptowana.

ocenił(a) serial na 6
Princeska92

w pierwszym odcinku jest coś o tym, że jest córka psychologa/psychiatry .... więc chyba Bennetta .

ocenił(a) serial na 7
Princeska92

Ona jest dzieckiem Benetta zresztą wiadomo bo częściej przebywa z nim niż ze swoją macochą ;)

ocenił(a) serial na 9
IMIKIMI

Nie bo w jednym odcinku pokazali że kiedyś Elen miała rude włosy jak chloe

Princeska92

Chloe jest ich wspólnym dzieckiem. Przez nieco ponad 5 lat Chloe mieszkała z ojcem i bratem. Była mowa, że tylko Avery z matką się wprowadzili. W pierwszym odcinku jest najwięcej o tym mówione. Gdzieś w połowie 1. sezonu jest gwiazdka więc przez pierwszy sezon Chloe ma 6-7 lat, Avery chyba 12-13 lub 13-14 a Tyler zdaje się 16-17. W drugim sezonie pewnie są rok starsi.

ocenił(a) serial na 7
mariahelen

Chloe nie może być ich wspólnym dzieckiem, bo przecież oni nie byli ze sobą od 7 lat. Każde z nich miało własne rodziny, tylko potem dopiero zaczęli być razem. A poza tym nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że w którymś odcinku było powiedziane, że Chloe jest dzieckiem Benneta, ale nie pamiętam, czy rzeczywiście tak było. Lecz od wtedy jestem prawie przekonana, że ona jest Benneta.

Idka_393

Chloe jest dzieckiem Benneta na 100%

1. W jednym odcinku, Carl nazywa ją przyrodnią siostrą jego najgorszego wroga czyli Avery, to jeszcze można podciągnąć pod to że Avery ma innego ojca ale...
2. W odcinku o świętach Avery jest zawiedziona prezentami od matki i tłumaczy Chloe i Tylerowi, jak nietrafione prezenty daje Ellen. Gdyby Chloe była jej córką, to by o tym wiedziała.

ocenił(a) serial na 8
Ashganka

W odcinku gdy był ponowny ślub jest retrospekcja gdy Elen i Avery przychodzą do Benneta. Avery zapoznaje się z Chloe wiec na 100% jest ona córką Benneta.

Princeska92

Chloe jest dzieckiem Benneta i jego pierwszej żony. Było to w odcinku z retrospekcją ślubu Benneta i Elen.

Princeska92

Chloe to dziecko Beneta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones