PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 979
ocen
5,1 10 1 4979
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

skąd taka ocena?

ocenił(a) serial na 9

Nie rozumiem skąd taka niska ocena serialu. Nie jestem szczególną fanką polskich seriali, unikam produkcji Polsatu czy TVN ale akurat TVP zdarza się zrobić dobre produkcje, Blondynka jest jedną z nich. Z jakimś sentymentem wspominam zwłaszcza pierwszy sezon, chyba nadszedł czas na powtórkę :)

inza

The Best of Blondynka [odc.15-19]
Władysław Partyka, Pula-Hula i Wójt Traczyk w akcji
https://www.youtube.com/watch?v=Pb3NAX-wQtw

inza

Może się mylę, ale myślę że po tym jak telewizja przyzwyczaiła nas do słabej jakości ichniejszych produkcji przez te wszystkie lata, dziś z automatu ludzie jak widzą coś polskiego to automatycznie tym gardzą. Ocena 'Blondynki' dostała rykoszetem.

A może nawet ten serial dostaje za to że jest wizytówką TVPis, gdzie promuje się to jako alternatywę dla tureckiego... ekhm... czegoś.

ocenił(a) serial na 8
inza

Może niska ocena wynika z fatalnego wyboru aktorki w 3 i 4 sezonie. Moro gra tak, że po prostu zęby bolą. Pozostałe sezony ogląda się z wielką przyjemnością. Zwlaszcza jeśli lubi się podlaskie klimaty. Ja uwielbiam.

ocenił(a) serial na 6
inza

Może niska ocena wynika z tego, że prawie wszystkie postacie w tym serialu przedstawione są jako totalni idioci. Jedyne normalnie i trzeźwo myślące osoby to Manej, wójt i ksiądz. Chwilami to człowieka szlag trafia jak widzi zachowanie bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones