PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230690}

Bob Budowniczy

Bob the Builder
5,4 2 986
ocen
5,4 10 1 2986
4,7 3
oceny krytyków
Bob Budowniczy
powrót do forum serialu Bob Budowniczy

Ja pierdykam, ale to jest porypane. Jak widzę tę bajkę w TV (skaczę po kanałach), to mnie krew zalewa. Jest głupia (gadające pojazdy), nudna (bezsensowne dyskusje bohaterów), brzydka (każdy ma łeb w kształcie futbolówki i obrzydliwą minę) i zła pod względem ruchu postaci (poruszają się w tak beznadziejny sposób że rodzą się we mnie mordercze myśli). TVP 1 i MINI MINI traktuję ostrożnie, żeby nie natknąć się na ten syf. Jestem strasznie rozczarowany, że nasza telewizja kupuje takie badziewia, zamiast pokazywać klasyki polskich wieczorynek (polskie i inne).

ocenił(a) serial na 3
animator

A później dzieci (akurat kuzyn tak się zachowywał) myślą, że samochód mówi
i sam jeździ :/.

użytkownik usunięty
Mephistofeles

Kto wie, na co pozwoli nam postęp techniczny, kto wie...

animator

aaaaaaaaa! ja też kocham ta bajkę.. a najbardziej czerwony spychacz. lowciam GO <3<3 jego specjalnością to noszenie cegieł w trakcie budowy i dlatego chce zostać spychaczem tak jak ON...

miksi994

O jeny , na tym forum ludzie zamieja się w "surowych krytyków filmowych"
I patrzą na bajki dla dzieci do 10 roku życia na scenariusz , gre akorską , reżyserie , muzyke i scenografię. Tak samo patrzą na polskie seriale oraz inne rzeczy :/ Ludzie ogarnijcie się bajka bardzo dobra dam 7/10. 100 razy lepsza od bajek na CN i od 2005 do obecnego roku. W pewnym sensie ta bajka towarzyszyła mi w dzieciństwie i ją lubiałem :)

użytkownik usunięty
Lecho1523

Też wkurza mnie hejt na tę bajkę, zupełnie tego nie łapię.

animator

świetna gra aktorska, niesamowite efekty specjalne i wspaniała scenografia, Howard Shore nie dorównuje soundtrackowi z tej pięknej bajki. Bezapelacyjnie 10/10 <3

animator

Przecież to jest tylko bajka, a jak to w bajkach bywa większość rzeczy jest "bajkowych", mój dwu letni synek ogląda Boba i go bardzo lubi, ja również a mam 30 lat. Nie widzę żeby idąc ze mną po ulicy mówił mi że auto mówi czy coś w tym stylu. Uważam iż bajka jest super, jest kolorowa, uczy dzieci szacunku do innych, do ludzi, zwierząt itp, to tak dla starszych dzieciaków. A mój synek przede wszystkim, poznaje dzięki temu różne narzędzia i wie do czego one służą. A co do twoich zastrzeżeń technicznych to wg mnie wykonanie tej animacji jest pierwsza klasa, takie animacje są mozolne i wymagają wielu godzin pracy. A czy w naszym Misiu Uszatku postacie poruszają się naturalnie, kolego nie przesadzaj, jestem tolerancyjny i wiem że masz prawo do swojej opinii, tobie się nie podoba a mi tak, w przyrodzie musi być równowaga. Pozdrawiam

animator

Większych bzdur dawno tu nie czytałam. Przecież to bajka dla kilkulatków. Dzieci maja wyobraźnię i zupełnie inaczej podchodzą do tego co oglądają.

ocenił(a) serial na 7
Panna_Freddy_K

Zgadam się :) Teraz rzeczywiście bajka mnie trochę odpycha, ale pamiętam, jak za dzieciaka świetnie mi się to oglądało... Bajka jest kierowana typowo do dzieci, i to właściwie one powinny ją tutaj oceniać ;p

Neils

Wg. mnie nie jest taka zła (a mam prawie 30 lat ;) ), ale za to mój 3,5 latek ją uwielbia :D ma piżamkę z Bobem, pościel i śpiewa tytułowa piosenkę gdy bajka się zaczyna :D

użytkownik usunięty
Panna_Freddy_K

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d4/d158/4356189/1294426581.jpg

https://c.allegroimg.com/s400/012936/1629e71a4c858c5850c2f184824c bardziej w ten deseń ;)

użytkownik usunięty
Panna_Freddy_K

Uznałbym tego nowego, komputerowego Boba za profanację starego.

Bo to nie ta dokładnie. Szczerze to nie pamiętam jaką piżamę nosiło moje dziecko 4 lata temu ;)

Neils

Spycha? (cz)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones