PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551288}
7,7 32 932
oceny
7,7 10 1 32932
6,0 3
oceny krytyków
Boso przez świat
powrót do forum serialu Boso przez świat

Ha ha ha !!!!

ocenił(a) serial na 10

Ależ ten Filmweb jest wybiórczy. Jakiś czas temu chciałem dodać ten film do bazy danych, ale weryfikator poinformował mnie że filmweb nie dodaje reportaży i odrzucił moją kontrybucję. A teraz nie wiadomo skąd pojawiła się ta pozycja. Już sam nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Ha ha ha - błagam choć trochę profesjonalizmu !!! :D

ocenił(a) serial na 7
janek_02

Ja też chciałem to dodać i odpowiedzieli mi tak samo.
W sumie fajnie, że jednak komuś w końcu zaakceptowali...

ocenił(a) serial na 8
kRis

Podobną sytuacje miałem kilka razy, zauważyłem że moderatorom władza do głowy odbija.

CaRo

Dokładnie jest tak samo i ja też jestem ofiarą takich działań.
Tylko nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego niby nie chcą dodawać takich seriali podróżniczych? Co w tym złego dla filmu i czym to się różni od podobnych produkcji? Farsa!

ocenił(a) serial na 1
BUNCH

Też tak miałem, nie raz i nie dwa... ale jak widać Cejrowski, z jego zakamuflowaną chamstwem i prostactwem neofaszystowską propagandą trafia w gusta moderatorów.

ocenił(a) serial na 2
hooltaj83

Bo ten zdewociały buc jest bardziej prymitywny, niż plemiona, które nawiedza.
Łajza sama siebie nazywa "katolem". To wyjaśnia wszystko - między katolikiem a katolem jest tak różnica, jak między kibicem a kibolem.

Max66

Dlaczego oceniacie serial podróżniczy przez pryzmat życia osobistego prowadzącego? Trzeba rozdzielać te dwie rzeczy. Program jest prowadzony bardzo dobrze i ciekawie.

KLAssurbanipal

Był do czasu, gdy prowadzący nie obraził buddystów i zaczął wtykać teksty o swoim stosunku do innych religii.

ocenił(a) serial na 2
pixi222

Właśnie.

ocenił(a) serial na 9
janek_02

Typowa polska samowolka. Zero regulaminu i zasad który obowiązywałby wszystkich weryfikatorów. Każdy po swojemu.

ocenił(a) serial na 9
janek_02

mi kilkukrotnie dodawali i usuwali, to samo z plakatami. teraz zauważyłem, że nowe odcinki najpierw nie miały tytułów, a w końcu znikły. żal ;P

Glanc

"żal"? "Żal"... Hmm... Domyślam się, że zastosowałeś tu kontekst kolokwialny, niestety.. Co za płytkość mamy w dzisiejszym młodym pokoleniu...

ocenił(a) serial na 7
janek_02

Fakt ten regulamin jest dziwny i już się nie męczę wstawianiem czegokolwiek bo zawsze jest jakiś wał ...
a na weryfikacje się czeka i czeka ....

ocenił(a) serial na 10
janek_02

Ja sobie odpuściłem dodawanie, czekaj po 3 miesiące na sprawdzenie, a wtedy albo ci dadzą jakiś debilny powód odrzucenia (np. przy opisie jeden mi powiedział, że mam parafrazować, a jak zmieniłem, to inny stwierdził, że za bardzo zmieniłem tekst ze źródła), albo zrobią wałek i tobie odrzucą kontrybucje i nowy film/serial doda sobie jakiś admin, lub jego kumpel.

ocenił(a) serial na 9
Bodzepor

A moge spytać co wam daje że dodacie określoną pozycje? zyskuje sie coś przez to?

ocenił(a) serial na 10
fauzi

Możesz zamienić punkty na lekcję zapasów z Phoenix Marie.

ocenił(a) serial na 9
Bodzepor

Nie znam człowieka:PP

janek_02

Zgłoś ten "serial" do usunięcia:)

janek_02

jeśli to zaliczyli do seriali to nie mam pytań,więc wszystkie reality show,Taniec z Gwiazdami itp też niech dodadzą do bazy

ocenił(a) serial na 9
janek_02

O, nawet nie widziałem, że się pojawił:P Mnie też zdarzało się wielokrotnie nalegać by dołączono do bazy ten serial. Odrzucono chyba z 15 moich kontrybucji. Za każdym razem tłumacząc to samo, że to jest reportaż dokumentalny, albo podróżniczy, a nie serial. Nie pomagało nawet, jak naliczyłem ponad 40 podobnych pozycji, które już w bazie były: min. "Pieprz i wanilia", "Pogromcy mitów", czy nawet "Łowca krokodyli".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones