PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616572}

Boss

8,1 3 370
ocen
8,1 10 1 3370
Boss
powrót do forum serialu Boss

Nie będzie kolejnego, trzeciego sezonu serialu dramatycznego pt. "Boss". Stacja Starz zdecydowała zakończyć produkcję. Istnieje jednak prawdopodobieństwo nakręcenia dwugodzinnego filmu, który zakończy całą historię.

hmm, klopsik :(

ocenił(a) serial na 8
martin123154

no to tragedia ;/ dlaczego tak się stało? przecież serial miał ciekawe dialogi, więc powinien byc co najmniej tak popularny jak dr hałz

ocenił(a) serial na 8
martin123154

klopsik jak nic :(

ocenił(a) serial na 9
martin123154

tragedia. jak można anulować serial zdobywający złote globy. to tak jakby zwolnić naukowca który otrzymał nobla. widać jedynym miernikiem czegokolwiek w tv jest dziś ilość widzów, nie ważne czy interpretują hamleta czy żrą g+wno na wizji. irytuje mnie, że takie szmiry jak dexter ciągną się na siłę sezon za sezonem, a o naprawde wartościowe pozycje trzeba trząść portkami

ocenił(a) serial na 10
pudel_z_gwadelupy

Generalnie zgadzam się z twoją opinią z jednym tylko wyjątkiem: Dexter to nie szmira. Pomijając nawet błąd językowy oraz zgadzając się z tym, że powinien być już zakończony wcześniej ma on jednak pewnie przesłanie zarówno dla mnie, jak i wielu innych jego fanów.

ocenił(a) serial na 8
martin123154

Parodia.. świetny serial, który stawiam obok takich jak The Wire, Breaking Bad czy Boardwalk Empire i ostaje cancel? a takie gowno jak Dexter czy Walking Dead będa pewnie ciągnąć ile się tylko da...

martin123154

Tak szczerze to drugi sezon był nieco gorszy, wątek choroby zakończył się właściwie w 5 albo 6 odcinku po tej naciąganej terapii, za dużo potem było polityki w amerykańskim wydaniu, wątki rozwleczone na siłę i żaden tak właściwie niedokończony. Ale i tak szkoda, 1 sezon wbija w fotel.

użytkownik usunięty
martin123154

Rządy korpów... ciągłe wpatrywanie się w słupki doprowadzi do tego, że będą kręcić totalne szity dla bezmózgów.

ocenił(a) serial na 8

Kurde, wielka szkoda. Miałem nadzieję, że mimo kiepskiej oglądalności powstanie 3 sezon... Dobrze, że Starz nie ma nas całkowicie w dupie i rozważa możliwość zakończenia historii tym filmem o którym wspominasz.

ocenił(a) serial na 10
tolek2323

Jednak powinnismys ie do tego przyzwyczajać... gladiatorzy z sezonu na sezon są coraz gorsi a mimo to powstaje już 4 :/ a boos znakomity serial z doskonałą gra aktorsą z ciekawym scenariuszem niestety zostaje anulowany...:/ taka sprawiedliwosc:/ niestety tak to juz bywa to co łatwe i proste w odbiorze sprzedaje sie jak ciepły towar, to co wymaga rozwazan niestety trzeba skasowac, bo nasza populacja tak ma. Łatwiej sie ogląda pamietniki z wakcji niż dramat polityczny... ;)

ocenił(a) serial na 7
martin123154

Kurczę, zasmucająca wiadomość. Polubiłem ten serial i uważam, że jest naprawdę ciekawy. Wiadomo już od dawna, że rynkiem filmowym i telewizyjnym rządzi oglądalność i zyski z niej płynące. Chociaż twórcy trochę sami są sobie winny. Pierwszy sezon był bardzo "intensywny" i szybki, trudno było to przebić. Drugi był nieco słabszy, ale i tak fajny. Poza tym pomysł na chorobę, która postępuje szybko i ostatecznie kończy się śmiercią jest ryzykowny bo automatycznie narzuca limit czasowy.

Jak mówiłem szkoda serialu. Dobrze chociaż, że chcą nakręcić film kończący wszystkie wątki. Chociaż niektóre z nich można by było uznać za zakończone w 2 sezonie. Mam taką myśl, że historia serialu sprawdziła by się jako mini serial z dłuższymi odcinkami, no ale to tylko moja opinia :)

ocenił(a) serial na 7
Smitters

Aha dodam jeszcze tylko, że nie zgadzam się z opinią, że Dexter to gówniany serial. Wręcz przeciwnie. Uważam, że to jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Walking Dead jest niezły. Też oglądam, choć trzeba przyznać, że jest nierówny. Gorsze odcinki przeplatają się dobrymi.

P.s
Nie wiem czemu nie mogłem zedytować poprzedniego posta, dlatego jest jeden pod drugim.

ocenił(a) serial na 7
Smitters

Aha dodam jeszcze tylko, że nie zgadzam się z opinią, że Dexter to gówniany serial. Wręcz przeciwnie. Uważam, że to jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Walking Dead jest niezły. Też oglądam, choć trzeba przyznać, że jest nierówny. Gorsze odcinki przeplatają się dobrymi.

P.s
Nie wiem czemu nie mogłem zedytować poprzedniego posta, dlatego jest jeden pod drugim.

ocenił(a) serial na 9
martin123154

Serial byl zbyt inteligentny, dlatego mial slaba ogladalnosc. Decyzja stacji opiera sie glownie na wzgledach natury komercyjnej i finansowej, a nie na wzgledach natury artystycznej. Boss na tle wspolczesnych seriali to rzecz wybitna.

ocenił(a) serial na 9
per333

postacie były ciekawie nakreślone i miały potencjał więc tym bardziej szkoda. Przez za szybkie zakończenie sam finał mnie trochę rozczarował, za wiele wątków ucięło się bez puenty, ale w końcu od czego wyobraźnia.

ocenił(a) serial na 8
jagamiga1

Po Breaking Bad szukałem czegoś równie dobrego. Boss to dobry serial, trzyma w napięciu, cięte dialogi, sprawnie zrobiony i cągle zaskakuje. Jak dla mnie minusem filmu jest to że jednak dzieje się za szybko - albo po prostu jest za krótki. Brakowało mi w nim czasu, drobnych pojedynczych scen z życia codziennego, żeby widz mógł bardziej poznać bohaterów. To jasne, że po 5 sezonach BB wiemy o niebo więcej o głównych bohaterach serialu niż o bohaterach Bossa. Mimo wszystko więcej takich drobnych szczegółów pozwoliłoby lepiej poznać główne postaci i się z nimi bardziej zżyć.

Ale i tak polecam wszystkim.

ocenił(a) serial na 10
martin123154

Cholera jasna!! "Taka kobra" !! Dawno nie oglądałem tak dobrego serialu.10 pkt/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones