PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 16 963
oceny
4,9 10 1 16963
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Seba

użytkownik usunięty

nie spodziewałam sie ze Fabijański potrafi zagrać każdą rolę,a tu niespodzianka.
jako gosia/marek transwestyta rewelacja...
facet młody,zdolny i gotowy na wszystko byleby odtworzyć idealnie rolę na ekranie:)
serial po pierwszym odcinku zapowiada sie dobrze,tylko dialogi starsznie zniekształcone.myślałam ze mam coś ze słuchem a tu jednak to od nich XD

Transseksualista, a nie transwestyta jak już coś.
A co do dialogów w serialu to też mam podobne wrażenie, że:
- za cicho są nagrane
- czasem dość niewyraźne wypowiedziane przez co trzeba mieć dźwięk w tv ustawiony dość głośno żeby jakiegoś tekstu "nie zgubić".

użytkownik usunięty
zoskas

no właśnie transseksualista...dobrze że mnie poprawiłaś/eś :P

ocenił(a) serial na 1

Tylko Fabijański ratuje sytuacje. Nie umiem ocenić w ogóle tego filmu. Nie ma skali zażenowania, która oddałaby mój stan po obejrzeniu :D

Fabijański jest niesamowity i choćby dla niego warto sobie to obejrzeć. No ale przecież to teraz takie trendy jechać po Vedze...

malexande

czy ja wiem czy trendy? Po prostu Vega tworzy prymitywne filmy, które obrażają inteligencję widza

odek222

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 3
malexande

Nie trendy, tylko obiektywna krytyka. Włączam pierwszy odcinek, a tam kilkuletnia dziewczyna rzuca wiązankę, której nie powstydziłby się zaprawiony w bojach menel. Dialogi to jest jakieś nieporozumienie...

ocenił(a) serial na 2
malexande

Trendem jest jechanie po Vedze? Gdzie? I dlaczego trendem? Jedt słabym reżyserem, scenarzystą gorszym i wydaje mu sie, że jak kiedys zrobił dobry serial, to teraz ludzie łykną wszystko. Tregedia, żenada i festival zniesmaczenia. Szkoda mi tylko aktorów, bo obsada spoko i większość daje z siebie sporo. Niestety nawet najlepszy aktor z gównianego dialogu cuda nie zrobi (dobra, kilku na świecie takich jest, ale kilku).
Więc skoro ludzie cisną po Vedze i to masowo to zapewne nie dlatego, że taka moda, a dlatego, że jest słaby. Ale on jest twardy. Plują mu w twarz a on mówi, że deszcz pada. Mistrz.

ocenił(a) serial na 5

Zgadzam się. Byłam zaskoczona tym jak inteligentnie podszedł do tej postaci.

ocenił(a) serial na 2
MagdaLena55

Nie zgadzam sie. Zapowiadało sie świetnie jeśli chodzi o ten wątek. Niestety, spierzył i to. Chociaz może celowo tak zakończył historię Marka, aby pokazać jak duży problem z psychiką ma ta część społeczeństwa. Za to akceptują ich wszyscy. No procz rodziców i Kościoła ale jak wiadomo Kościół to Kościół, a rodzice się pod Kościół też podpina w tym wypadku.
Wątpię jednak by Vega mial tak głębokie przemyślenia i dał idzowi myśleć samodzielnie. Wali po oczach wszystkim czym może, co powoduje, że widz samodzielnie nie musi myśleć podczas seansu.

Moim zdaniem jest beznadziejny. Po pierwsze. Czy ktoś z Was widział transseksualną kobiete kiedykolwiek? Taka kobieta zachowuje się męsko, a po terapii hormonalnej, a nawet w trakcie ma już głos jak normalny facet. To co on tu przedstawia to typowy, stereotypowy gej. Taka zniewieściała ciotka. To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

michalbator

Mam takie same wrażenia. Myślałam, że ten aktor ma taki głos, ale sprawdziłam, że nie. To wygląda jak jakaś straszna parodia transseksualistów, a już scena w sądzie z pokazywaniem majtek ...

niunia123_filmweb

Jak parodia to geja, a nie trans... mega słabe

ocenił(a) serial na 8
michalbator

śmieszna była scena, gdy z takiego zastraszonego chłopczyka - przemienił się w zaczepnego kozaka

- co się gapisz c**to, za** ci? ;D

ocenił(a) serial na 2
niunia123_filmweb

niunia123_filmweb dokładnie. Zgadzam się w 100%. Dokładnie to samo sobie pomyślałam. Chyba im się coś pomyliło. Tak jak on to się zachowuje chyba chłopak, który czuje się dziewczyną, a nie na odwrót. Zagrane to jest beznadziejnie. Najgorsza rola ze wszystkich

Dorma

Nie wiem, czy widziałaś z nim ostatnią scenę ... Zgroza po prostu. I ten efekt specjalny ...

ocenił(a) serial na 2
niunia123_filmweb

jeszcze nie widziałam. Nie jestem pewna czy dam radę zobaczyć ten serial do końca ;)

ocenił(a) serial na 1
michalbator

Muszę sprostować iż stwierdzenie transseksualna kobieta w tym przypadku jest błędne ponieważ to transseksualny mężczyzna jest tu grany i osobę urodzoną w ciele kobiety przechodzącą korektę płci (nie zmianę bo my nic nie zmieniamy a korektujemy swoją płeć biologiczną do płci mózgu) nazywamy transseksualnym mężczyzną wiem bo sam ów jestem transseksualny i z mojego punktu widzenia ten serial jest beznadziejny, polscy reżyserzy mogli by się doinformowywać na dany temat zanim go poruszą było by wtedy o wiele lepiej.

gabrielnejman

Tak, sama prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones