PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 701
ocen
8,8 10 1 294701
8,7 32
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

6 sezon potwierdzony!

ocenił(a) serial na 9

Mam bardzo ambiwalentne odczucia co do kontynuacji. 4 sezony serial trzymał bardzo wysoki
poziom, 5 był już znacznie gorszy jednak miało się po nim poczucie skończonego dzieła.
Kontynuacja wydaje się być już typowym skokiem na kasę. Zobaczymy jednak co z tego wyjdzie,
ciekawe czy W.W udało się przeżyć...

ocenił(a) serial na 10
FifiQ

To nie 6 sezon tylko inny serial z akcją w 2002 roku, czyli o tym co działo się przed wydarzeniami z Walterem... ;)

ocenił(a) serial na 9
adik_5

Nie chodzi mi o spinoffa. MOWIE O 6 SEZONIE

ocenił(a) serial na 10
FifiQ

6 sezon to taki żarcik był ;)

ocenił(a) serial na 10
FifiQ

5 znacznie gorszy? lol. 1=2=3=4=5, cały czas wysoki, równy poziom. A co do kontynuacji, to chyba coś Ci się pomyliło, będzie Better Call Saul, ale to nie jest żadna kontynuacja.

extranick

A ja sądzę, że poziom BB nie był równy. Ponieważ każdy sezon był lepszy od poprzedniego, co się nie zdarza zazwyczaj w innych serialach :)

ocenił(a) serial na 10
extranick

Dzisiaj czytałam, że zdjęcia do 6 sezonu zaczną się w styczniu a premiera Better Call Saul będzie w lutym. Ale czy to prawda?

FifiQ

Nie pier@ol za przeproszeniem kolejny sezon to bedzie miazga

ocenił(a) serial na 10
FifiQ

niestety nie. http://www.christiantoday.com/article/breaking.bad.season.6.new.trailer.better.c aul.saul.released/40076.htm

użytkownik usunięty
FifiQ

5 sezon jest kapitalny. Najgorszy jest 2. W takiej kolejności 4,3,5,1,2

ocenił(a) serial na 10

każdy ma swoich faworytów, dla mnie 5 sezon trochę nierówny, momentami robiony na siłę, choć ma mocne momenty, 2 i 3 mocne 4 najlepszy, 1 minimalne słabszy 1=5<2=3<4

ocenił(a) serial na 10
amp_litude

ja mam w zasadzie podobnie 1=5<3<2<4. ;) Piąty według mnie też miewał momenty, które czasami były zbędne, trochę to się rozwlekało w tym ostatnim, czego we wcześniejszych sezonach nie było, ale i tak wymiatał :P

ocenił(a) serial na 10
volker92

ja uwazam to za uklon w strone widzow i jestem z tego bardzo zadowolony. fabula byla za duza by zmiescic ja w 13 epizodach wiec poszerzyli by porzadnie zakonczyc cala serie

ocenił(a) serial na 10
Agostino

akurat dzielenie sezonu na pól był ukłonem w stronę własnych kieszeni producentów....

ocenił(a) serial na 10
amp_litude

z pewnoscia ale nie mam im tego za zle, kazdy chce zarobic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones