PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 701
ocen
8,8 10 1 294701
8,7 32
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

1.Ulubiona postać
2.Znienawidzona postać
3.Ulubiony odcinek
4.Ulubiona scena
5.Ulubiony tekst (wiecie, I'm the danger, czy coś w tym stylu ;) )
6.Wasze wyobrażenie, o zakończeniu serialu

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1.Jesse Pinkman
2.Skyler White
3.S4E13
4.Walka Jessiego i Walta
5.Lets cook
6.Jeden z nazistów odzyskuje przytomność i celuje w Jessiego,a Walt go osłania i ginie za niego

MrCrowley15

1. Skyler
2. Marie
3. S05E14
4. Śmierć Gustavo
5. "Jesus Marie, these are minerals"
6. Po śmierci Walta pokazanie co z Jesse'm

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Saul Goodman
2. Marie
3. Napad na pociąg (S05E05)
4. scena, w której Walt leży i śmieje się w piwnicy (S04E11) i ta, w której Gus zabił Don Eladio i jego kartel (S04E10)
5. oczywiście "I am the one who knocks", ale też "Stay out of my territory" i "Roll me further, bitch!"
6. zakończenie jest moim zdaniem perfekcyjne, lepsze być nie mogło

ocenił(a) serial na 9
MrCrowley15

1. Soul Goodman
2. Skyler White
3. BRAK
4. Przesłuchanie Hectora, Kiedy na końcu puścił oczko do Hanka
5. ,,Better call Soul'', ,,Say my name''
6. Bardzo dobry finał, tak musiało być, lepszego zakończenia być nie mogło. Pozostawia wiele do przemyślenia.

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1.Jesse, Tio Salamanca, Saul, Hank, Gus
2.Marie, kuzyni
3."One minute", "Grilled"
4. "Rozmowa" Tuco z Tio w "Grilled", nauczka dana kuzynom przez Tio w retrospekcji.
5. "La familia es todo",
6. -

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1.Jesse i Saul
2. Saul
3. Face Off (S04E13)
4. Smierć Gustavo.
5. Bitch
6. -

ocenił(a) serial na 10
Merle_Dixon

Poprawiam
1. Jesse i Saul
2. Skyler
3. Face Off (S04E013) i każdy od 2 połowy 5 sezonu.
4.Smierć Gustavo
5. "Bitch", "Say my name", "I'm the danger"
6-

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Saul Goodman :)
2. Marie
3. 3x11 - Half Meassures
4. Scena, w której Walt dowiaduje się, że Skyler wydała całe jego oszczędności i nie mogą uciec z miasta. I ten jego szaleńczy śmiech.....
5. Scena w której naćpany Badger opowiada o swoim pomyśle na odcinek do Star Treka :)
6. Na początku myślałem, że Walt zabije Gretchen i Eliota a potem sam siebie. Nie spodziewałem się że będzie szukał odkupienia. No ale posiedział pół roku w szopie to mu się priorytety poprzestawiały.

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. fenomenalny Saul, enigmatyczny Gustav, Tuco, Huell, Badger, Hank
2. Marie, Tyrus, Hector, Lydia, Ted Beneke, Elliot & Gretchen, Gomey
3. Face-off, Full Measure
4. Dwie wizyty Gusa u Don Eladio, więzienne egzekucje, Huell i Kuby kładą się na forsie oraz Hank wygłupiający się w El Paso:)
5. najbardziej zapamiętałem: the guy that rings a bell... does it ring a bell? świetna gra słów:)
dobrze też powiedział Hank Waltowi tuż przed śmiercią.

Najczęściej wymieniani tj. Walt, Skyler i Jesse - mieszane odczucia. Co zrobili dobrego, to zaraz zepsuli.
Ktoś wie więcej o przeszłości Gustava...?

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1.walter, Hank, Mike, Saul
2. Marie
3.najbardziej zapamietalam: w domu salamanki, smierc Jane (pare dni ta scena nie mogla mi wyjsc z glowy), napad na pociag
5.teksty Saula i Mike
6co do zakonczenia, to jak najbradziej jestem zadowolona!

ocenił(a) serial na 9
MrCrowley15

1.Walter przez wszystkie części, Jessie do pewnego momentu, Hank za swoje żarty, Mike za mimikę i opanowanie.
2.Marie zdecydowanie
3. Ciężko powiedzieć
4.Jak obrabowali pociąg, śmierć Gusa, sceny z Tuco, popsuty akumulator.
5.(...)Bitch :D
6.Przed 5 sezonem myślałem, że na końcu dopiero każdy się zczai co przez cały czas robił Walter. Potem już mozna było się domyśleć :)


ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Saul Goodman, Mike, Brandon, Jessie (wtedy kiedy nie był jamochłonem)
2. Nie mam takiej
3. Napad na pociąg
4. Kolacja Skyler, Waltera i Jessiego (jego zachowanie), porwanie Saula Goodmana, Kradzież beczki z magazynu, Nowe samochody Waltera i Waltera jr.
5. -
6. Jestem już po seansie wszystkich odcinków wiec mogę tylko napisać jak myślałam, że się skończy. Byłam prawie pewna, że Hanka wywalą z policji a że będzie w połowie kaleką po tej całej strzelaninie. Jak się dowie skąd miał kasę na rehabilitacje to się domyśli kim jest Walter i się do niego przyłączy. Miałam również nadzieje, ze Skyler zrobi się bardziej bezwzględna. Wiecie - taki rodzinny interes :P

ocenił(a) serial na 8
MrCrowley15

1. Zdecydowanie na pierwszym miejscu Gustavo Fring! Rewelacyjna postać. Po piętach depcze im Saul Goodman. Potem Mike i Hank.
2. Czułam antypatię do niemal wszystkich postaci, a najbardziej do Skyler, Marie, Jessiego i... Walta. Tak, nie lubiłam głównego bohatera.
3. Odcinek kiedy Jessie zabija chemika, a Gus przyjeżdża do fabryki mety i podrzyna gardło pachołkowi. Trzymał w napięciu.
4. Śmierć Gusa, wyznanie Walta, że robił to co robił, bo lubił to i czuł że żyje.
5. Better call Saul!
6. Tak myślałam, że Walt zginie. Kiedy Hank go namierzył, byłam tego pewna.

ocenił(a) serial na 9
MrCrowley15

Kolejna debilna ankieta dla dzieci...

ocenił(a) serial na 10
dedorka

1.Ulubiona postać: Saul, Walter, Hank
2.Znienawidzona postać: Zdecydowanie Skyler jej siostra Marie wcale nie lepsza..... Typowe samolubne myślenie Amerykańskiej kobiety
3.Ulubiony odcinek: Napad na pociąg
4.Ulubiona scena: w Sezonie pierwszym kiedy walt wysadził, siedzibę Tuco
5.Ulubiony tekst (wiecie, I'm the danger, czy coś w tym stylu ;) )To jak Jessie wymawia w różnym kontekście bitch
6.Wasze wyobrażenie, o zakończeniu serialu Smutne pewnie.... 5 Sezon mnie już męczy, ale dotrwam do końca

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Saul Goodman, Gus Fring
2. Marie
3. Ozymandias, Face Off
4. Otrucie kartelu.
5. Tekst Gustavo: 'If you'll to interfere, it will make things much simplier. I will kill your wife. I will kill your son. I will kill your infant daughter"
6. Zakończenie mniej więcej takie, jakiego oczekiwałem od połowy serialu.

MrCrowley15

1. Jesse i Saul
2. Skyler i Victor - "mroczny cichy koleś" jak go nazwał Jesse hehe
3. 2x06, Jesse i dzień u ćpunów
4.Ulubiona scena
- 5x04, Walt i Junior podjeżdżają pod dom nowymi furami
- 3x07, Hank i kuzyni
- 4x11. śmiech Walta, telefon od Marie - mistrzostwo
5. Jesse i jego yo bitch, teksty Saula, a taki konkretny cytat to Walt i: "I am the one who knocks"
6. spodziewałem się, że umrze, a przedtem uzbiera tyle kasy by starczyło rodzinie

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Jessie Pinkman ( i Saul i Walt :) )
2. Skylar
3. Sporo ich było
4. Gdy Walter mówi, że jest tym który puka
5. Science ^&%*(
6. Było dokładnie takie jak widziałam

ocenił(a) serial na 9
MrCrowley15

1. Mike Ehrmantruat
2. Skyler White
3. Granite State (S5E15)
4. Zakończenie Granite State (Walt dzwoni do DEA prosząc o rozmowę z prowadzącym sprawę Walter'a White'a, przedstawia się, ogląda Gretchen i Elliota w telewizji, po czym DEA wbija do baru i znajduje niedopitego drinka Walt'a)
5. "I chose a half measure, when I should have gone all the way. I will never make that mistake again. No more half measures Walter" ~ Mike Ehrmantruat
6. Dla mnie zakończenie genialne, strasznie mnie wzruszyło. Walt umarł w taki sposób w jaki na pewno chciał i w miejscu, w które kochał, do tego piosenka, która została dobrana idealnie.

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1.Mike - za profesjonalizm
2.Todd i jego zgraja
3.Nie mam ulubionego odcinka,w wielu odc bylo wiele dobrych scen
4.Sceny
- jak Hank spotyka Tuco,zamiast Jessego
- gdy Jesse czeka na Walta i z nudów pompuje kombinezon,
- gdy White wbija do domu Jessego zeby wyjąc spod zlewu mete
- gdy Walt kupuje nowe fury
- niszczenie laptopa za pomocą magnesów
- jak dopadają Hanka na parkingu i był taki efekt fajny przeładowania broni
- jak Skyler odkryła płachte zakrywającą stos $
- gdy Jesse i Walt ukrywają się w jednej przyczepie a Jesse dzwoni do Hanka o fałszywym wypadku Marie,a potem w szpitalu telefon przerywająsy taki zagłuszający bas
5.Teksty a w zasadzie sposób mówienia Mike'a - zawsze opanowany i wie co mówic
6.Myslałem ze Walt przezyje,i nadal mysle ze twórcy mogą go wskrzesic w ewentualnym przyszlym sezonie (jakis początek w szpitalu jak wiozą postrzelonego Walta).Powinni zrobic tak ze Jesse i Walt uciekają w jednym wozie,a meline nazistów wysadzą- to takze by bylo dobrym zalążkiem przyszlych sezonów. Szkoda ze los tych beczek co zwineli z pustyni pozostał nieznany. O wiele lepiej mogli rozegrac te zakończenie

MrCrowley15

hmm po dłuższym namyśle:
1. Jesse, Saul, Hank, Gus, Jane, Lydia
2. Skyler, Victor - "mroczny cichy koleś" jak go nazwał Jesse hehe, ale gorsi byli Jack i ten Kenny z idiotycznym wąsem, którzy nie dość że zabili Hanka, to jeszcze fartem wpadło im prawie 80 mln dolarów.
3. Ulubiony odcinek
- 2x06, Jesse i dzień u ćpunów
- 1x02, narady głównych bohaterów co zrobić z Emilio i Krazy-8, Skyler która przyszła, gdy Jesse przenosił ciało. Jesse przymierzający się do pudełka w sklepie, jego późniejszy monolog przy ładowaniu Emilio do wanny oraz wiadomo co potem było. świetny odcinek
- 4x10 - wypad do Meksyku, Jesse króluje w laboratorium i późniejsza akcja przy basenie
4.Ulubiona scena
- Jesse i Jane ogółem i ich fajny domek
- 5x04, Walt i Junior podjeżdżają pod dom nowymi furami
- 3x07, Hank i kuzyni
- 4x11. śmiech Walta, telefon od Marie - mistrzostwo
- 5x05 - pociąg
- 4x01, te napięcie gdy Gus przyszedł do laboratorium, w ogóle serial dużo stracił po jego śmierci, przy nim Jack i jego ludzie to zwykłe zbiry
5. Ulubiony tekst
- Jesse i yo bitch
- teksty Saula
- Walt: "I am the one who knocks"
- Mike do Gusa o Hanku: "on, jego karta kredytowa i szofer Walter"
- Jesse do Walta o Victorze: "i was waiting and then that creepy quiet guy showed up. do you seriously not care or what? because that guy - he's got like THE DEAD EYES" XD
6. spodziewałem się, że umrze, a przedtem uzbiera tyle kasy by starczyło rodzinie

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Jesse, Mike, Saul (fenomenalny gość!), Gus, Lydia
2. Ted Beneke, Walter Jr, Jane Margolis, Todd i ekipa
3. Hektor i jego bomba przyczepiona do wózka-mistrzostwo oraz zaaranżowanie spotkania Gusa z meksykańskim kartelem
4. - obrabowanie pociągu
- przesłuchanie Hectora, bomba
- masakra w labolatorium (Gus i to jego "żadnych dzieci.."
- gdy Mike zgasił monolog Jessego podczas jazdy i pojechał dalej
- ustawiony wypadek Hanka i Waltera (ta scena trzymała w napięciu)
5. Wszystkie "Yo, Mr.White", "Bitch", "Better Call Saul!" , "Zamknij się i daj mi umrzeć w spokoju" , "Don't drink and drive. But If you do, Call me."-Goodman, "„Zastanawiałeś się może nad wysłaniem go w podróż do Belize?”"
6. Wyszło jak wyszło ale szkoda Jessego

ocenił(a) serial na 9
MrCrowley15

1. Hank, walter, saul, jessie, gus, tuco salamanca,
2. brak
3. ten gdy tuco salamanca, senior, walt i jessie byli w jednym budynku
4. scena koncowa z 4x13 gdy juz jest po wszystkim i mówi o tym walt skyler.
5. "I won" - z 4x13
6. obojetnie.

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Walter White, Jesse Pinkman, Mike Ehrmantraut
2. kuzyni Tuco, Todd
3. S05e14 - Ozymandias
4. scena w której Jesse zabija Gale'a, strzelanina na parkingu z udziałem Hanka, scena gdy Walt nie udziela pomocy Jane (partnerka Jessego) i pozwala jej umrzeć, Hector Salamanca dokonujący zemsty na Gustavo
5. "We're family" najbardziej utkwiło mi w pamięci
6. Spodziewałem się, że Walt popełni samobójstwo, tracąc wszystko na czym mu zależało

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. WALTER WHITE
2. SKYLER i JR
3. OZYMANDIAS
4. ŚMIECH WALTA
5. I AM THE ONE WHO KNOCKS
6. -

ocenił(a) serial na 10
Vito90

1. Ha,bez konkurencji:Saul Goodman
2. Brak
3. Full measure (Ale dopiero zaczynam 4 sezon,więc pewnie jeszcze nie jeden odcinek go przebije)
4. Głowa Danego Trejo jeżdżąca sobie na plecach żółwia(przerażające i fascynujące ! :D)
5. Nie pamiętam,jak tylko oglądam odcinek od razu zaczynam się śmiać. W serialu jest z miliard genialnych tekstów !
6. -

MrCrowley15

1. Jesse, Mike
2. Skyler, w sezonach 4-5 Walter
3. Wszystkie są świetne!
4.
- Potrącenie przez Waltera dwóch gości i zastrzelenie jednego, po czym mówi do Jesse'ego "Run"
- Rozwalenie ekipy Jacka
- Ekipa Jacka vs. Hank i Steven
- Pozbycie się przez Gusa meksykańskiego kartelu (to z trucizną)
- Psychicznie śmiejący się Walter po tym jak się dowiedział, co Skyler zrobiła z pieniędzmi
Nie mogłem ograniczyć się do jednego momentu :)
5. "Yeah Mr. White! Yeah science!"
6. Nie miałem żadnych wyobrażeń, ale zakończenie wypadło dobrze, puki co najlepsze ze wszystkich seriali jakie widziałem. Serial zakończony został w idealnym momencie.

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Walter
2. Marie, Skyler, Hank
3. kiedy skoczyła im się benzyna na pustyni
4. kiedy Marie i Hank oglądają fałszywe wideo Walta
5. You're God damn right
6. czekalem na zaskoczenie, i takie jakie było było ok ;)

ocenił(a) serial na 10
musza34

1. jeszcze Mike oczywiscie, czasem wolalem jego niz Walta

ocenił(a) serial na 9
MrCrowley15

1. Saul Goodman, Jesse, Hank, Steven Gomez, Huell Babineaux
2. Jane
3. odcinek 14 sezonu 5
4. scena, w której Skyler czyta Waltowi jego historię uzależnienia i scenariusz, który mają opowiedzieć Marie i Hankowi :D + scena w, której Walt krzyczy, że to on jest tym, który puka... + wychowawcze pogadanki Hanka z młodym Walterem w aucie o narkomanii :D + scena, w której okazuje się, że to Walt otruł Brocka i goły Walt w supermarkecie ;) Aaaaa no i ogólnie sceny z Hektorem na wózku- jego miny bezcenne :D Szczególnie tuż przed wybuchem...
5. I am a danger! I am the one who knocks! Say my name!
6. Już zostałam zaspoilerowana tym, że Walt zginie (ale jak? zostanie otruty? zastrzelony?) Mam tylko nadzieję, że Jesse przeżyje... Chciałabym, żeby Walt zabił wujka Todda i jego ekipę i uwolnił Jessego...

MrCrowley15


MrCrowley15
18 maj 2013 11:27
ocenił(a) ten serial na: 10

1.Ulubiona postać - JESSIE i SAUL- głównie za teksty
2.Znienawidzona postać - SKYLER
3.Ulubiony odcinek - nie wiem, nie widziałam wszystkich, może najlepszy gdzieś tam jest :)
4.Ulubiona scena - jak Walt wyciąga, wynosi Jessiego ze speluny po śmierci Jane
5.Ulubiony tekst (wiecie, I'm the danger, czy coś w tym stylu ;) ) - Science bitch i I am the one who knocks
6.Wasze wyobrażenie, o zakończeniu serialu - ktoś z głównych postaci musi umrzeć, ktoś musi żyć, aby cierpieć, nie sadzę, aby "zło" wygrało

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Saul Goodman, Mike Ehrmantraut
2. Todd Alquist (co za bezmózg...)
3. Nie mam ulubionego odcinka, ale bardzo lubiłam momenty z Tuco (w pamięci zapadł mi odcinek S2E2 kiedy Tuco przetrzymywał w swoim domu Walta i Jessy'ego).
4. Śmierć Jane, zabójstwo Gale'a, scena gdzie Walt zorientował się, że nie ma jego pieniędzy i ku przerażeniu Skyler zaczął szaleńczo się śmiać, Salamanca z dzwonkiem :D ...
5. ... Ding, Ding, Ding!
6. Kiedy zaczynałam oglądać serial domyślałam się, że Walt umrze, ale myślałam, że pokona go rak. Wyobrażałam też sobie, że w chwili śmierci będzie przy nim cała rodzina, która akceptowała jego wybryki i, że umrze jako kochany troskliwy tatuś, który nie miał wyboru i musiał czynić zło.

Trochę się przeliczyłam :D Ale na szczęście dla mnie zakończenie było perfekcyjne.

ocenił(a) serial na 10
kooozka

Aha, do nielubianych postaci dodam też Teda Beneke :)

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Jessie, Walt
2. Todd
3. Fly
4. Scena, w której Gale recytuje Whitmana, również scena jego zabójstwa
5. Science bitch
6. Zakończenie było idealne

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Walter, Jesse, Hank
2. Skyler, Marie
3. S4E13, S5E16
4. S5E4 na początku gdy Walt i Junior kupują samochody BO BO BO BO BONFIRE! i S4E13 śmierć Gusa
5. I made you my bitch! :D

MrCrowley15

1. Jesse i jego ziomale,
2. Lydia, Jane, Marie
3.nwm
4. jak Hector topi kuzyna Tuco , smierc gustava :O i inne
5. Yo, MR.White, i inne BITCHE
6.Myśle że Pinkman pojedzie do swoich ziomali, a na drzwiach mu napisze ktoś " tu mieszka konfident" ;/

ocenił(a) serial na 10
MrCrowley15

1. Walter White
2. Jack Welker i jego ekipa
3. "End Times", "Gliding Over All", "Felina"
4. ostatnia scena z "Crawl Space" i śmierć Jacka
5. "I'm a blowfish!"

MrCrowley15

1. Mike Ehrmantraut
2. Todd
3. "Problem Dog"
4. Pizza na dachu
5. Saul do policjantów: "jak będę miał polipy odbytu, to już wiem jak je nazwę";

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones