PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=430668}

Breaking Bad

8,8 294 701
ocen
8,8 10 1 294701
8,7 32
oceny krytyków
Breaking Bad
powrót do forum serialu Breaking Bad

Potrzebny mi pomysł do uszkodzenia elektroniki pozaustrojowego wewnątrz ciała np w kanale usznym znajdują się odbiorniki i podsłuch biologiczny link wygoogluj w prawym uchu i nie ma możliwości usunięcia ich samodzielnie bo znajdują się głęboko w ciele ale jest np możliwość wsunięcia elektrody w ucho i dotknięcie ich jedyne pomysły jakie mi się przewineły to w transformator bardzo wysokiego napięcia o małym bezpiecznym prądzie np TZN 0,3/11KV i przestrzelenie elektroniki bądź nagrzewnica indukcyjna w polu cewki prąd wirowy wcz ale mogło by to poparzyć ucho magnes odpada bo zostało to wykonane z metali diamagnetycznych i nie rdzewnych jedyne co się tam znajduje to miedź cyna złoto krzem aluminium chrom i nikiel i tworzywa sztuczne za wszelkie możliwe bezpieczne pomysły w niszczeniu zła 21 wieku do kontroli inwiligacji i nie legalnych badań na ludziach różnych implantów aparatów które służą do upośledzania człowieka i zmysłów i w naruszaniu prywatności i zdrowia ludzkiego

ocenił(a) serial na 10
atoar

Tobie nie jest potrzebny pomysł, tobie jest potrzebny specjalista w dziedzinie psychiatrii.

PatrykZG

Tak piszą ludzie co się na niczym znają i co myślisz że nawet tam się nie robi badań na ludziach w piwnicach szpitali i prywatnych domach niby lekarzy że oni nie podsłuchują i nie mają profesjonalnego sprzętu do podsłuchów i upośledzania ludzi ty nawet nie wiesz że lekarze szczególnie laryngolodzy dysponują takim sprzętem prawie w każdym gabinecie w 21 wieku można nawet rozmawiać głośnymi myślami i z pewnością uznasz mnie za wariata bo tyle wiesz co naprawdę nic a społeczeństwo jest ogłupiane co właśnie widać

użytkownik usunięty
atoar

prawda

atoar

,,nie mają profesjonalnego sprzętu do podsłuchów i upośledzania ludzi ty nawet nie wiesz że lekarze szczególnie laryngolodzy dysponują takim sprzętem prawie w każdym gabinecie w 21 wieku można nawet rozmawiać głośnymi myślami i z pewnością uznasz mnie za wariata bo tyle wiesz co naprawdę nic a społeczeństwo jest ogłupiane co właśnie widać"
Ciebie już widocznie zdążyli upośledzić

Mikolaj_Poplawski

Mają sprzęt telekomunikacyjny firmy .T... w wielkości mikrosłuchawek umieszczanych głęboko w uchu przyklejanych na klej i nadajnik zasilany ogniwem teg albo baterią jądrową działający w nielegalnej sieci dyspozytorskiej firmy na częstotliwościach około 423 Mhz było kiedyś o tym w tv tvn w interwencji czy jakoś tak z młodym chłopakiem jak był upośledzany a laryngolodzy okłamywali nawet telewizje i też nie wiedzieli co to za sieć

ocenił(a) serial na 9
atoar

Jak zrobisz TK głowy to wszystkie metalowe przedmioty powinny zostać uwidocznione, nie jest to drogie badanie 200-300PLN. Jak nic nie wyjdzie na TK to po prostu świrujesz.

atoar

to się nazywa schizofrenia paranoidalna

Mikolaj_Poplawski

Bo tak to wygląda a w białej mafi to zabawa życiem ludzkim

atoar

A nikiel jest bardzo mocnym ferromagnetykiem

Mikolaj_Poplawski

faktycznie myślałem że diamagnetykiem sorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones